BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1005931 przez miśka23
Emilia gratuluję :) Ja już widziałam zdjęcia twoich testów :) będziesz szła na betę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005937 przez Emilia92
Bylam ale nigdzie mnie nie przyjeli bo to rano sie robi;( a ja od rana pracuje, czekam do 20 i sie umowie z gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006021 przez martyska
Witaj Emilia

Gdzieś czytalam ze na bete nie trzeba byc na czczo dlatego można robić ja o każdej porze dnia :huh:

Jak tam laski ? :) mnie od rana :sick:

Jutro jade na urodziny do rodziców i zastanawiam sie czy juz im powiedziec :whistle:

A tak w ogóle to jestem totalnie niewyspana przez chrapiacego męża :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006119 przez martyska
Gdzie wy jesteście :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006134 przez miśka23
Właśnie też się nad tym zastanawiam Martyśka. Nie tylko ty masz chrapiącego męża ;) :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006170 przez Emilia92
Martyska a mi powiedziala ze robi sie od 7 do 10 rano, a w pon lece do gin na 19 to sie dowiem.
Boje sie bo mam slaba ta 2 kreske

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006336 przez kacha
Hej, hej.
U mnie zdecydowany kryzys. Mam okropną zgagę. Mój koszmar z poprzedniej ciąży powraca. I to z dwukrotną siłą. Martwię się też, bo mam bóle w pachwinach. Staram się oszczędzać ale Dusię muszę czasami podnieść, nie ma rady :(
Końcówka remontu też mi daje w kość. Oby do wizyty... A potem do 13 tygodnia, do 20, 30, 38 i do porodu. A potem już tylko ustawić sobie jakoś rzeczywistość z dwójką maluchów i szczęście murowane :)
Miłej soboty Wam życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006341 przez miśka23
Kacha u mnie też niezbyt kolorowo. Do południa nic mi nie przechodzi przez gardło. A jak już przejdzie to mnie mdli. Jak nie zjem i chodzę głodna jest tak samo. Wczoraj wzięłam się za robienie pierogów i nagle zrobiło mi sie słabo, duszno, ustać nie mogłam. Na szczęście przyjechał mąż. Kazał mi się położyć a ja w płacz bo przecież ktoś musi skończyć te pierogi :laugh: . Wczoraj stwierdzam że był straszny dzień i pod względem fizycznym jak i psychicznym. Dziś byłam się troszkę dotlenić w lesie, znów mnie mdli więc wróciłam do domu. A tu jeszcze sprzątanie :(
No ale dla dzidzi zniosę wszystko :)

No i dziś mam fryzjera, planuję coś zmienić na sobie :) a ja uwielbiam zmiany :P

A Wam jak mija weekend? Która następna idzie na wizytę? Jak się czujecie? A tak wogóle to się odzywajcie częściej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006347 przez Skalarek
Heja ;)

Miśka, Kacha współczuję i bólów i :sick:
Ja nawet się trzymam, chociaż lekkie zmulenie mnie nie opuszcza, ale da się żyć, zawsze sobie powtarzam, że może być gorzej ;)

Miśka ja ma wizyte w pon i ktoras jeszcze z nas tez, tylko za chiny sobie nie przypomne która :unsure: w ogóle jakas taka rozkojarzona jestem, że szok, ostatnio wstawilam cukier do zlewu, a potem go szukałam :whistle:

Jedziemy dzisiaj z mężem do naszych znajomych wiec mam nadzieje, ze cały czas będę się w miarę dobrze czuła. A z ciekawostek, to znajoma do której jedziemy dzwoniła do mnie dzień przed tym jak zrobiłam test ciążowy i pyta się mnie czy nie mam jej czasem czegoś do powiedzenia bo jej się śniło, że w ciąży jestem, wróżka :woohoo:

A no i powiem Wam, że od dwóch dni mam okropnie realistyczne sny i to jakieś takie głupoty, że mnie ktoś śledzi po domu, a ja nie umiem z niego wyjść itp...

A odnośnie tej mojej wizyty to mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, bo tak sie martwie, że jak nie mam za bardzo objawów typu mdłości itp to może się ciąża przestała rozwijać, kurde sama nie wiem co gorsze, mdłości czy ich brak...

Dobra, to się rozpisałam, że pewnie żadna do końca tego monologu nie doczyta :P
A jak u Was weekend mija?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006351 przez Emilia92
Kacha wwspolczuje zgagi.. Widze ze malutka coreczke masz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006352 przez Emilia92
tyle sie napisalam a mi nie wrzucilo ehh;((
Wspolczuje dziewczyny wam, ale ja tez mdlosci mam ehh
Ciekawe ktory u mnie tydzien ciazy? Bo okres mialam 14 sierpnia a owulacja pozno bo 4 wrzesien wiec 4 lub 5 tydzien
Skalarek haha kolezanka wrozka
Ja tez w pon wizyte mam i sie obawiam, ale bedzie dobrze bo ciemnieje mi kreska na tescie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006354 przez Emilia92
Miska a co zmieniasz we wlosach?
Dziewczyny mozna farbowac wlosy w ciazy??
Bo mi schodza czerwone konce i bym chciala poprawic;) jak tam rodzicom juz powiedzialyscie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006355 przez martyska
Hej

Kacha doskonale wiem o czym mówisz :(
Ja czasem po całym dniu z Igorem jestem tak wyczerpana i obolała że szok :( nie jest uciążliwym dzieckiem ale wiadomo jak to dziecko.

Mnie mdłości dopadaja falami nawet w środku nocy ale na szczęście tylko mdłości. Staram sie zawsze cos przegryzac bo jak jestem głodna to jest tragedia

Moja wizyta w piątek a stresu...

Dzis jedziemy na urodziny do moich rodziców wiec jakoś zleci no i Igor pobawi sie z dziećmi :-)

A tak wogole to juz sie w spodnie nie mieszcze. Ja wiem ze w kolejnych ciążach brzuch szybciej wychodzi ale zeby az tak.. No i woda zatrzymana w organizmie robi swoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006365 przez Emilia92
Hey martyska;)
A ty juz bylas u lekarza wogole czy 1 wizyta??
Ja czekam na 1 dzieciatko;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006370 przez miśka23
Skalarek Ja też nie miałam jeszcze tak dokuczliwych objawów jak byłam na wizycie a dzidzia się rozwija więc nie masz się czym martwić :) A ta twoja znajoma wie że jesteś w ciąży?

Martyśka to ty miałaś informować rodziców w ten weekend? Ja też chcę się już nie mieścić w spodnie.... :P :cheer:

Emilia ja nie farbuję włosów. Chcę je ściąć bo mam bardzo długie i jest mi już ciężko na tej mojej głowie :laugh: Mi się wydaje że nie można farbować włosów, ale pewna nie jestem. Jakoś zbytnio mnie to nigdy nie interesowało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl