BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #967241 przez zancik
Oj to nie powiedziała? :( Znasz już płeć dzidzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967246 przez monikat
A postanowiłam się zapisać bo w końcu.... zaczynam troszkę bardziej się cieszyć niż martwić... Na początku tak się bałam że coś pójdzie nie tak, że w ogóle nie potrafiłam się cieszyć z tej naprawdę upragnionej i wyczekiwanej ciąży. Ale jestem już na półmetku więc biorę się w garść i wierze że takie forum naprawdę może dać wsparcie no i pomoże w trudnych wyprawkowych wyborach i przygotowaniach do przeeerażającego porodu (chociaż psychicznie). I tu takie pytanie czy któraś będzie rodziła w Krakowie lub okolicach? Wybrałyście już szpital? A może za bardzo wybiegam w przyszłość :P


(A jak już o tym pisałyście to z góry przepraszam ale nie ogarniam jeszcze całego wątku)
P.S płeć - jak na paseczku - chłopiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967250 przez zancik
Monikat teraz będzie już tylko dobrze chyba każda z nas miała obawy na początku.Forum jest naprawdę super wspieramy się wwszystkie jak tylko możemy i pomagamy też jeśli tylko jesteśmy w stanie :) Można pytać o co się tylko chce ;) Mnie poród też przeraża,ale narazie staram sie o tym nie mysleć :) Ja będę rodziła w Łowiczu woj.łódzkie.Gratuluję synusia ja mam nadzieję,że dziś na wizycie się dowiem co będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967254 przez monikat
Powodzenia na badaniu :) Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967264 przez agge
Mój ginekolog na karcie ciąży w polu terminu napisał "pierwsza połowa lipca" więc też niewiele z tego mogę wiedziec :D więc mam tylko termin z OM, (na 5 lipca - ale że cykle również mam dłuższe niż 28 dni, mniej więcej o 4 dni, to liczę sobie 4 dni później - 9 lipca).
monikat, ja też jestem z Małopolski, ale Nowy Sącz więc kawałek jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967296 przez AgusiaKRK

monikat napisał: A postanowiłam się zapisać bo w końcu.... zaczynam troszkę bardziej się cieszyć niż martwić... Na początku tak się bałam że coś pójdzie nie tak, że w ogóle nie potrafiłam się cieszyć z tej naprawdę upragnionej i wyczekiwanej ciąży. Ale jestem już na półmetku więc biorę się w garść i wierze że takie forum naprawdę może dać wsparcie no i pomoże w trudnych wyprawkowych wyborach i przygotowaniach do przeeerażającego porodu (chociaż psychicznie). I tu takie pytanie czy któraś będzie rodziła w Krakowie lub okolicach? Wybrałyście już szpital? A może za bardzo wybiegam w przyszłość :P


(A jak już o tym pisałyście to z góry przepraszam ale nie ogarniam jeszcze całego wątku)
P.S płeć - jak na paseczku - chłopiec :)


Cześć Monikat, tak, ja będę rodzić w Krakowie! :) Rozważam dwa szpitale: Żeromskiego i Ujastek. O obu słyszałam pozytywne opinie od swoich znajomych. Do Żeromskiego idę w maju na szkołę rodzenia, może też dołączysz i się spotkamy? :)

W ogóle dziewczyny, ale się rozhulałyście dzisiaj! Nie wchodziłam chwilę, a tu 23 nowe wpisy, super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967315 przez monikat
Cześć AgusiaKRK! Fajnie mieć kogoś blisko ;) Ja myślałam o szpitalu na Siemieradzkiego dlatego, że moje dwie szwagierki tam rodziły i mają bardzo pozytywne opinie (z tym że obie ze wskazań lekarskich rodziły przez cc). no ale oczywiście jeszcze nie zdecydowałam. U mnie w grę wchodzi jeszcze szpital w Myślenicach - dlatego że blisko.
A ta szkoła rodzenia płatna? Gdzie mogę jakieś informacje na jej temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967325 przez monikat
Mój wspaniały mąż (sam mi tak kazał napisać) przeczytał sobie moje wpisy i mnie uświadomił ze się POMYLIŁAM! Pomyłka odnośnie szpitala w którym rodziły moje szwagierki. Nie w Siemieradzkiego a właśnie w Żeromskiego! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967327 przez tysiiiak
Monika witamy :) forum to super sprawa: )

żarcik ja tu czekam! ! :P
piękna kobieta z Ciebie: ) zdjęcia ślubne boskie: )
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967331 przez agge
zancik, ja też czekam z niecierpliwością :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967342 przez AgusiaKRK

monikat napisał: Mój wspaniały mąż (sam mi tak kazał napisać) przeczytał sobie moje wpisy i mnie uświadomił ze się POMYLIŁAM! Pomyłka odnośnie szpitala w którym rodziły moje szwagierki. Nie w Siemieradzkiego a właśnie w Żeromskiego! :silly:


O, to chodź ze mną na szkołę rodzenia! Jest bezpłatna, a wszystkie szczegóły znajdziesz tu:

www.zeromski-szpital.pl/?szkola-rodzenia,49

Tylko najlepiej zadzwoń od razu, bo nie wiem, czy jeszcze będą miejsca.

Bardzo dobrze rozumiem to co napisałaś, że dopiero teraz pozwalasz sobie cieszyć się ciążą. Ja też miałam ogromne obawy na początku i z niecierpliwością wyczekiwałam do upragnionego 12 tygodnia, żeby powiedzieć komukolwiek więcej oprócz męża, nawet swojej mamie. Nie chciałam za wcześnie zacząć się cieszyć, a potem rozczarować. Ale teraz już wierzę, że jak tyle dotrwałyśmy, to będzie tylko dobrze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967349 przez agge
Macie szkołę rodzenia za darmo? :O wow, u mnie niestety płatna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967357 przez AgusiaKRK
Ta jedna w Krakowie, o której słyszałam. Koleżanka mi poleciła, inaczej też by mi do głowy nie przyszło, że może być bezpłatnie :) A jeszcze jest 10 min. ode mnie, więc grzech by było nie skorzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967366 przez monikat
AgusiaKRK a na kiedy dokładnie się zapisałaś? To już w pierwszy poniedziałek maja się zacznie? Teraz to już trochę późna pora chyba żeby dzwonić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967379 przez AgusiaKRK
Spróbuj jutro z rana. Dokładną datę i godzinę rozpoczęcia mają potwierdzić końcem kwietnia (wtedy mam zadzwonić i potwierdzić swój udział, na razie mają wstępną listę zainteresowanych).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl