BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971791 przez meridka
Śliczne brzuszki dziewczyny ;)
Wpadam tylko na chwilkę, planuję dzisiaj porządki w szafie z ciuchami - chce zrobić jakieś miejsce dla naszego przyszłego lokatora - gdzieś będzie trzeba trzymać jego szpargoły, a dodatkowych mebli dokupywać póki co nie planujemy - bo się zagracimy. Już mam dwie szuflady w komodzie puste dla niego - na komodzie zainstalujemy przewijak :) + jakieś miejsce w szafie - powinno wystarczyć póki co.
Miałam wczoraj strasznie słaby dzień - głowa mnie pobolewała co chwile. Na szczęście dzisiaj znaczna poprawa samopoczucia.

kasiorek - fajnie, że mieścisz się jeszcze w swoje spodnie. Ja jedynie korzystam jeszcze z dresów lub getrów sprzed ciąży. Reszta spodni musi iść w odstawkę, bo czuje się niekomfortowo. Tej ciemnej krechy na brzuchu nie mam ;) Ale mój pępek się jakiś taki dziwny zrobił - tzn mam wrażenie że go tak wypchnęło śmiesznie do przodu :P

roxi- - beagle są śliczne ;) Moja sąsiadka też ma takiego. Piesek uwielbia przesiadywać na oknie i obserwować co się dzieje dookoła :)

W ogóle to chyba nigdy mi się tyle pierdół nie śniło co ostatnimi czasy. Standardem jest już to, że śni mi się, że dzidziuś mnie kopie ;P Ale to nie takie zwykłe kopanie, tylko totalna abstrakcja (jak to w snach). Kopie mnie tak, że noga mu wystaje poza brzuch :blink: albo dzisiaj np śniło mi się, że czuję na swoim brzuchu cały kręgosłup malucha - taki wygięty. Zwariować można :P !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971793 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak na szybko z telefonu mój brzuszek. Wstawie cos lepszego jak urośnie.
Potem napisze
Miłego dnia !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971805 przez roxi1987
Hej kobietki, witam się w czwartkowe południe.
Ja dziś wybieram się do kosmetyczki na paznokietki, jestem umówiona na 14:30 i myślę że tak do czerwca je dociagne a potem zciagne no bo słyszałam ze jak się rodzi to tylko bezbarwnym lakierem można mieć pomalowane, czy to prawda? Przyszły tez moje ciuszki zamówione na allegro i jestem bardzo zadowolona z 3 przedmiotów no z 4 średnio ale myslę ze będę zadowolona jak troszkę mi brzuszek urośnie tak może w maju :) A zakupiłam bluze, sweterek i komin noi ta sukienkę z przesyłką za całe 60 zł z tad też moje szaleństwo :) Dzis czuje się znacznie lepiej, katar prawie się skończył, gardło nie boli jedyne co to ten zajad pod nosem no ale cóż kiedyś on tez się zgoi :) Miłego dzioneczka kobietki, jak wrócę to się odezwe :)
czajusiątko baegle polecam, ale to naprawdę niesforne psy chodzące własnymi drogami. Są idealne dla dzieci, naprwdę nie raz i nie dwa jego cierpliwość została wystawiona na próbę a on nic a przecież dzieciaki nie mieszkają z nami więc mógłby czasem warknąć a on pozwala sobie na wszystko: palec w oku, jazda na psie czemu nie :) nie jestem zwolenniczką takich zabaw i zawsze jak miałam tylko okazje to go chroniłam przed tym ale nie rzadko mi się to nie udawało. Problem zaczyna się gdy chcesz go ułożyć :) ja zaprzestałam :) Ucieczki… on nigdy nie chodzi przy nodze, my mamy o tyle fajnie ze za podwórkiem mam łaki które są już nieużytkowane wiec smycz zostaje w domu a one sobie biagają od parwej do lewej tu za jakims ptaszkiem wiec go nie muszę pilnować aż tak bardzo. Ale róznica miedzy nim a tym drugim jest okropna :) Oczywiście ten kundelek wygrywa pod każdym względem :) Ale jak dom z własnym podwórkiem to polecam :) Ja badania robiłam w tamten piątek wyniki po 14:00 były już w internecie ogólnie wszystko ok, za dużo mam białych krwinek ale podobno u kobiet w ciaży to norma :) Ja jutro idę na badania zobaczymy co tam słychać w brzuszku :) Super brzusio :) :) co do macicy to nie próbowałam :( lepiej na leżąco czy na stojąco jej szukać? :)
agnieszkazst czekamy na streszczenie co się u Ciebie działo przez te dni gdy się nie odzywałaś :)
kasiorek0310 dzis już z brzuszkiem ok zadnych bólów, chodź problem ze spaniem się pojawił oby jednorazowy. Kreski na brzuchu jeszcze u mnie nie zauważyłam , ale pewnie i przyjdzie na nią czas. Ja się waże co poniedziałek z reguły po obfitym weekendzie i waga się przez cały tydzień utrzymuje. A brzusek dziś mierzyłam i już jest 105, ale w takich okolicznościach to cieszę się z rosnącej wagi i obwodu brzuszka :) Piękny jest Twój brzusio :) :)
nat19 jaka ty szczuplutka jesteś :) :) na pewno urośnie a widocznie teraz córcia ma jeszcze dużo miejsca i nie musi wypychać się do przodu :)
meridka faktycznie te sny abstarkcyjne, ale kto wie co jest przyczyną takich snów może faktycznie jak śnisz Twój bobas wyczynia różne figle no może nie aż takie jak z tą nogą ale… Super ze dziś czujesz się lepiej wczoraj moze był taki kiepski dzień przez tą zmianę pogody :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971826 przez agnieszkazst
Dziewczyny cudne brzuszki!!!!!

Ja dziś podczas gotowania obiadu słuchałam piosenki, która jest dla mnie NAJPIĘKNIEJSZĄ piosenką jaką w życiu słyszałam.... Chciałam się z Wami nią podzielić :) Przez 3/4 piosenki łzy mi same płynęły, tekst i melodia chwyta za serce że jej.....



A zaraz siadam w samochód i jadę na wizytę kontrolną do mej dr. :) BUZIAKI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971846 przez DietetykPaulina
Dzień dobry wszystkim ciężarnym Kobietkom ;)

Jestem studentką ostatniego semestru Dietetyki i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej dotyczące zachowań żywieniowych kobiet w ciąży. Będę baaardzo wdzięczna za poświęcenie chwili Waszego cennego czasu i wypełnienie dla mnie kwestionariusza. Za każdą wypełnioną ankietę mogę odwdzięczyć się poradami dietetycznymi ;)
Oto link do mojej ankiety : moje-ankiety.pl/respond-73750.html

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam, Paulina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971879 przez 8kasia8
heloł!

byłam dziś na tej wizycie ale nie mam żadnych nowych wieści :( gin nie mógł zobaczyć płci, powiedział, że jest jeszcze słabo rozwinięte i że jeszcze poczekamy do następnej wizyty, ehhh
powiedział, że wszystko ok z dzieciątkiem, ale nie dostałam zdjęcia, oglądaliśmy dzidziusia chyba z 10minut najpierw na usg przez brzuch a potem nawet dowcipnie ale i tak nie dopatrzył się czy chłopiec czy dziewczynka, ja z tego napięcia sama nic nie mogłam dojrzeć, pooglądałam sobie tylko dzieciątko i wydawało mi się taaakie już duże i ruchliwe, poza tym zważył mnie (73,8kg), zmierzył ciśnienie, zbadał na samolocie, wystawił zwolnienie i dał skierowanie na badania (morfologia, test obciążenia glukozy, toxo i mocz)
no i mam skończyć dupka i dalej nie przepisał więc zostaje tylko Magne B6 i witaminy (Falvit mama)

agnieszkazst super, że jesteś zadowolona z ćwiczeń w szkole rodzenia!
daj znać jak tam po wizycie! czekamy

kasiorek0310 udało się wyjść na rower, nie padało, ale z jedną tylko, najstarszą, bo średnia spała zmęczona po przedszkolu a najmniejsza miała lekką gorączkę, wróciłam z tego spaceru z małą rowerzystką taka zmęczona, że zasnęłam po 21 i obudził mnie Tż jak wrócił z pracy przed 23, umyłam się i położyłam dalej :)
dziś chciała mnie znowu wyciągnąć ale się nie zgodziłam, zaczekamy aż siostra wyjdzie z nami, bo sama nie mam siły i nie chcę się szarpać z wnoszeniem tego rowerka na 2piętro ;)
fajny brzusio! na razie wszystkie w okolicach 100cm oscylujemy ;) ja też nie mam jeszcze tej kreseczki
o mnie też czasami kości łonowe zabolą i zastanawiałam się czemu, a teraz już będę wiedziała ;) skoro u Ciebie też się przesuwają :)

czajusiątko ja, jeśli dobrze macam, to mam tak dwa palce poniżej pępka
też fajny brzusio! piłeczka!

meridka fajnie, że robisz już miejsce na garderobę maluszka, niedługo będziesz ją uzupełniać :)
ja na razie nic nie organizuje, bo nie wiemy czy uda nam się mieszkanie kupić...
Twój pępek się wypycha a w moim coraz większa dziura się robi :blink:
ale masz sny!! mi się dzidziuś jeszcze nie śnił, ale różne inne pierdoły tak, aż czasem wstyd :S

nat19 aleś Ty szczuplutka! coś tam jednak jakby się zaokrągliło w okolicach brzuszka ;)

roxi1987 ja się w ogóle zastanawiam czy w ciąży można robić paznokcie pod tymi różnymi lampami :dry: a przy porodzie to w sumie nie wiem, to nie operacja przecież więc chyba zwykły lakier może być, no nie wiem...
ależ zakupy poczyniłaś!
super, że czujesz się lepiej!

EDIT:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971885 przez agnieszkazst
Dzięki Kasiu za pamięć!! Ależ masz piękny spiczasty brzuszek!!! Cudnie!! :)

Byłam dziś po południu na wizycie kontrolnej u mej pani gin. :) Słyszałam serduszko Dzidzi, bije pięknie!! Szyjka jest wysoko tak więc wszystko ok, to dla mnie najważniejsze, bo troszkę się bałam czy się aby nie obniżyła bo jednak troszkę Synka noszę. Tylko od ostatniej wizyty - miesiąc temu - mało przytyłam, bo tylko 0,5kg.
Na połówkowe wybieram się w połowie kwietnia, tak więc możliwe że za miesiąc poznamy płeć Maleństwa :)

A po powrocie z wizyty Mąż zabrał mnie na przepyszną kolację do restauracji :) :) cudowną niespodziankę mi sprawił, bo byłam mega głodna, jeszcze jak jechałam samochodem drogą szybkiego ruchu z powrotem do mego miasta, to tak sobie myślałam, jej jak bym coś zjadła!! A tu suprise :) Mniam mniam ależ pyszności się najadłam ;) Dziecię Nasze na pewno zadowolone ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971890 przez nat19
Czeeeść Wam!

Magiczna – no z wymiotami przekichana sprawa. Sama na początku się bardzo męczyłam potem ustały i wróciły ale na szczęście już poszły ;p

Kasia – też ciągle mówię to mojemu S. „zobacz jak nie urok to sraczka!” ;p ale na szczęście już jest dobrze! ;p w domu mi mówili zawsze, że jestem „akurat” ;p ale fakt, mam taką „oponkę” ;p

Kasiorek –oglądałam bardzo podobne i też mi się podobało, w końcu upatrzyłam sobie już takie: www.senmalucha.pl/userdata/gfx/f263d4901...df0f70f52234fcdb.jpg ale mój S. chciałby 140/70 a te jest 120/60, a większe jest już bez szuflady ;[ a z tapczanikiem to chyba do 5 roku życia by miało takie łóżeczko … i wyjmowane są 3 szczebelka i regulacja wysokości też jest a potem przeróbka na tapczanik.

Roxi –dziękuję za pamięć już dobrze się czuję na szczęście ;p trochę szaleje po mieście jak słoneczko świeci ;p no dzisiaj się zastanawiałam właśnie czy ma dużo miejsca, jak patrzę na Wasze brzuszki to się zastanawiam, gdzie moje dziecko się mieści ;o !

Byłam dziś w Tesco i podjęłam decyzję, że kupię wyprawkę (ciuszki) na raz. Mimo, że zauroczyło mnie trylion dziecięcych rzeczy to musiałam sobie powiedzieć „nie daj się zwariować!” ;p i fajne przeceny są bo -50%. (Jak kupujecie te pierwsze ubranka to na ile cm? 54? )Najpierw jakąś szafę na ubrania muszę kupić dla bobaska, bo gdzie te wszystkie rzeczy trzymać?! I myślałam o jakieś zwykłej szafie plastikowej nawet z półkami i wygooglowałam taką wideshop.pl/pol_pl_SZAFA-SKLADANA-NA-UBRANIA-REGAL-299_1.jpg kosztuje 180zł i nie wiem czy kupić już jakąś normalną czy po prostu takie coś … żeby było gdzie trzymać ubranka…
Zrobiłam dziś galaretkę w sumie późno ją zjedliśmy bo o 21 ale co tam ;p

PS.: co do paznokci to też słyszałam, że podczas porodu nie powinno mieć się pomalowanych na kolorowo i założonych, bo lekarze na podstawie płytki paznokcia coś sprawdzają, ale co to już nie pamiętam ;o
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971919 przez kasiorek0310
witam o poranku z kubkiem pysznej kawy :D

meridka Tak bo mam bardzo niskie biodrówki i luźne a takie specjalne ciążowe tez mam ale puki co sa na mnie za duże a co do pepka to fakt bedzie go wypychało a nawet może wystawać na zewnątrz z tego co wiem wiec to raczej normalne rzeczy

nat19 A super nie masz jeszcze nic ale za to jak wystrzeli to od razu wszyscy zauważa :D wiec sie tylko cieszyć, Łóżeczko fajne tez na nie keidys patrzylam ale na te większe bo na dłużej bym miala a tak mimo ze ma boki ściągane to wystarczy na 2 lata 3 lata chco mój prawie 4 latek i ma juz 110 cm wiec juz bym mial kiepsko z ruchami w łóżku wiec spi w takim normalnym dużym ja pierwsze ciuszki kupowałam na 62 i 68 zeby od razu byly tez i równiez na tesco tam maja fajne body jak były wyprzedaże to za śmieszna kase kupowałam bo chcialam na 56 ale to zawsze maz mogł kupic jakby okazało sie mniejszy i by sie topil a były tylko minimalnie większe luźniejsze wiec ruchów nie krepowały a na lato akurat wiec ja bym w tymi malutkimi sie wstrzymała ja mam komode taka z szufladami dla maluszka i spokojnie sie mieściło wszystko mimo ze ubrań miał na prawde dużo ale ta szafa mi sie wclae nie podoba wolalabym cos takiego
allegro.pl/duza-komoda-szafka-5-szuflad-...-pl-i5129529415.html
allegro.pl/komoda-szafka-pari-4-mix-4-sz...-pl-i5097058837.html
ale to jest tylko moje zdanie wole takie rozwiązanie niz plastik

roxi1987 Zgadza sie nie mozna miec ani zrobionych paznokci ani pomalowanych chyba ze bezbarwnym bo to chodzi o to ze niedotlenienie wychodzi pierwsze na paznokciach to można zauważyć ze cos sie dzieje nie tak

agnieszkazst Muzyka fajna ale akurat nie moje rytmy mimo ze słowa piekne

8kasia8 Nie martw sie ja w 1 ciazy dowiedziałam sie w 24tc co będziemy miec a tak by ci powiedzial juz bys sie nastawiła a tak jak powie to bedzie juz wiadomo na 90% bez obaw ze sie pomylił ważne ze luteina odstawiona bo to chyba o tym miałaś na mysli mówiąc dupkiem no to super jak sie udało ale fakt bieganie za dzieckiem na rowerze i to tachania na 2 piętro to jzu wyczyn a lekki nie jest, ja myślałam ze mnie nie beda juz bolały bo w 1 sie rozjechały ale wiadac nie ma tak dobrze wiec jakos trzeba przecierpieć najgorszy jest 3 trymestr pod względem samopoczucia ale mama nadzieje ze nie będzie tak zle i upały nas nie wykończa fajny brzusio taka pieczka i spodnie rewelacja sie prezentują i te twoje wlosy dlugie cudo kiedys mialam takie do pasa a potem scielam i tak ciagle krótkie teraz mam

Miłego dnia u nas szaro buro i ponuro pada deszcz ze śniegiem okropieństwo ale w weekend ma sie poprawic wiec juz myślimy gdzie sie ruszyć bo synek juz tez sie dopytuje gdzie pojedziemy jak bedzie ładnie bo bardzo lubi nasze wycieczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971948 przez ZoryaX7
hej!!
Marzec nie jest moim miesiącem, dziś straszny mam kaszel i gardło i krtań mnie pobolewa. A kichnęłam już milion razy :( Nie dam rady Wam odpisać. A tak na szybko Kasia najważniejsze,ze wszystko dobrze.Agnieszka cieszę się,ze po wizycie wszystko OK. Piękne macie brzuszki. Meridka ja też muszę zacząć myśleć o miejscu dla dzieciątka. Buziaki!!!

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971954 przez 8kasia8
heloł!!!

agnieszkazst same dobre wieści po wizycie! super!! fajnie, że usłyszałaś serduszko! to za każdym razem sprawia radość :)
brawo dla męża za niespodziankę jaką Ci sprawił tą kolacją :)

nat19 super, że już dobrze się czujesz!
łóżeczko naprawdę bardzo praktyczne, super sprawa z tym przekształceniem w tapczanik ale ciekawe czy dziecko za szybko z niego nie wyrośnie, no i jeśli jest w planach kolejne dzieciątko to potem i tak trzeba kupić nowe łóżeczko dla maluszka albo tapczanik dla starszego
nie przejmuj się, malutka na pewno ma tyle miejsca ile jej potrzeba, inaczej by się rozpychała, a teraz jej tyle po prostu wystarczy
zobacz jak wygląda modelka w 8miesiącu ciąży [url=http://]http://babyonline.pl/szok-czy-mozna-wygladac-tak-w-8-miesiacu-ciazy,gwiazdy-artykul,17071,r1.html[/url]
ja na razie nie wyobrażam sobie gdzie i jak będzie mieszkało moje dzieciątko po urodzeniu, cały czas czekamy czy uda nam się kupić jakieś mieszkanko :unsure:
ależ pyszny deserek, ja też nie raz przegryzam coś w nocy, a co tam ;)

kasiorek0310 też mi siostra mówi, ze tych malutkich ubranek to nie ma co kupować, bo dzieciątko może urodzić się większe , a jak będzie mniejsze to te większe ubranka założy się za parę tygodni, bo szybko urośnie
a to dobrze wiedzieć o tym niemalowaniu paznokci :) muszę się siostry zapytać co ona o tym wie :)
dokładnie już mi przeszedł smuteczek, że nadal nie wiem, rozumiem gina, że nie chce powiedzieć skoro nie jest pewny i wprowadzać mnie w błąd, na następnej wizycie to będzie 22w4d i kolejna szansa na poznanie płci a jak nie to zaopatrzę się w kilka białych uniwersalnych ubranek i będziemy czekać na niespodziankę podczas narodzin :cheer: nawet już takie oglądałam :P
dupek czyli duphaston czyli progesteron czyli podobne do luteiny chyba, mam nadzieję, że po odstawieniu nic złego się nie będzie działo
dokładnie Wiki frajdę miała ale ciocia już mniejszą, jak wciągała ten rower ;)
też się stresuję upałami, jak my to wytrzymamy! już teraz ciągle mi za gorąco :S
ja się właśnie zastanawiam nad ścięciem, tylko czy będzie mi wygodniej przy dzieciątku zebrać długie albo czy krótkie będą same się układały, nie wiem co wygodniejsze by było B)
u nas dzięki Bogu słoneczko się przedziera, choć trochę pochmurno jest ale mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje, zawsze to na mnie lepiej wpływa jak jest ładnie na dworze :)

miłego 13-tego w piątek!!

EDIT:

ZoryaX7 biedna Ty! :kiss: a kysz chorobo!!! :kiss: dbaj o siebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971964 przez meridka
Roxi – każdej kobiecie zawsze poprawia się humor po kosmetyczce i zastrzyku nowych ubrań. Też muszę sobie coś takiego zafundować, bo czuję, że ostatnio jestem nie do zniesienia :P Siedzenie w domu zaczyna mi dokuczać, a przy okazji chyba też mężowi. Jednak nie jestem stworzona do bycia kurą domową ;P Mam nadzieję, że nie zwariuję do końca ciąży… A może to hormony? …
Z ciekawości też zmierzyłam swój brzuch dzisiaj. Jeszcze trochę mi brakuje do stówki, ale zbliżam się. Mam 87 cm w pasie.

Bosh, też tak reagujecie na te programy o chorych dzieciach? Albo ostatnio następuje jakieś namnożenie ciężkich przypadków urodzeń, Albo ja jestem przewrażliwiona i bardziej zwracam na to uwagę (to pewnie bardziej prawdopodobna opcja). Najgorsze, że zwykle lekarze nie dostrzegają żadnych nieprawidłowości w rozwoju płodu, a po urodzeniu BACH :/ Oglądałam wczoraj sprawę dla reportera i było o dziewczynce która miała zniekształcone nóżki. Wcześniej jakiś przypadek w którym dziecko urodziło się bez rączek i nóżek – jak to możliwe że nikt tego nie zauważył na USG?! Od razu płaczę jak oglądam takie rzeczy… W dodatku wciąż nie czuję tych ruchów, kopniaków mojego Maleństwa … i zaraz czarne myśli... Lekarz mówił, że wszystko OKEY, więc wiem, że nie ma się co nakręcać i czekać, ale to silniejsze ode mnie... ehh

Agnieszkazst- też się wzruszyłam przy tym utworze ;) (chociaż u mnie nie trzeba dużo, żebym się rozpłakała) Od razu pomyślałam o swojej mamie… Muszę jej to puścić. A co do szkoły rodzenia to mam nadzieję, że będziesz się z nami dzielić jakimiś ciekawostkami i wskazówkami, których się tam dowiesz ;) Przyda się.

8kasia8- ale masz długie włosy :woohoo: - ja też wiecznie zapuszczam, a potem nagle przychodzi dzień w którym potrzebuje odmiany, jakiegoś szaleństwa – obcinam… i potem znowu zapuszczam ;) Brzuszek też już masz super :) no i spodnie – dobra inwestycja.

Nat19- mniam, deser wygląda mega apetycznie i te truskawki! Bosh, ja w tym tygodniu mam mega apetyt na słodkie ;/ wpieprzam ciągle lody bakaliowe z polewą karmelową, muffinki ostatnio upiekłam z budyniem i czekoladą, taką galaretką z owocami i bitą śmietaną też niepogardzę :P Muszę trochę przystopować bo po urodzeniu się niepozbędę tych kilogramów dodatkowych. A też często wcinam coś jeszcze na noc, bo mój mąż wraca z pracy dopiero po 20:00 i wtedy szykuję mu obiad etc :P a jak patrze jak on je, to też od razu mam smaka.
Mnie już tak korci, żeby też zacząć kupować wyprawkę. Ale czekam aż się trochę ogarniemy z tymi remontami. No i od bratowej najpierw chce przejrzeć ciuszki, żeby wiedzieć czego mi będzie brakować.

ZoryaX7 – no to herbatka z cytryną, miodem i do łóżka ;) Kuruj się Kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971965 przez meridka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971974 przez wiewiorka
czesc Dziewczyny, poczytuje Was czasem bo poki co nie mam czasu pisać bo pracuje ale jak tylko bede juz siedziec w domu to się przyłącze. U mnie też już brzuszek widać. Dzidzia kopie. Co do płci to w 16 tygodniu lekarz powiedział ze chłopiec ale dodał ze w tym tygodniu łatwo się pomylic. USG połowkowe mam 10 kwietnia to się dowiem na 100%. Czy któraś bedzie rodziła w szpitalu w Piasecznie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971975 przez wiewiorka
8kasia8 zadowolona jestes ze spodni z allegro? ja wciąż je oglądam i sama nie wiem ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl