BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1004444 przez anisia27
To moj pierwszy porod i cale szczescie nie wiem czego sie spodziewac :D

To bedzie maly Andrzejek :)

A Wy jak tam ? Narazie brak dolegliwosci czy jest tragicznie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004466 przez kacha
Martyska- witaj. Miło mi że jest tu ktoś jeszcze kto ma już maluszka w domu :)
Ja też jeszcze pamiętam mój poród... Następny wolałabym krótszy...
Anisia- powodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004501 przez owieczka1804
Witajcie. :) no to w takim razie jesli jest prcherzyk ciazowy to pytanie do doświadczonych juz mamus. 1. Czy pecherzyk na ten dzien ciazy jest ok? 2 czy za tydzien zobacze juz zarodek? 3. Czy uslysze juz serduszko? Dziekuje za odpowiedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004512 przez martyska
Hejka ją juz po wizycie a wiec tak jest pęcherzyk ciazowy ale jeszcze nie ma serduszka bo ciąża jest mlodsza nastepna wizyta za dwa tygodnie i wtedy bedziemy szukać serduszka jesli wszystko bedzie ok to dostane zwolnienie i leki na pod trzymanie takze czekam do 25 :-)

Owieczka bardzo czesto na pierwszym USG widac tylko pecherzyk bo zazwyczaj jest to bardzo wczesna ciaza takze bez stresu na następnej wizycie juz powinnas zobaczyc serduszko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004513 przez miśka23
Owieczka ja niestety nie pomogę. Ja idę 16.09, to będzie 7 tydzień i mam nadzieję że zobaczę wszystko to co chcę.

A jak wasze objawy? Mi już wszystko minęło z wyjątkiem piersi i już mam czarne myśli. No ale nic, muszę poczekać jeszcze 5 dni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004560 przez anisia27
Owieczka wszystko jest ok, pojawienie sie zarodka to kwestia kilku dni, zaloze sie ze jakbys dzis usg zrobila to juz by byl :)
Ja w 5 tc bylam i na usg nawet pecherzyka nie bylo widac... Pani ginekolog stwierdzila ciaze pozamaciczna :blink: pare dni pozniej byl i pecherzyk i cialko zolte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004567 przez kacha
Hej...
Mnie dziś ktoś odłączył prąd. Spaaaać :ohmy: Dysia u babci, ja mam robić porządki a po prostu nie mam siły. I wszystko mnie wkurza. Naburczałam na mamę, to mi powiedziała, że mi hormony szaleją. Też mi coś. Trzeba mnie nie wnerwiać a nie zwalać wszystko na moje hormony. B)
A jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004592 przez martyska
Ja tez jakas taka znerwicowana jestem :angry:
Igor chodzi i sam nie wie co chce :huh:

A ja jestem przerażona moim apetytem normalnie z lodówki nie wychodze :huh: przy Igorze to nic jeść nie mogłam na poczatku .

Miska ja nie mam żadnych objawów może czasem lekkie mdłości także luzik bez stresu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004643 przez miśka23
No ja to chyba nie mam zmian nastroju. Raczej teraz jak wiem o ciąży to jakos tak lepszy humor chyba mam. Wiadomo ze jak mąż mnie zdenerwuje to czasem na niego nakrzyczę. Ale ja tak miałam juz wczesniej :laugh:

Martyska ty masz apetyt a ja nie wiem co jeść bo na nic nie mam ochoty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004742 przez owieczka1804
cześć dziewczyny :) jak się czujecie? u mnie jakoś tak normalnie, brak objawów ciąży troszkę się martwie że nic z tego nie będzie, pęcherzyk ładny ale co z tego? :( najlepiej poszłabym już do lekarza żeby zobaczył...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004906 przez Patikierc
Hejka to może ja też dołączę do was :)
jestem Patrycja mam 23lata i wcześniej bywalam na forum na testach owulacyjnych
starałam się o ciążę 10miesięcy w czym jedna straciłam w 5tygodniu. Teraz mam nadzieje będzie inaczej ze robiłam testy bardzo wcześniej wykryłam ciążę beta była 27 przy kolejnym badaniu juz 87 wiec chyba jest w miarę ok jutro kolejne badanie mam nadzieje ze będzie ok :) z dolegliwości mam tylko ból brzucha taki kilku minutowy jakby skurcz coś takiego kilka razy na dzień,i oczywiście czycki :D które bardzo bolą i robia się duże musiałam kupić już stanik o rozmiar większy bo stary mnie pił i mmi strasznie nie wygodnie było. Termin mam prawdopodobnie na 20maja :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004944 przez kacha
Witaj Pati :)
Owieczka- przyzwyczajaj się do tego uczucia- teraz czekasz na serruszko, potem będziesz się niepokoić i czekać do 12 tygodnia, potem do usg połówkowego, potem do 36 tygodnia, a po nim będziesz wyczekiwać porodu. I to nie koniec- potem każdy ząbek, siadanie, stawanie- wszystko okraszone niepokojem. Witamy w gronie mam, krótko mówiąc:)
miśka- zmian nastroju to i ja nie mam. Ja mam stały wkurw generalnie... Ale to może przeciągający się remont.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004963 przez martyska
Hej hej B) Pati witamy i zapraszamy :laugh:

Kacha nic dodać nic ująć od zobaczenia na tescie dwóch kresek matka wiecznie ma sie czym martwić przeżywać ;)

Mnie tez brzuch jakos pobolewa no i mdłości :sick: od czasu do czasu.

Ech mąż zaraz do pracy a ja połoze spać mojego zbója małego :lol:

Mnie to mąż tez wkurza wnerw mam o wszystko :angry: ale moze zawsze tak bylo :blink:

A tak ogólnie to chora jestem :( masakra gardło mam tak zawalone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004981 przez miśka23
Patikierc już miałam Ci zaproszenie wysyłać tu do nas majóweczek :)

No i dziewczyny idę do pracy :) Tyle szukałam w czasie gdy staraliśmy się o dzidzię, a tu teraz sama praca przyszła do mnie :P
W środę mam wizytę i już zaczynam się denerwować,dobrze że mąż jest optymistą i mnie pociesza.

Kiedy zamierzacie zacząć robić zakupy dla waszych potomków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004985 przez kacha
Miśka- tym razem ominie mnie ta radość. Wszystko w domu jeszcze jest. Jedno co to pewnie kupimy wózek dla dwojga, bo Dysia jeszcze długo korzystać z wózka.
a tak w ogóle to pewnie będę was stopować z zakupami. Kupiłam przy Dysi masę niepotrzebnych rzeczy a po porodzie sporo kaasy potrzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl