BezpiecznaCiaza112023

Ciaza zagrozona, leżenie, krwiak w macicy

8 lata 6 miesiąc temu #1011955 przez karola163
Witam Was moje drogie .
jestem jedną z tych co spodziewają się dziecka mój trmin to 20 czerwiec 2016 ale żeby nie było zbyt pięknie id początku problemy jestem na końcu 6 tygodnia i juz musze lezec czy jest tu może jakaś czekająca mama która jest w podobnej sytuacji ? W mnie wykryto krwiak nad dzidziusiem co jest nie bezpieczne tym bardziej ze krwiak jest 4 raz większy niż dzidzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011956 przez karola163
Mam nadzieje ze znajdzie się chociaż jedna mama do popisali do podzielenia się opinią jak i obawami... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011959 przez posejdonka
Witam, w moim przypadku też był krwiak, ale wykryto go w 13 tyg ciązy ( zaczęłam plamić) musiałam leżec i brać duphaston przez 2 tyg. , wszystko się wchłonęło i urodziłam zdrową córkę, także oszczędzaj się i słuchaj zaleceń lekarza a wszystko będzie dobrze.trzymam kciuki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011967 przez Martynka__89
Witam. Co prawda krwiaka nie miałam ale niestety pod koniec 12 tygodnia. Dostałam krwotoku od razu pojechałam do szpitala, tam spędziłam 16 dni . W szpitalu dostawałam duphaston, teraz w domu luteine dopochwowo. Niestety jestem ciężarną leżąca, z córeczką wszystko w porządku. Ale wiadomo strach jest każdego dnia :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011969 przez moniab26
Ja podobnie jak Martynka, zaczęłam plamić i pod koniec 11 tygodnia dostałam krwotoku, w szpitalu dostałam duphaston i miałam leżeć, lekarze stwierdzili, że pękł mi właśnie krwiak w jamie macicy, po tygodniu wyszłam do domku z zaleceniem oszczędnego trybu życia i dalej duphaston. Teraz jestem w 21 tc i jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki, żeby u ciebie Karola też tak było :-)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012066 przez niagara
Ja też w 6 tygodniu miałam krwiaka i ciążę zagrożoną. Musiałam leżeć, brałam duphaston i luteinę. Po dwóch tygodniach krwiak ładnie się wchłonął i w 39tc urodziłam zdrową córeczkę :) Głowa do góry, oszczędzaj się i będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012068 przez karola163
Z tego co widzę to wszystkie te krwiak do dziewczynek idą ;) ja byłam dziś u lekarza 2 tygodnie chorobowego i lezec . Hormony powiedział ze jak chce to może mi dać ale jak będę się oszczędzala to wszystko będzie dobrze. Zaznaczę ze to nie moja pierwsza ciaza . Z pierwszej mam piękna córeczkę no i w ciąży tez oczywiście były problemy natomiast druga porobiłam w 22 tygodniu to był synek dlatego teraz dodatkowo się boje. W obu ciazach miałam krwiak i musiałam lezec ale teraz jestem przerażona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl