BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1053791 przez Smerfetka005
Madzia ile Twoja Zuzanna ma? chyba tez pol roczku? to juz pora zeby maluchy raczkowaly? u mnie Liliana tylko podpiera nozki pod brzuszke i to wszystko, tak ma byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053793 przez magmus88
Hej hej :)

Nie Magda, nie raczkuje jeszcze, co Ty :) Nic nie zgłaszaj pediatrze... ehhe. Napewno jest wszystko w porządku. Mąły się poprostu powoli zabiera do raczkowania, podnosi pupę, ale mu nogi odjeżdżają hehe więc pomyślałam o tych rajstopkach, że będzie mu łatwiej. Póki co założyłam... i lepiej nie ma hahahha.

Smerfetka - już wszystkie dzieciaczki mają pół roczku. Bo mój Bartek ejst najmłodszy a właśnie 2 dni temu skończył pół roku :)

Ostatnio mi rehabilitantka powiedziała, ze dziecko które podpiera się wysoko rękami i stoi na kolankach to etap - 7,5 miesiecznego dziecka :) więc prosze nie panikować hehe. I chyba, zadne dzieciątko tu na forum jeszcze nie raczkuje. CHyba, ze się mylę? :) hehehe bo mamy tu kilka takich gwiazd przodujących ehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053795 przez madzialenka
Magmus ją to się nie zdziwię jak Basia już chodzi a Olek zaraz zacznie hehe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053796 przez magmus88
I nie zapominajmy o Jasiu... sam siada!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053797 przez Smerfetka005
spokojnie moze nie spieszmy sie do tego raczkowania dziewczyny? wtedy juz sobie spokojnie nie posiedzimy tylko trzeba bedzie miec oczy w okolo glowy :D cieszmy sie tym czasem co jest teraz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053800 przez madzialenka
No tak Jasiu jak się bujnie to poleci na kolanach do piersi Cornicka;))
Ehh
A mnie glowa zaczęła boleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053827 przez Sevilla
Madzia Basia jeszcze nie chodzi, ale mam nadzieje że Cię to nie rozczaruje. Na czterech stoi non stop. Ale brak jej odwagi by ręce oderwać od podłoża. Może z dwa razy się zapomniała i z pozycji na czterec sięgnęła zabawkę a tak to ostrożna panna najpierw się położy na brzuch a potem sięga. Porusza się sprawnie tym swoim czworako pelzem, nie wiem do czego zakwalifikować jej sposób przemieszczania. Jedno pomieszane z drugim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053828 przez Sevilla
Ja obecnie u mamy, więc moje dzieci się rozwijają. Basia żywieniowo, Maks naukowo - liczy do 10, poznajemy cyferki, robimy zadanka z liczeniem i zakreślaniem - nawet nie sądziłam, że tam mu się spodoba i poznał pełne godziny. Ja też się rozwijam i nauczyłam się robić na drutach.
Mnie ostatnio na forum mało bo weszłam w handmade i zrobiłam stronę na fb, a tu jedne z moich projektów ostatnich na zamówienie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053829 przez Sevilla
I oczywiście moje dzieciorki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053830 przez madzialenka
No Sevilla ferie sobie zrobiłaś? ;))
Piękna torba.dzieci super!zwłaszcza jak słodko śpią ;)) Basia wymiata!! Cudna Panna.

Mnie wzięło na wspominki dojechalam do 48 strony naszego wątku.myślę czy by nie druknac sobie czasu do porodu w ramach pamiątki jak to mama przezywala;))

Dobranoc kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053867 przez Smerfetka005

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053868 przez Smerfetka005
pokazuje i moją gwiazdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053869 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053948 przez madzialenka
Śliczna córcia smerfetko

Cornick hehe wczoraj w nocy wstawiłam do Zu co godzinę mniej więcej. W ciągu dnia absorbuje coraz to więcej czasu. Co do siateczki to ja się boję dac Zu by się nie zadlawila..;/

Miłej nocki kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053961 przez Smerfetka005
dzieki Madzia :). Kucze jak czytam qasze posty o tym ze wasze dzieciaczki juz pelzaja zastanawiam sie czemu moja Lilka jeszcze nie zaczela? idzi jej 7 mc, ma jeszcze czas?bo na razie zywo zmienia pozycje z plecow na brzuch i to wszystko, czasami zdarzy sie jej podkulic nozki pod brzuszek..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl