BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1028822 przez Lustigpaula
Kasia,super! Będzie miał doborze mężczyzna wśród tylu kobietek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1028823 przez Justyna89
www.polkaintymnie.pl/w-oczekiwaniu/czyte...poloznej-po-porodzie

Lazysun na stronie powyżej kilka informacji o wizytach położnej środowiskowej. Ogólnie mówiąc jest jakieś tam rozporządzenie ministra zdrowia,że położna musi przynajmniej cztery razy odwiedzić matkę z noworodkiem. Ja po pierwszej ciąży byłam bardzo bardzo niemiło rozczarowana tymi wizytami, babsko wpraszało się do domu jak jej pasowało, tylko nie wkurzała tak na prawdę, wymądrzała, ogólnie jedna wielka porażka. Jeśli i teraz trafie na taką babę to na pierwszej wizycie jej powiem że więcej nie ma u mnie w domu czego szukać.

Kasia gratuluję Synusia :) Ciekawe ile jeszcze dziewczynek okaże się chłopcami hehehehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028824 przez magmus88
Kurcze dziewczyny - ale Wam zazdroszczę, ze już wiecie kto tam w Waszych domkach mieszka :)

Ja jeszcze muszę pożyć w niepewności :D hehehe ale póki co to mi to nie przeszkadza :)

Mam właśnie prenalen - syrop i tabletki na gardło.... kupiłam dziś krople do nosa.... Mam nadzieje, ze dzisiejsza noc bedzie lepsza niz wczorajsza... wczoraj w ogole nie spalam :( masakra.... Te krople (woda morska) są o Du*e obić.... nie ma to jak ksylorin :S

Oby mnie tylko nie rozłóżyło na dobre....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028826 przez Lustigpaula
Magnus,też jeszcze nie wiem:). Licze,że w pt się dowiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028827 przez kasia2015
Magmus, już tu kiedyś pisalam, że na gardło zawsze pomaga mi płukanka z mieszanki ziół Septosan. Dostepne w aptece w formie herbaty. Zaparzam, płukam kilka razy dziennie i na drugi dzień jest duzo lepiej.Polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028830 przez magmus88
Kasia dzięi - może spóbuję bo odpukać - gardło mnie już aż tak nie boli... ale za to katar mnie zabija :(

Lusti - ja idę w poneidziałek - ale pierwszy raz do tego faceta i nei wiem czego mam się spodziewać :)

Powiedzcie mi jeszcze czy na każdą wizytę macie aktualne wyzniki krwi i mcozu? Bo niee wiem czy mam zrobić na poneidziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028831 przez Dorcik 1979
Część dziewczyny. Na katar w ciąży mi lekarka przepisala buderhin. Był skuteczny, ale niestety na receptę. Mnie dopadło zapalenie spojówek, na szczęście mam w domu krople do oczu, bo syn ostatnio też przechodził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028832 przez Justyna89
Magmus mi lekarka na każdą wizytę karze robić morfologię i mocz, właśnie jutro rano jak zaprowadzę synka do przedszkola to idę krew pobrać i zanieść mocz, w środę odbiorę wynik a w czwartek wizyta... Mam nadzieję,że i na mojej wizycie padnie sformułowanie "na 100% jest....." (chłopczyk/dziewczyna) ależ to są emocje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1028837 przez madzialenka
ja z ta polozna to tez tak na bakier:) najchetniej bym jej nie chciala w domu:) z synem tez byla tylko 3 razy po porodzie,ale mieszkalismy w innym miescie..tu zapisujac sie do przychodni wpisalam byle jaka babke jako polozna srodowiskowa jaka byla do wyboru i ciekawa jestem kim ona jest:) jak bedzie przylazic po porodzie to juz trudno przezyje,ale mam nadzieje ze przed porodem nie mam obowiazku sie do niej zglaszac:)))
ja wizyte mam w czwartek ale tylko po zwolnienie smigam.
wiecie ze juz nie mam takiego szalu by przegladac ciuszki,etc dla malucha?jakos zaczynam sie bac chyba...


co do przeziebienia poki co sie trzymam i to naprawde dobrze,wiec nie bardzo pomoge..jedyne co sie zdziwilam to i w aptece i w przychodni u gina babka mowila bym na bol glowy nie brala paracetamolu;/dziwne....bo lekarz kazal?!:) ale tak czy siak nie biore bo nie pomoglo po 1 tabl:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028840 przez Lustigpaula
Hehe,też licze,że poznam w końcu płeć nie może się tyle kryć , czas się ujawnić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028841 przez Justyna89
Ja też słyszałam, że paracetamol bezpieczny w ciąży jest i mój lekarz prowadzacy również to potwierdził. Aczkolwiek ratowanie się w ciąży paracetamolem to u mnie ostatecznosc. Szczególnie, że też jakoś specjalnie to on mi nie pomaga. Za to super sprawdza mi się Amol na bóle głowy i hipertoniczny roztwór soli bo mnie napieprzala głowa w okolicach zatok i kilka dni i przeszło ale psikam caly czas bo super nochal czyści ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028842 przez Justyna89
Właśnie właśnie Lusti, dobrze mówisz :) teraz jeszcze dzieci przekonaj nasze by się odpowiednio ułożyły do badania :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028846 przez Sevilla
Ja miałam super położną środowiskową, ale to moja sąsiadka, tak jak na wsi :) Szkoda, że przeszła na emeryturę, babeczka z zasadami.
Dla mam które będą miały chłopców, polecam by położna na tych pierwszych wizytach zrobiła tzw. stulejke. Są dwie szkoły jedna mówi o tym by to zrobić, inna że nie. Położne starej daty wykonują to, widok średnio przyjemny, krwawy, ale młode nie będzie pamiętać. Młodsze położne tego nie robią i problem się robi, jak maść w 4 roku życia nie pomaga i trzeba zrobić zabieg chirurgiczny - to dla mnie gorsza wersja, bo dziecko ma już świadomość i wie co to ból

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1028858 przez magmus88
Justyna hipertoniczny czy izotomiczny roztwór soli morskiej?? Bo ja mam ten drugi.... i jest moim zdaniem do du*y.... tzn na mnie nie działa w ogóle! a może ten o którym Ty mowisz to co innego i jest faktycznie lepsze :D bo ja sobie psikam i psikam i psikam.... i dalej dziurki zatkane.... Jak ja tesknie za normalnymi kroplami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1028872 przez Cornick
[hide. [/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl