BezpiecznaCiaza112023

Mamy ze Śląska

8 lata 6 miesiąc temu #1010443 przez szklana.kulka
Czy zaglądają tutaj przyszłe Mamy z Katowic?:) Na kiedy macie terminy? Gdzie rodzicie? Co czytacie? Ja szukam aktulanie dobrej szkoły rodzenia NFZ, czyli w zasadzie dobrej położnej, która pomoże oswoić lęki porodowe :?: To mój pierwszy dzidziuś, termin na styczeń 2016. Może będziemy umawiać się na spacerki?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010464 przez Basiula
Witaj ja jestem z Mikołowa :) termin też koniec stycznia :) ja rodze w Mikołowie świetny szpital znajome rodziły i ogólnie szpital cieszy się świetną opinią. Ja nie będe chodziła na szkołe rodzenia. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010502 przez aggi
Witaj! Ja co prawda nie z samych Katowic ale niedaleko ;) mogę z czystym sumieniem polecić Centrum Medyczne Graniczna. :-) w katowicach właśnie. Byłam co prawda raz ale naprawdę fachowi ludzie tam pracują :-) i szkoła rodzenia też jest. A co do szpitala to też słyszałam same dobre opinie o Mikolowie, moje koleżanki tam rodziły :-) ja w Żorach rodziłam :-) również polecam. Na szkołę rodzenia nie chodziłam. Mój maluch ma już 14mscy :-) Z książek świetna jest 'ciężarówką przez 9miesięcy' :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014924 przez nadinchen
Cześć Dziewczyny - jestem Mamą Czerwcóweczki 2015. Zaczęłam przygodę z blogowaniem, więc serdecznie Was zapraszam do podczytywania: www.macierzynstwo-raz.blogspot.com . Życzę szczęśliwego rozwiązania :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl