BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1028972 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028973 przez madzialenka
Sewila to po porodzie zglosze sie do Ciebie po diete:P:P

a dzis mam cos zly humor..P mnie tak zdrzaznil;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028980 przez Lustigpaula
To samo pomyślałam, po porodzie grupowo wbijamy po diete :cheer: . Ja narzekam jedynie na brak snu...kiedy jsk nie teraz mam się wysypiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028981 przez magmus88
Justyna - bo ja np. jestem przyzwyczajona do kropli ksylorin - jedno psiknięcie i na pół dnia spokój.... dlatego to co teraz stosuję to dla mnie jest nic nie wartne... Matko, 3 dni mam czekać? Może jutro w takim razie będzie lepiej hahah.

Ja wczoraj nadrobiłam zaległości w spaniu i leżeniu, całe popołudnie i cała noc. I od 7 jestem już na nogach :D ale mam zamiar porobić co porobić.... i położyć się z książką jeszcze żeby do porządku się wygrzać. Bo jutro będę musiała iść do pracy.... Więc muszę wykorzystać maksymalnie ten dzień wolnego dla mojego zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029027 przez Anna1991
Kim jest PomidorKasia? Wlasnie chodzilo mi o prenatal grip care czy cos w tym stylu... Ale sie pomyliłam.
Jesli chodzi o prace bardzo bym chetnie pracowala do poczatku 8 mies ciazy... Ale niestety zycie werfikuje. :(
Wybor poloznej poprzednim razem byl po porodzie... Ale to byla istna porażka. Uwazam ze oczywiscie powinna sprawdzic jak sobie radzimy z dzieckiem... Czy warunki sa odpowiednie dla dziecka? Powinna pokazac jak dbać o dziecko. Niestety u mnie polożna milczała. :/ A ja sama nie gadatliwa wiec masakra. :/ Byla tez miesiac po porodzie pediatra w domu bo tez taka wizyta musi byc... Ale to ja chcialam w domu. Po co mam biegac z dzieckiem w połogu?.
Sevilla chyba moze was ubezpieczyc na czas spedzony w szpitalu? :) A na fb widze ze dobrze sie odżywiacie... To tylko ja taki chipsowy potwór. :P Fajnie prowadzić sie z ułożoną dietą. :) Chetnie bym kiedyś sprobowała sobie jakąś ułożyć... Tylko gorzej z realizacją. :( Oczywiście dieta na poprawe samopoczucia a nie schudnięcia. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029033 przez Sevilla
Anna ja też chipsów sobie nie odmówię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029052 przez Dorcik 1979
Sevilla chętnie bym skorzystała z Twojej pomocy, bo już nie wiem co jeść. Mam coraz gorsze wyniki, anemia mnie dobija. Nie mam na nic siły i czuję się coraz gorzej, a wyglądam jakbym miała zaraz skonać. Suplementy diety nie pomagają, a mięsa nie tkne. Mąż mi codziennie serwuje sok z buraków, ale efektów brak. Nie wiem co jeść, żeby chociaż trochę lepiej się poczuć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029057 przez Sevilla
Dorcik samo suplementowanie nic nie pomoże, żeby żelazo wchłonęło się z pożywienia samo spożywanie produktów bogatych w ten składnik nie pomoże. Udowodniono, że aby żelazo lepiej się wchłaniało potrzeba dwóch czynników wit. C i meat factor (czynnik mięsny). Dlatego jak je się sałatę, jarmuż najlepiej skropić je sokiem z cytryny. Jednak najlepiej żelazo się wchłania z mięsa. Poszukam Ci w weekend zamienniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029058 przez Dorcik 1979
Super, dziękuję Sevilla. Za mięsem nigdy nie przepadałam a teraz to już nawet nie mogę patrzeć, a co dopiero jeść. Uwielbiam owoce, warzywa, kasze i jajka w każdej postaci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029060 przez madzialenka
hmmm a mnie cos tknelo na meega sprzatanie... ciekawe jak dlugo chlopaki beda utrzymywac porzadek;/
minus tego sprzatania to to ze czuje sie mega wypompowana;/
a ja jutro mam wizyte,nie nastawiam sie na podejrzenie kruszynki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029067 przez Justyna89
Madzialenka ja też mam jutro wizytę i u mnie będzie podglądanko :) Ależ się cieszę, nie mogę się doczekać :)
Sevi, ja również się zgłaszam jako pacjent do pani dietetyk po odpowiednią, zdrową dietę by po porodzie wrócić do swojej wagi hehe ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029073 przez Karington
jestem ciekawa czy się Justyna dowiesz co tam w brzuszku się chowa. Moja kolezanka jest też w tym samym tyg co ja, i byla wczoraj u lekarza ale niestety maluch się zasłania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029075 przez Justyna89
Nie wyjdę z gabinetu dopóki się mały/mała nie ułoży jak trzeba :laugh: wezmę batonik w razie czego bo na słodkie dzieci stają się bardziej aktywne i nie wyjdę dopóki się nie dowiem :laugh: A tak całkiem serio to wariatki z siebie robić nie będę, jeśli nie tym razem to następnym.., Choć jednak liczę,że dowiem się jutro :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029076 przez Justyna89
Lazysun za to Ciebie już na dniach zdaje się czeka test obciążenia glukozą.. :) Koniecznie napisz wrażenia po :) Ja jak wczoraj byłam na morfologi to przede mną starsza kobitka była robić ten test i na samą myśl dostałam nudności :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029088 przez magmus88
Hej :)

Jeżeli mogę się wtrącić co do glukozy.... Piłam już kiedyś... strasznie mnie nastraszyli ehhehe. Nie ma najgorzej :) dziewczyny, nie nastawiajcie się źle :)

Ja w poniedziałek mam wizytę... mam nadzieję, że lekarz badanie wykona - bo będę u niego pierwszy raz. I też mam cichą nadzieję, że dowiem się kto tam u mnie mieszka :) a jak nie to pozostaje mi czekać na badania prenatalne hehe.... Czyli gdzieś około miesiąca. Właśnie... muszę zadzwonić i się zapisać :) ale to najwyżej jutro bo zaraz zmykam do pracy.

Do usłyszenia mamuśki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl