BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1054504 przez madzialenka
Może i bym używała ale motanie mi nie szlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054529 przez Smerfetka005
Madzia pytalas o polipy, odpowiedzialam ze ja mam to juz nic nie odpisalas,.w ogole moje posty omijasz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054532 przez madzialenka
Smerfetko czy czujesz się urazona? Jeśli tak to wybacz;) nie kontynuowała tematu bo uzyskałam wyczerpującą wypowiedź już z innych zrodel;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054540 przez Smerfetka005
nie czuje sie urazona tylko chce dyskutowac z wszystkimi z tego forum, wymieniac miedzy soba zdania:) tylko o to chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054541 przez madzialenka
Smerfetko dyskutujemy wszyscy o wszystkim i o niczym;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054550 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054557 przez Smerfetka005
ja wczoraj bylam na usg i mam cyste na jajniku :( boli jak cholera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054613 przez magmus88
Hej :)

Smerfetka, i co CI lekarz powiedziałl? W jaki sposób działacie?

My byliśmy dziś na ćwiczeniach, później na pobieraniu krwi. Mały coś ostatnio protestuje na ćwiczeniach. W ciągu dnia też staje się trochę marudny - ma takie epizody. Okaże się za jakiś czas czy będe to mogła zrzucić na zeby.

Cornick - dziś ja mam stertę do prasowania hehe.

Jeżeli chodzi o walentynki.... to my mamy romantyczne spotkanie w poradni rehabilitacyjnej na kontroli hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054628 przez Smerfetka005
magmus wlasnie nie wiele :(( jeden lekarz powiedzial zebym poczekala do miesiaczki i zaczela znow tabletki antykoncepcyjne, drugi l znow zeby poczekac z tabletkami i zebym przyszla na kontrole za 2 tyg aby zobaczyc na usg czy rosnie czy moze. sama zniknela, a ja przez 2 tyg z bolu zwariuje, bo chodzic mi ciezko a o wstawaniu i siadaniu nie wspombe, nie wie czy nie pojade na szpital jak bedzi bardzo bolalo moze cos zsdecyduja i mi pomoga :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054637 przez magmus88
Smerfetka, w takim razie życzę zdrówka. Informuj nas na bieżąco co tam z Tobą :)

Mamuśki mam pytanko... mam nadzieję, ze nie wywoła się kolejna nie nikomu nie potrzebna burza hehehe. Jak wygląda Wasz dzień - a mianowicie dzień Waszych maluchów jeżeli chodzi o jedzenie :)

No bo my jesteśmy cały czas na cycu. W ramach przekąski mały dostaje owoca - ale to między posiłkami (to tak koło południa), i później po południu, powiedzmy, że obiadek (przeważnie coś, co sama mu ugotuję) ale jakby nie zastępuje mu to cyca.... jedynie trochę go opóźnia. Dla przykładu cyca je o 15, koło 17 obiadek i ciężko ma wytrzymać do 19 :D a jeżeli chodzi o samego cyca to bez problemowo 3 godziny wytrzymuje....

Podajecie te wszystkie kaszki? bo ja ostatnio dostałam oczoplonsu jak byłam w sklepie :D myślałam, ze kaszka to kaszka.... a tam tyle rodzai! kleik ryżowy, kaszka mleczno - ryżowa, ryżowa.... itp.... A miałam kupić tylko kaszkę mannę... i myślałam, ze nie znajde ale była... zwykła, na szarym końcu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054642 przez Smerfetka005
dziekuje Magmus:(.. co do jedzenia to my robimy tak, rano gotuje malej kasze manna zjada ja rano z mm i wieczorem choc czesto nie chce jej dokonczyc.. w poludnie daje jej zupke, pol godziny od zupki xjada mleko, po poludniu tak kolo 16 zjada owoc na podwieczorek, i pozniej zalezy jsk wypada o 19 lub o 20 kasze z mlekiem, ale musze robic pare podejsc zeby zjadla calosc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054644 przez magmus88
Ja miałam najpierw małemu podawać łyżeczkę manny na "oswojenie się" z glutenem.... Dodawałam do innych posiłków, taką suchą, nie rozrobioną. Ostatnio zrobiłam mu taką już normalną ale mu nie podpasowało w ogóle.... Bo Ty piersią nie karmisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054645 przez Smerfetka005
a w nocy jak wstaje dosypuje jej 2 lyzki kaszki ryzowej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054647 przez Smerfetka005
nie, nie, ja mlekiem modyfikowanym, nutramigen na skaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054653 przez madzialenka
Magmus U nas jest tak że tylko cyc i cyc w porze obiadowe jest pół słoiczka małego obiadku bo ja sloiczkowa a jeżeli nie słoiczek to przekładam na późniejszą godzinę popołudniowa i owocek ale ZunNoe przepada za owocami; ) kaszke dawalam przed snem przed cycem ale jak wyszło jej to uczulenie odstawilam.kupiłam teraz inna z nestle ludzac się że ma inne mm w składzie ale nie dawałem jeszcze.może dzis.zobaczymy.bo wcześniej bobovity miałam. Póki co reasumujac je tylko raz coś innego w ciągu dnia.ostatnio starlam
jabłko i się mi dlawila.A z obiadkami o innej konsystencji niż puree nie miała problemu.I czym to idzie?awersja do owoców?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl