BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1002810 przez baby_55
Cześć dziewczyny, witam się już z Krakowa :-)
W mieszkaniu masakra, kartony, walizki, nie ma się gdzie ruszyć, przeraza mnie to :-P Ale damy jakoś rade ;-)

Camilie witaj :-)

Agnessa u mnie możesz wpisać Oskarek, dla chłopca od razu wybraliśmy Oskar a dla dziewczynki Julka, wiec nie ma problemu już ;-)

Ja sobie kupilam zamiast ciuchów ciążowych pasek belly belt
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002896 przez Miluniaa
Tez ogladałam ten pasek ale jak szukalam na portalach to cena mnie odstraszyla juz nie pamietam ile ale jakos nie malo ;p a za ile go kupilas ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002924 przez madziaska
Camilie, jeszcze nic nie kupiłam ;) Czekam aż płeć się potwierdzi i przejrze rzeczy po Hani. Na pewno dokupie ubranka na 56 cm, pamietam, że tych mialam mało.

Widziała ten pas na allegro za 50 zł. Fajny :)

Zapisałam się na poniedziałek na 4d polowkowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1002977 przez baby_55
Ja kupowałam w dublinie w mothercare i dałam coś koło 16€ czyli w granicach 70zl ale na allegro widziałam polską wersję dużo tańszą, tyle, żeby to potrzebowałam w lipcu juz wiec nie mogłam czekać dwa miesiące na to, aż kupie tutaj

Camilie ja mam wózek i stojak do wanienki oraz przewijak, z ciuchów mam dużo po córce ale będzie syn, wiec muszę zobaczyć co tam mam unisex i resztę musze dokupić, ale żeby się za to wziąć muszę ogarnąć mieszkanie po przeprowadzce, jak będę mieć wszystko tutaj zrobione jak trzeba to dopiero będę kupować coś więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003267 przez Ewelina87
Camilie- Też boimy się reakcji kota na bobasa, dlatego już pokoik jest przygotowany- łóżeczko też już stoi. Myślałam też, aby włączać dość głośno dźwięki płaczu niemowlęcia z youtube w pokoiku Januszka, aby kot się przyzwyczajał do tego hałasu :P

Baby- super ta guma, ale u mnie się nie sprawdzi, bo 90% spodni mam w gumkę :D

Mam te jeansy, które kupiłam na Allegro i getry ciążowe. Jak coś więcej mi się uda w lumpeksach znaleźć, to na pewno jeszcze sobie coś dokupię, ale póki jest jeszcze lato, to noszę sukienki i alladynki, które nie uciskają.

I życzę powodzenia z ogarnięciem wszystkiego po przeprowadzce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003272 przez madziaska
Dzień dobry :)

Ewelina, słyszałam, że jak ma się zwierzatko w domu, to dobrze jak się dzidzia ur i jest jeszcze w szpitalu przynieść do domu np pieluszke dzieciatka zeby zwierzak oswoil się z zapachem. Moja mama ma kota, mieszka pod nami i ten przychodził do nas i wlazil do łóżeczka. Strasznie mnie to denerwowalo, od razu pościel do wymiany ;)

Baby, nie przesadzaj z porzadkami ;)

Dziewczyny brzuch mi się napina z jednej strony. Ok 3 razy na dobę i tylko gdy leżę na plecach. Niby to normalne, macica juz ćwiczy przed porodem, ale stresuje mnie to ze wzgl na moją szyjkę :( Tez Wam się to zdarza ? Z Hania tez tak mialam, ale szyjka była ok.

Agnessa, moje maleństwo też ma czkawke ;)

Miłego dnia ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003283 przez Ewelina87

madziaska napisał: Dzień dobry :)

Ewelina, słyszałam, że jak ma się zwierzatko w domu, to dobrze jak się dzidzia ur i jest jeszcze w szpitalu przynieść do domu np pieluszke dzieciatka zeby zwierzak oswoil się z zapachem. Moja mama ma kota, mieszka pod nami i ten przychodził do nas i wlazil do łóżeczka. Strasznie mnie to denerwowalo, od razu pościel do wymiany ;)


Wiem, wiem :). Dostanie też do powąchania dzieciątko :)

Obecnie do łóżeczka w ogóle nie próbuje wejść. Mam nadzieję, że tak pozostanie :P

Z szyjką nie mam pojęcia jak jest, ale wydaje mi się, że nie masz co się niepokoić, zwłaszcza, że znasz to z poprzedniej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003308 przez Miluniaa
Moj lekarz mówił, że na plecach to jest najmniej dogodna pozycja dla dziecka żeby przyzwyczajać sie na lewym spac ale tez nie popadać w paranoje .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003310 przez madziaska
Miluniaa, śpię na lewym boku. Przynajmniej się staram. Obracam się też na prawy w nocy, bo jak za długo na jednym boku, to biodro boli. Na plecach nie śpię. Brzuch sie napina jak np jestem na wpollezaco na kanapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003392 przez ilona88
Cześć dziewczyny, piszę po długiej przerwie. Melduję, że u w brzuchu rośnie chłopak :) Imienia póki co brak. Ja się czuję dobrze, cudowny drugi trymestr:) Mam pytanie do mam które już były w ciąży - jak odczuwacie ruchy dziecka? U mnie są to sporadyczne kopniaki, czasami mnie uraczy trzema przez cały dzień i nie wiem czy to kwestia łożyska na przedniej ścianie ? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003399 przez madziaska
Ilona, gratuluję synka :)
U mnie ruchy regularne od jakiś 2-3 tyg. Zawsze rano ok 9, chyba maleństwo się budzi ;) Codziennie tez ok 22, potem chyba zasypia, bo do rana nic ;) W ciągu dnia kilka aktywności. No i czkawka czasami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003403 przez andzia_zg
ilona88 ja też mam łożysko na przedniej ścianie a ruchy czuje regularnie juz od kilku tygodni. No i czuje ruchy dość mocno,aż czasem brzuszek skacze. W pierwszej ciąży synek reż był bardzo ruchliwy i drugi czuje,ze będzie też się nieźle wiercil. Zauważyłam tez,ze jak np Usypiam starszego synka to dzidzia w brzuchu się akurat budzi i zaczyna figlowac wiec juz sobie mogę wyobrazić jaki hardcore będę miała po porodzie. Mam nadzieje, ze jakoś uda się zdrzemnac w dzień,bo jak nie to będzie kiepsko.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003504 przez Ewelina87
Ilona, gratuluję synusia :):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003509 przez agamo
Hej dziewczyny
Przepraszam za długa nieobecność Gratuluje wszystkim mamusia ktora znają juz płeć I u nas wiemy ze tym razem bedzie dziewczynka Wiec zaczynam kompletowanie wyprawki. No a rzeczy po synku trzymam do porodu i potem sprzedaje wszystko (wole przeczekać w razie w (No ale płeć nam potwierdzono na 98% wiec raczej im wierze) Co do imion to sama nie wiem ale chyba bedzie Emilia. Jeszcze mamy czas wiec moze sie odmienić bo mój maz cos zaczął marudzić. Wyszło nam na usg jakies delikatne problemy ale jestesmy dobrej myśli. Mamy kontrolne usg w 36 tygodniu.
Co do ruchów lozysko mam na przedniej ścianie potwierdzone i wysoko wiec dlatego ruchy czułam tak późno Maleńka leży nożkami w dół i czuje kopniaki bardzoooo nisko No i jest o wiele bardziej delikatniejsza w poprzedniej ciazy mały juz mnie ostro kopał i duzo wyżej i duzo wczesniej. Także cos innego. Mam nadzieje ze teraz juz bede czesciej i bede bardziej aktywna w rozmowie i na bierzaco

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003611 przez agnesssa
Andzia Mnie też swędzi brzuch czasami, staram się go nawilżać,

Camilie
Współczuję torbieli, ja miałam w listopadzie taką paskudę 5/5cm ale udało się farmakologicznie ją usunąć, a ze już w tedy staraliśmy się o dzidzie to bardzo panikowałam, mam nadzieję, że u Ciebie zniknie i nie będzie Was już straszyć. Co do wyprawki, jak lekarz ostatnio potwierdził płeć to robiłam pierwsze zakupy ciuszkowe, a reszta właściwie jest po pierwszym dziecku :)

Ewelina
Przypasowanie do nazwiska to była pierwsza rzecz jaką robiliśmy ;) Ale mamy takie nazwisko, ze wszystko praktycznie pasuje :cheer: Jednak udało się w końcu wybrać :)

Madziaska Ja również mam wizyty co 4 tygodnie, i właściwie to starcza, bo wszystko jest ok, jak by się coś działo to pewnie wizyty musiałyby być częściej, nie zazdroszczę skróconej szyjki, odpoczywaj ile się da

Baby
Fajnie, że w końcu jesteście w domu :cheer: Współczuję ogarniania po przeprowadzce ale pewnie jest radocha bo w końcu ukochany Kraków :)

Ilona Gratki za chłopaka :) Ja czuję ruchy właściwie cały dzień, jak w pracy za długo pochylona siedzę to dostaje z kopa w przednią ściąnę brzucha żeby się wyprostować i zrobić małęj trochę miejsca, najwięcej rusza się ok 22 w tedy daje taneczny popis bo czuję jak się wierci po całym brzuchu, łącznie z wypinaniem i koniakami które czuć pod ręką :) A od kilku dni jest taka wiercipięta że nawet w nocy koło 3 budzę się, tak się wierci ;)

Agamo Gratuluję dziewczynki :) Mam nadzieję, że Wasze problemy się rozwiążą i że z Waszą królewną wszystko ok

Ja właśnie wróciłam z wizyty, nasze szczęście waży już 490g i rozwija się prawidłowo, nie chciała za grosz pokazać buźki za to lekarka mogła dokładnie sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu :) Wybraliśmy imię, zdecydowaliśmy się że to jest Marcelina :laugh: Maksiowi też sie podoba i mówi że dzidzia to nasza Marcelinka :) Tak że będziemy mieli swoje M&Msy :) Maksiu&Marcelina :laugh:

docs.google.com/spreadsheets/d/10vDdIazi...kH4/edit?usp=sharing






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl