BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #966854 przez Lizzy
Agge -świetnie wygladałaś.

Tyssiak - ja jakoś boję się tego filmu, tzn tego że będzie nijaki.. Za to dziś idę na Ziarno prawdy. Co najlepsze - na 22:00. Ciekawe jak się będzie spało w kinie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966856 przez Aga87
Laski!

Ale sie rozpisalyscie ze nie nadazam! Poczytalam o snach i tez mialam takie ze poronilam ale inne to ze bylam na usg i pani powiedziala ze to chlopiec :) maz tez widzial chlopca we snie i moja siostra blizniaczka..moze cos w tym jest!

Badanie juz we wtorek, nie moge sie doczekac!!!!

Alexx a gdzie Ty mieszkasz? W UK? Ja w Szwecji i tu tez tylko 2 usg na cala ciaze ;(((

Milego dnia dziewczynki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966871 przez zancik
Alex to będzie prawdziwa niespodzianka :woohoo:
Agge prześlicznie wyglądałaś :) Czekamy też na fotki z pleneru.Jak się czujesz?
Ja mam jutro wizyte już nie mogę się doczekać mam nadzieję,że dzidzia pokaże co ma między nózkami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966937 przez ALEX01
Aga87 tak ja mieszkam w UK a tu niestety tylko dwa usg robia. Maz zapowiedzial ze nie odpusci i prywatnie chce isc ale po dlugim przekonywaniu uprosilam zeby to juz zostala niespodzianka :) tak dlugo nie wiedzielismy wiec teraz juz zadnej roznicy nam to nie zrobi :P tym bardziej ze to trzeci maluch wiec to dopiero beda emocje zobaczyc dopiero przy porodzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966946 przez karolinah20
Witam : :laugh: mam 20 lat i jest to moja pierwsza ciąża . Termin porodu wyznaczony jest na 16 lipca . Spodziewam się chłopczyka Jonaszka B) Pozdrawiam Wszystkie przyszłe Mamusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966971 przez zancik
karolinah witaj :) piękne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966972 przez agge
zancik dziś już czuję się lepiej :) zaraz plener.
U mnie usg 3D za 10 dni już! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967013 przez Lizzy
Karolinah witaj!

Alex - ja bym nie wytrzymała nie wiedząc ;) Aaa i miałam się pytać - przygotowujesz jakoś dzieci na przyjście na świat rodzeństwa. Starsze to jeszcze zrozumie, ale jak przygotować takiego maluszka? Toć on nic nie kuma :)

Agge - ładną pogodę macie na plener :) Tzn u mnie piękne słońce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967017 przez paulinkaaa2202
A u nas dzisiaj od rana zimno i pochmurnie bez słoneczka :( a wczoraj było tak ładnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967107 przez agge
U mnie ładnie było i słonecznie, ale sesja między 16 a 17, więc zbytnio z tego słońca nie skorzystaliśmy :) ale sesja nad jeziorem, więc może jakoś to wyszło w miarę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967187 przez ewela007
ja usg mam na każdej wizycie i strasznie to lubię, zawsze słyszę jak bije serduszko a lekarz dokładnie wszystko mierzy i sprawdza. Teraz czekam na usg połówkowe u innego lekarza aby ktoś inny sprawdził swoim okiem czy wszystko jest w porzadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967193 przez zancik
Hey Mamuski :)
U mnie dzis paskudna pogoda pada deszcz i słońca brak :( :( Ale dzis wizyta o 16 :silly: :silly:
Agge my też mieliśmy nad wodą fotki tylko,że u nas było gorąco bo to lipiec był :)
Ewela ja też mam na każdej wizycie usg ;)
Tysiiak czemu nie ma mnie w tabelce? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967196 przez tysiiiak
żancik jak Cię nie ma jak jesteś :P musisz być :D docs.google.com/spreadsheets/d/1M2e2Rvww...YB4/edit?usp=sharing :)
trzymam kciuki za wizytę :D daj koniecznie znać jak będziesz po :)

Ja jeszcze tydzień do wizyty :silly: Puki co to też miałam usg na każdej wizycie mimo, że na nfz chodzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967197 przez ewela007
Agge czekamy na fotki, my swój plener mieliśmy na koniach, w restauracji i na uliczkach starego miasteczka a fotki to rewelacyjna pamiątka. Na płycie miałam drugi plener z kamerzystą i zrobiliśmy go w mieście i przy nowoczesnych budynkach to wszystko daje fajny kontrast.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967202 przez Lizzy
Zancik daj znać po wizycie :) U mnie też niby brzydko ale za to już 5,5stopnia :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Tyssiak - ja tydzień mam do połówkowego.. Ooo - a może mi poradzisz - masz wózek-parasolkę? Na co zwracać uwagę przy wyborze? Patrzę na wagę i na to, żeby miał jedną rączkę. Coś jeszcze jest ważnego?


Poszłam wczoraj spać przed pierwszą.. a Młoda o 5 rano stwierdziła, że się wyspała :unsure: Teraz odsypia a ja nie mogę zasnąć.. Echhh.. Za to byłam na fajnym filmie "Ziarno prawdy" - polecam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl