BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #994668 przez natkka
Zoi ja się może z niższej bety nie cieszyłam, ale w pierwszej ciazy która skończyła się poronienie miałam w tym.samym czasie 4, czy 5 razy wyższa betę. Pomimo że beta taka niska to widziałam bijace serduszko i mdłości mam przeokropne wiec musi być dobrze. Tak więc trzymam kciuki ale jestem też za ciebie spokojna bo będzie dobrze.
Paulina trza kciuki za wizytę, odezwij się jak tam ;)
Gabis gratuluję urlopu, teraz w końcu odpoczniesz :)
Ja się wczoraj nie odzywałem bo mdłości miałam okropne i ciężko mi było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994690 przez natkka
Dziewczyny mój poranek najgorszy z wszystkich ostatnich :( zwymiotowałam wszystko co zjadłam i w ostatniej fazie zwymiotowałam trochę krwi i zastanawiam się czy powinnam się martwić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994713 przez Gabiś
Natkka może po prostu podrażniłaś sobie przełyk i stąd ta krew. Na razie się nie,denerwuj,obserwuj co i jak. Ja miałam podobnie w pierwszej ciąży jak mnie tak non stop wymioty szarpały. Jak ja się,cieszę że na razie mam tylko,mdłości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994733 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale jestem z siebie dumna i az musze sie pochwalic hehe pierwszy raz robilam racuchy i jakie pyszne mi wyszly :) najlepsze jest to ze wczoraj tak mnie na nie naszlo a juz ruski rok ich nie jadlam no i dzisiaj musialam sobie zrobic :P :P

Gabis to teraz troche odpoczniesz sobie :)

Natkka moze tak jak Gabis napisala ze przez wymioty podraznilas przelyk i dla tego ta krew, a jak chcesz to dla pewnosci zadzwon do gina i dopytaj :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994752 przez zoi
Czekam. Kolejka jak po zloto. Stresuje sie bardzo. Ale nie wiem czy bardziej tym czy jest ciaza czy tym ze musze o tym powiedzieć w pracy. Obie obawy bezpodstawne na pierwsze nie mam wplywu a z druga ciaza w pracy sie po cichu liczyli. Tylko ze juz mialam we wrzesniu wrocic cos tam ustalalismy... eh glupia jestem. Obiad taki pyszny zrobilam a nic nie przelknelam z tego stresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994757 przez Gosia 2712
Zoi nie stresuj sie w pracy na pewno zrozumieja... jak tam po wizycie?

Paulina a u Ciebie jak tam? tez juz chyba po wizycie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994768 przez zoi
Juz po wizycie. Ciaza dalej mlodsza. Wg usg jeszcze bardziej bo 6 plus 5 ale wg parenting.pl jak zarodek ma 8 mm to jest 7 plus 2 to by mi sie zgadzalo z tym usg 2 tyg temu, bo bylo 5 plus 2. No. Male ma 8.3 mm tetno 158 :) troche sie uspokoilam.
A jak Paulina u Ciebie?

Dzieki dziewczyny za kciuki:*!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994769 przez PaulinaJ
Ah a ja jechałam tyle km żeby pocałować klamkę ;-) urlop. Zatem w poniedziałek wyruszam jeszcze raz ;-) Podróż katorga. Prawie zemdlałam w pociągu. Upał i zmęczenie zrobiło swoje. a na koniec jeszcze zwymiotowałam...

zoi super , że fasolka okej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994783 przez zoi
Paulina ale nie bylas umowiona? Czemu Ci nie dali znać ciptoki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994790 przez PaulinaJ
Nie nie tam się po prostu idzie w kolejkę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994803 przez Sonia
Zoi dobrze ze z fasolka wszystko ok :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994817 przez Gabiś
Zoi - super że wszystko ok, Paulina - to poczekamy do poniedziałku :-)

Ja czasem też schizuję, myślę o tym moim maluszku, czy aby na pewno wszystko ok, czy jest mniejszy bo: 1. faktycznie zapłodnienie było później niż ja myślę, 2. może pani doktor źle zmierzyła (czasem tak bywa, zależy jak głowicę przykładała, co chwilę było inaczej widać fasolkę), 3. oby się źle nie rozwijał :-( Uspokoję się chyba na kolejnej wizycie. Będę teraz we wtorek u endokrynologa to podejdę do niej, może mi zmieni termin z 25 sierpnia na 11tego (bo ona potem na urlop idzie).

Gosia ja też mam zachcianki, ale moje jakoś inaczej wyglądają: np. wczoraj: dzwonię do mamy i pytam co ma na obiad, no mówi, że jakąś zupkę warzywną, a ja do niej czy nie chciałaby zrobić ryżu na słodko (u nas gotuje się ryż na mleku do prawie miękkości, do tego dodaje się rozkłócone jajka i wsadza do piekarnika do zapieczenia, pod koniec pieczenia dodaje się jeszcze masło. Pychotka). Mama mówi,że nie ma ryżu. Po pracy kupuję ryż, jadę do mamy, mama gotuje ryż,wsadza do pieca, za chwilę ma być gotowy a ja do niej, że ja już nie chcę ryżu, na samą myśl mi nie dobrze :P :woohoo:

Ale w domu mnie wzięło na sałatkę gyros, robiłam na raty bo mnie mdliło, ale dziś się objadam :-)
W ogóle raczej mam zachcianki mięsne niż słodkie :-) Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży .
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994818 przez natkka
zoi super, że wszystko jest w porządku, a tym że jest młodsza niż tobie się wydaje, nie przejmuj się :)
Paulina do poniedziałku czas szybko zleci :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994835 przez PaulinaJ
Żeby tego było mało to jeszcze wczoraj na wieczór spadł mi telefon i cała szybka w pajęczynie :S :S

Zoi masz zdjęcie fasolki?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994871 przez zoi
Gabis a ile Ci gin wyliczyla mlodsza ciaze? Mnie chyba nie przebijesz... wczoraj mialam 6plus 5 a z moich obliczen powinno byc jakies 8 ew 7 plus 6:/ tlumacze sobie ze to biologia a nie matematyka ale i tak mnie to meczy.

Paulina nie mam fotki. Ale w sumie byl tylko taki glutek maly. Zadnych raczek ani nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl