BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1004987 przez martyska
Ja to mam dylemat bo łóżeczko chyba zostawie dla dzidzi a Igorowi kupie łóżko z barierkami..

No i wózek ..teraz mam taka spacerówke ze wystarczy dokupić gondole i mam wózek ale Igor bedzie mial dopiero 20 miesiecy wiec na dłuższe spacery nie da rady chodzic i nie wiem czy rozgladac sie za wózkiem bardziej bliźniaczym .... KACHA jak ty bedziesz robic? A może młodsze w chuste...

A tak ogólnie to dla chlopca mam wszystko ale marze o dziewczynce :-)

A z kupnem pewnie poczekam tak do 12 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004989 przez kacha
Ja marzę o drugiej córce. Mąż o synku. Chusta to w ogóle fajna rzecz- Wandę długo nosiłam w chuscie ale była to zima więc używałam jej w domu. Teraz myślę że na spacer też w chuście czasem wyskoczę ale kupimy też wózek- jeszcze nie wiem jaki ale jest czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004993 przez miśka23
Ja za to będę mieć tę przyjemność i będę kupować, bo to pierwsze dziecko. A co do płci to wszystko jedno i tak będę je bardzo kochać. Ważne żeby było zdrowe. A jedną rzecz już kupiłam :P nie mogłam się oprzeć :whistle:
Tylko łóżeczko będę mieć używane, jeszcze moje :P Jest zwykłe drewniane tylko pewnie przemaluję na biało, bo mam taką manię ( wszystko na biało) :P

A te chusty o których piszecie to jak cenowo to wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005015 przez Patikierc
Byłam dziś na badaniach beta 761,90 wiec dobrze rośnie. Tylko progesteron mało urósł 30,54 ale może porostu miałam spadek cóż na razie się nie martwię duphaston na podtrzymanie biorę :) pod koniec tygodnia kolejne badania :)

ja nie wiem kiedy będę kupować ale chyba jak juz brzuch urośnie i nawet nie wiem co się kupuje gdzie totalnie zielona jestem będę na was bazować :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005025 przez miśka23
A ja Wam się pochwalę, mój pierwszy zakup, ale na kupowanie większej ilości jeszcze poczekam :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Pati pięknie beta rośnie :kiss: Jakie jeszcze badania będziesz robić?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005028 przez Patikierc
Miska ja musze mieć cały czas pod kontrolą właśnie progesteron ale myślę że ostatni raz to będzie i do lekarza w następnym tygodniu :)
kurcze w czwartek mam dentystę ze jestem historyczka wszystko robie z znieczuleniem i nie wiem co teraz jak pójdę czy nie przenieść tego na później? Został mi tylko jeden ząb :( co o tym myślicie?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005032 przez miśka23
Nie przypominaj mi proszę o dentyście :( Ja też mam jeszcze jedną wizytę, no i pani do której chodzę dobrze wie że bez znieczulenia na fotel nie siadam. I zawsze pierwszą rzeczą jaką robi przy mnie to właśnie znieczulenie. Ale czytałam gdzieś że można brać znieczulenie ale i tak trzeba w czasie wizyty powiedzieć o ciąży ( może to jakieś inne znieczulenie? ) Może zadzwonię do dentystki i zapytam czy można brać znieczulenie... sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005052 przez martyska
Miska cudo :woohoo: i gratuluje pracy B)

Patikierc super ze wyniki dobre :lol:

Ja mam dentyste 24 ale znów moj dentysta zawsze pyta czy w ciazy nie jestem bo on leczy zeby kobietą w ciąży ale dopiero od drugiego trymestru dlatego ja wizyte przekladam .

Jak byłam w ciąży z Igorem to też miałam szał zakupów i wszysciutko nowe musialam miec. A łóżeczko mam biale :-)

Teraz tez duzo wydatków sie szykuje ale cóż lubie to :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005074 przez Patikierc
Dziewczyny a jak wasze figle łóżkowe na tym etapie działacie?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005096 przez martyska
Pati ja mam narazie zakaz bo ciążę mam z góry zagrożoną przez dwa poronienia ale jesli wszystko jest ok to można szalec :-) oczywiscie w granicach rozsądku B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005099 przez miśka23
Pati No ja od kiedy dowiedziałam się o ciąży stwierdziliśmy z mężem że wstrzymamy się z tym do wizyty u lekarza. Staram się jakoś rozładować ochotę u męża :whistle: :evil: ale mi też tego brakuje :P A wizyta w środę więc nie będę musiała długo pościć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005238 przez Patikierc
A co tu tak cicho? Gdzie jesteście? Ja mam wizytę do lekarza na 21 w poniedziałek ciekawa jestem co mi powie,ach tez się wstrzymuje z figlami do wizyty u lekarza.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005244 przez Skalarek
Cześć Mamuśki!

Czytam Was cały czas ale nie mam kiedy napisać... Ostatnio taka padnięta jestem, a praca na zmiany dodatkowo daje się we znaki :( no i dopadły mnie poranno-wieczorne mdłości :sick:
Patikierc ja tez mam wizyte na 21 i liczę na to, że zobaczę juz serduszko. Dziewczyny, a powiedzcie mi wybieracie sie do lekarza same czy z małżami? Ja na pierwszej wizycie byłam sama, ale teraz mam zamiar isc z K. bo chciałbym, żeby on tez zobaczył fasolinke :)

A czy ja dobrze pamiętam czy mi się coś pomieszało, że któraś miała mieć dziś wizytę? Miśka ty może? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005298 przez martyska
Hejka

A ja to miałam troche roboty od rana teraz młody spi a ja odpoczywam w końcu.

Niestety musze chodzic sama do lekarza bo mąż zostaje z Igorem ale chce go zabrac na połówkowe zeby sie nacieszył :-) jak byłam w ciąży z Igorem to był na każdej wizycie.

Miska ma jutro wizyte :-)

Ja mam 24 i mam nadzieje zobaczyc serduszko <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005334 przez miśka23
Tak, wizyta jutro :)
Mąż idzie ze mną. No i zobaczymy jak to będzie bo usg pewnie dopochwowo?

Skalarek współczuję mdłości ;)

Martyśka Obie niedługo zobaczymy serduszka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl