BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1054970 przez Lustigpaula
Madzia, z tego co wiem to ikea nie dowodzi chyba,że w danej miejscowości gdzie jest sklep,ale dawno nie byłam,więc może sie coś zmieniło.

U nas też jest kaszelek na zasadzie "ehe ehe" i tak co jakiś czas.

A co do teściów, to przed zamieszkaniem z mężem(czyli w domu teściów) bardzo ich lubiłam i chwaliłam. A teraz, ciągle pytam męża kiedy się wyprowadzamy. Wtrącają się od wychowywanie Olka i podawanie mu bez mojej zgody i wiedzy banana itp, po wpychanie mu smoczka w tajemnicy (a nie uzywamy smoczna), po wtrącanie się do tego w jaki sposób remontujemy sypialnie( teść mi potrafi przyjść o 7 rano kiedy mąż w pracy i wiercić coś,bo on zrobi to lepiej....) jednym słowem, katastrofa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054976 przez madzialenka
Magmus a cóż ta teściową zrobiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054977 przez madzialenka
Lustig biedna Ty..; ( myślał że wy nie mieszkacie z treściami. .ehh temu co dawał smoczka sama bym mu wsadzila bo do dzioba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054978 przez magmus88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054979 przez Sevilla
Produkujecie postów że szok. O wy!!! Chyba za dużo czasu macie :laugh: :P

U nas jadłospis rozszerzamy. Koło 6 cyc, przed 8 kaszka manna mleczna z owocem (dodaje sama więc był banan, jabłko, truskawka, malina a z kupnych owoce leśne i morela i zdecydowanie woli te dodawane), o 9 -9.30 cyc, 12-12.30 cyc 15 obiadek, 17 cyc, 20 cyc na dobranoc, ale to chyba bardziej na dociumkanie a nie po to by jeść.

Dziś nam stuknęło 7 miechów i panna wyczynia wygibasy

Ogólnie jestem anty kojcowa, ale przy tym glucie nie da się za przeproszeniem nawet w spokoju załatwić. A i dziś opanowała wstawanie w nim, więc chyba będę musiała ją dupskiem przywiązać do ziemi :laugh: Bo wstaje i się puszcza z radości i z zapomnienia że stać nie umie samodzielnie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054980 przez magmus88
Sewi - ale pannica zdolna :) super! Teraz to dopieor nam się zacznie :D oczy dookoła głowy :D

Mam pytanko... tą kaszkę to podajesz jej łyżeczką czy do butli?
Ja raz zrobiłam kaszkę mannę taką co się wodą zalewa to normalnie była tak gęstwa, ze łyżka pionowo w niej stała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054982 przez Sevilla
Magmus ja podaje łyżeczką. Obecnie daje jej bobovity, ale docelowo chce przejść na manną gotowaną. Ugotuj normalnie mannę na wodzie i dodaj albo swojego mleka albo dwie miarki rozrobionego modyfikowanego by uzyskać konsystencje papki. Pójdzie bezproblemu. Ja kupuję kaszkę z lidla i na szklankę wody 2,5 łyżki manny daję i wychodzi taka papkowata.

Jakby ktoś był zainteresowany szyje bluzy dla dziewczynek i chłopców od rozm 80-110 (na specjalne zamówienie większe) za 45zł (ze spodniami 65) i sukienki dla dziewczynek od rozm 80 - 110 za 60zł oraz spódniczki z koła 40zł Modele pokazowe są.




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054983 przez madzialenka
Magmus więcej wody dodaj;))
Sewi za dużo czasu powiadasz..może po prostu Twoją dobrą jest za krotka;)))i na nas czasu nie masz;)) ale Basia zdolną no no; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054984 przez madzialenka
Sewi dorobilam się centymetra dziś zmierze i podesle wymiary na dresiaka tzn spodnie jak da radę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054986 przez Sevilla
Chyba Madzia masz rację, doba u mnie jest za krótka. Dzieciaki dają popalić, jak Basia śpi to szyje, gotuje, sprzątam i co tylko zdążę zrobić. Wieczorem szyje lub dziergam. I tak w kółko. Jeszcze ostatnimi czasy mąż zatarł silnik od odkurzacza, więc czyszczenie dywana było katorgą. Jak wczoraj wrócił z naprawy to oderwać się od niego nie mogłam. Czasami na fb trudno mi napisać info.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054987 przez Sevilla
O Madzialenka super!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054988 przez Sevilla
Dziś mam dzień lenia :) I nie robię nic :) Ostatnio nawet mąż mi zwrócił uwagę, że kiedyś lepiej wyglądałam. A mi nawet czasu nie starcza by się umalować. Ostatnio jak wstawiłam zdjęcie dziewczyną na fb umalowanej i że idę na wielki shoping bez dzieci do mięsnego i pasmanterii to padały ze śmiechu, że do mięsnego się odwaliłam. W końcu miałam czas, bo byłam u mamy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054989 przez madzialenka
Haha a co w mięsnym już dobrze wyglądać nie można?;)no ładnie na fb czas jest? ;)) popołudniu podesle wymiary a coś typu buggy czy jakoś tak się pisze zmajstrujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054990 przez Sevilla
Madzia zmajstruje :laugh: Buggy jeszcze łatwiejsze w szyciu niż takie standardowe spodnie z przeszyciem w kroku. Z kieszeniami, bez kieszeni, na gumeczkę, sznureczek. Jakie sobie życzysz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054992 przez madzialenka
Z kieszeniami i gumką najlepiej;)bezpieczniejsze że jak się zapomni to mu z tyłka Noe spadną; ))to jak Ty tam siedzisz na fb to też chcę namiar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl