BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 3 miesiąc temu #966315 przez Andziulka
Paulinkaaa2202
sucha skóra to jakaś masakra mi pomaga balsam Nivea pod prysznic, tylko u mnie to jeszcze uczulenie na brzucholku doszło mam suche czerwone plamki w piątek nawet dermatologa zaliczyłam i kazała Alantanem plus jak mocnooo będzie swędziało, a na twarz mi zwykłe dziecięce Bambino pomogło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966335 przez agge
Dzięki dziewczyny :) uff, dałam rade. Po mszy już trochę stres mi przeszedł.
Ale dzis się czuję tak fatalnie.. Głowa mi peka od sobotniej nocy i męczą mnie wymioty, nic jeść nie mogę. A jedzenia po weselu tyle że hoho. Wieczorem wstawię jakieś zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966368 przez tysiiiak
super Agge gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Wszystkiego najlepszego i obyś się lepiej poczuła!! Męczy Cię ta ciąża bidulko :(
Czekam z niecierpliowościa na foteczki :kiss:

Ja mam tylko strasznie suchą skórę ale na buzi a tak to na szczęście mnie nie dopadło :) Współczuję Wam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966372 przez paulinkaaa2202
Dzięki Andziulka spróbuje może coś pomoże :) Oby :)

Apropo tej glukozy to da się przeżyć wypić to ją jeszcze pamiętam że wypiłam ale najgorsze później było to czekanie z pustym żołądkiem pamiętam mdliło mnie strasznie ale dałam radę zobaczymy jak teraz będzie :P

No Aga czekamy wieczorkiem z niecierpliwością na zdjęcia :)

Tysiak jak to zrobiłaś że ten link z naszą tabelką jest innego koloru i można od razu kliknąć i wejść????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966377 przez tysiiiak
Paulinkaa robiłam tabelkę w docs.google.pl a nie na kompie w arkuszu :) a kolor zmieniłam poprostu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966381 przez paulinkaaa2202
Tysiak nie o to mi chodzi :)
Jak to napisać żebyś mnie zrozumiała hehe :D

Podawałaś dziewczynom link i my klikałyśmy w niego i od razu otwierała się tabelka. Ja chciałam ten link dodać do opisu swojego żeby bezpośrednio wchodzić dodałam ale nie da się wejść i moje pytanie jest takie jak to zrobić żeby bezpośrednio wchodzić w tego linka ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966385 przez Lizzy
Agge - super, że wszystko się udało! No i czekamy na zdjęcia.

Andziulka - mnie męczą suche ręce ale nic nie pomaga. W końcu się wkurzyłam i posmarowałam bepanthenem Hani ale było tylko ciut lepiej.. I to ja narzekałam, że jestem najstarsza ;)

Byłam dziś w cukierni.. Kupiłam 2 ciastka do kawy dla siebie i męża.. no i chyba mu się nie przyznam, że kupiłam bo już ich nie ma :blush:

PS. Mania - witamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966395 przez ALEX01
Czesc dziewczyny.
Bylam dzis na USG i niestety nie dowiedzialam sie coz sie kryje w moim brzuszku nogi na krzyz byly i niewiadomo jak by nie patrzec nic nie bylo wodac wiec bedzie niespodzianka, bo u nas niestety tylko dwa skany sa w 12 i 21 tygodniu :)
Agge wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966398 przez paulinkaaa2202
Lizzy to następnym razem kup 3 ciastka dla siebie, maleństwa i męża :)

Alex ja tak miałam w pierwszej ciąży nogi na krzyż i tak było do końca później byłam na usg 3d i pan doktor pokazywał mi twarz i nagle też zakryło się rączkami nawet twarzy nie mogłam zobaczyć :) ale intuicja od początku mówiła mi że będzie dziewczynka :)
No ale faktycznie będzie niespodzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966402 przez Lizzy
ALEX - no to "jajko niespodzianka" :laugh:

Paulinka - znając mój apetyt to i 3 bym wciągnęła ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966409 przez ewela007
Paulinka - ja nawet jakbym bardzo chciała to bym nie zjadła, jak mnie obrzydziło na słodkie, w ogóle czekolada nie ma smaku. Pamiętam jaką przyjemność kiedyś sprawiał mi batonik a teraz nic a nic, ze słodkich rzeczy to dam radę zjeść jogurt i płatki z mlekiem.

Problemów z suchą skóra nie mam, ale dostaje uczulenia na nowe ubrania i swędzi mnie brzuch pewnie dlatego ze się rozciąga.

Też zazdroszczę Wam ze czujecie już swoje maleństwo ja jeszcze nie czuje ale codziennie się sobie przyglądam. Może będzie u nas tak jak na zdjęciu, odcisk malej stopy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966428 przez Lizzy
Ewela - aż tak to nie będzie (czytałam kiedyś, że to zdjęcie fotomontaż) ;) Ale i tak będziesz widziała jak nóżka czy rączka będzie się przesuwać po brzuchu pod skórą :D Tylko to już będzie na etapie "ałaaaa nie kop tak" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966558 przez Cymoka

Lizzy napisał: Najstarsza jestem :blush:

Andziulka napisał: Któraś z mamuś narzekała że najstarsza :P tiaaa z tego grona chyba ja ;)


Już nie najstarsze :D.

Agge - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i... mniej mdłości i wymiotów w najbliższym czasie życzę :). No i fotki, fotki dawaj - pochwal się :).



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966616 przez agge
Alex, Cymoka dziękuję :kiss: Coś mało tych skanów masz :<
Miałam wrzucić wczoraj, ale nie byłam w stanie, nadal się źle czuję, ale jakoś wstałam z łóżka :D Jutro jeszcze mam mieć sesję plenerową.

Co do jajek niespodzianek, dzisiaj śniły mi się kinder niespodzianki :D i tak ochotę na nie miałam, a się obudziłam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966846 przez tysiiiak
Agge ślicznie wyglądałaś :) Kobieco i delikatnie :kiss: i nie widać żeby Ci coś dolegało :)

Ja wczoraj byłam na Greyu :D film mi się bardzo podobał nie spodziewałam się, że tak fajnie go sklepią :) zabawny, klimatyczny i dobra gra aktorów :) Oczywiście dużą rolę w filmie ma soundtrack, który był boski <3 teraz zostaje mi czekać na 2 część :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl