BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995293 przez PaulinaJ
Natalia śliczna fasolka ;-) A tygodniem ciąży się nie przejmuj ;-) masz nieregularne miesiączki więc liczy się usg. A skoro starania były pod koniec czerwca to myślę, że jest wszystko ok :)

Ja też dostałam jeszcze Duphaston ;-) 2 opakowania . Z Marysią brałam Luteinę, ale już nie pamiętam do ilu tyg.

Gosia śliczna dzidzia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995294 przez Aruneczka
Witam się;))

Od jakiegoś czasu Was podczytywałam cichaczem - teraz się witam;)
Jestem już mamą dwóch wspaniałych córeczek - czteroletniej Kini i trzyletniej Kai ;) Spodziewamy się trzeciego malucha ;) co było dla nas niemałym zaskoczeniem ;) i wielką radością ;)
przyjmiecie mnie do swego grona??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995295 przez PaulinaJ
Aruneczka witamy :) i zapraszamy w nasze szeregi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995299 przez Aruneczka
dziękuję ;)

nudzi mi się w domu - wylądowałam na L4 z powodu torbieli na jajniku i silnych dolegliwości bólowych - dziewczynki w przedszkolu, a samej to różne myśli po głowie się plączą :P
W piątek idę na USG mam nadzieję, że w końcu zobaczę upragnione serduszko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995300 przez malutkamilka
Dziewczyny piękne fasolki. Gosia ja widzę rączki :)

Torbieleami się nie przejmujcie szybko się same wchłaniają sama miałam w pierwszej ciąży od samego początku i nagle znikła. Teraz też mam plus mięśniaczek i to mnie bardziej martwi. Moj gin co prowadził pierwszą ciążę zlał to więc w czwartek mam pierwsza wizytę u nowej ginekolorzki ;) poleconej i sprawdzonej a co najważniejsze pracuje w szpitalu w którym na pewno będę rodzić. Tylko że prywatnie ale mąż mówi że na takie rzeczy nie ma co żałować pieniędzy.

Dziś robiłam morfologię, mocz, glukozę bez obciążenia, WR i beta HCG. Myślicie że dadzą mi wyniki badań do ręki jak zlecił je lekarz?

Aruneczka pewnie że zobaczysz, w tym tygiodniu już na dobrym sprzecie powinno byc widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995301 przez Aruneczka
jak nam siebie to się spłaczę jak dziecko gdy zobaczę serduszko :) hehehe w ciąży beksa ze mnie straszna... zresztą pierwszym objawem ciąży było to, że gdy z dziewczynkami oglądałam Piękną i Bestię to płakałam jak bóbr..aż się zanosiłam hahahha. Ale tknęło mnie żeby test zrobić gdy wzruszyłam się na reklamie pampersów... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995304 przez Gosia 2712
Aruneczka witaj :) i rozgosc sie u nas :) im nas wiecej tym lepiej :) Trzymam kciuki za usg :) na tym etapie juz powinno byc widac serduszko :)

Malutkamilka powinni ci dac do reki wyniki chyba ze u nich jest tak ze od razu do przychodni przesylaja to wtedy dopiero na wizycie ci daja je...

Natalia sliczne malenstwo :) skoro mialas @ nie regularny to moga byc takie roznice miedzy tyg :) ja mialam regularne @ a z usg moje dziecko wychodzi starsze o 7 dni... i termin mi pokazuje z usg na 28luty a z om na 6 marca...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995305 przez Natalia1991
Aruneczka Witaj :) Troche mnie laski uspokoilyscie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995326 przez PaulinaJ
Ale mam dziewczyny lenia :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995338 przez Sonia
Ania witaj w naszym gronie :) moja fasolka jest o 6 dni za mala ale staram się tym nie stresować bo od samego początku tak było i myślę że mogło dość później do zapłodnienia. Ja jestem juz na zwolnieniu i cały dzień leżę i śpię :) w piątek na 10 mam wizytę u ginekologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995342 przez Weronika Rogala
Hej, Dziewczyny trochę mnie nie było ale w weekend byłam u rodziców na wsi i odpoczywałam od komputera, smartfona itp. Wczoraj czylam sie fatalnie i nawet nie mialam sily nic napisac, dzis jest lepiej i zaraz wybieramy sie na basen :) Nadrobię zaległości i przeczytam wasze posty. Moja wizyta w czwartek juz czekam i nie moge sie doczekac.:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995343 przez malutkamilka
Moje wyniki są ok chyba bo w normach się mieszczą, tylko hematokryt troszku ponizej.
Beta HCG 79522.... cyba troche mała- ale mieści się w 6-7 tydzień

Takie czarne myśli mnie biorą już od poprzednij bety z 9 lipca bo teraz miałam 3772, a w tym samym dniu cyklu z córką ponad 12000

Zoi i Gosia a możecie mi napisać w którym tygodniu ostatnio robiłyście betę wg OM oczywiście i jakie wyniki Wam wyszły? Może mnie trochę to uspokoi jak sobie porownam- bo już sie spłakałam jak pomyslałam że coś może byc nie tak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995364 przez MatkaWariatka86
Piękne Maluszki Kochane :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pozdrawiam i Witam Nowe forumowiczki ;) :cheer:

My z Ninsonem się wakacjujejmy u Babci :cheer: ;) Bunt leTko przeszedł ale tylko leTko .... :side: :woohoo: ;)
"Rychu" ( Nina tak woła na brzuszek) się trochę uspokoił i od 3 -4 dni zero mdłości i innych mało komfortowych dolegliwości ciązowych :) B) :) :) :)
tylko cycolki rosną i rosną i rosną..... aaaa noo skłamała bym leń cały czas mnie trzyma i nie chcę opuścić ;) ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995383 przez PaulinaJ
A wogóle to od wczoraj jesteśmy u siebie . . . nie na długo bo przez to, że mąż w rozjeździe to my również. W niedzielę jadę na tydzień do teściowej...chyba nie muszę wam pisać jak bardzo się cieszę :laugh: :laugh:

A następną wizytę mam 10-go ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995463 przez PaulinaJ
cześć wam ;-)

Cisza na forum niesamowita haha :P A my dziś pospałyśmy do 10 ! :ohmy: Wyspałyśmy się, że ho ho :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl