BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016741 przez piernikarczyk07
Ewaaa gratuluję suwaczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016742 przez Ewaaa1988
Ja tez ciagle sie zastanawiam czy przez ten brak objawow wszystko jest ok tam w srodku... :unsure:

A czy wy wierzycie w jakies przesady? Ja nie jestem z tych co wierza i z wyprawka na pewno nie bede czekac do ostatnich miesiecy bo twierdze ze co ma byc to bedzie. Czy przed porodem moze sie cos zlego wydarzyc czy po porodzie to nie ma zadnego zwiazku z tym czy wozek lub lozeczko stoi i czeka w pokoiku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016744 przez Sevilla
Ja mam rzut na owoce mandarynki, pomarańcze, kiwi, banany, dobrze że truskawki mam pomrożone i królują u mnie również sery. Najlepiej ser żółty i pomidor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016745 przez Ewaaa1988
Piernikarczyk dziekuje :kiss: jakos tak mnie ciagnie do rozowego wiec przypuszczam ze bedzie Milenka :cheer:

Sevilla- Maxiu!!! Moj typ imienia dla synusia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016746 przez Sevilla
Haha ja zbytnio nie wierzę w przesądy. Choć z ciąża to zabawna historia. Nie dalej jak 2 miesiące temu wyczaiłam w lumku ręcznie robione na drutach sukienusie. Tak mi się spodobała, że ja kupiłam z zamiarem oddania dla córy szwagierki. Oczywiście okazała się zamała. Szwagierka mówi do mnie, że swojej chrześnicy kupiła sukieneczkę, która okazała się za mała i tak miesiąc później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016747 przez Alicja 23
Co do zabobonów to w pierwszej ciąży wcale się tym nie przejmowałam, wszystko kupione miałam wcześniej, jakos nie myślałam o chorobach, wadach genetycznych.... a teraz juz tak inaczej troszkę myślę. Najważniejsze oby było zdrowe choc nie ukrywam ze chciałabym dziewczynke :cheer: I w sumie za bardzo nie poszaleje z zakupami bo wszystko mam z pierwszego dziecka. Wózek łózeczko wanienka wszystko zabezpieczone i schowane czekało właśnie na tę chwile.

Mateusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016748 przez piernikarczyk07
Ja w ciazy z Nikosiem kupowała sobie powoli od stycznia chyba ale bardziej ciuszki a wózek chyba w kwietniu czy maja, nie mozna robic wszystkiego zaraz przed albo po bo kiedy? Łatwiej jest rozłożyć siły na dłuższy okres ;)
Kurde powiem Wam ze jest mi obojętnie co bedzie ale jakoś też mnie ciągnie do dziewczynki tym razem w tamtej ciazy od poczatku byłam przekonana ze to chłopczyk...teraz nie mam imienia dla chłopca hehe wiec musi byc dziewczynka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016749 przez Ewaaa1988
A ja jeszcze zadnych zachcianek nie mam i do niczego mnie nie ciagnie. Ogolnie mam brak apetytu. Rano to nawet musze sie zmuszac zeby chociaz troche zjesc zeby wziac tabletki. Duphaston i witaminke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016750 przez piernikarczyk07
Alicja ja to samo wczesniej spokój cisza o nic sie nie martwiłam nawet prenatalnych badan nie zrobiłam a teraz....ale jak juz pisałam milion razy teraz jestem pewna ze bedzie wszystko ksiazkowo!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016751 przez piernikarczyk07
U mnie to raczej nie zachcianki tylko wszystko inne rosnie mi w buzi :sick: Ale na lody ostatnio mam zachcianke to fakt, poczekam az wyzdrowieje do konca heheh a normalnie nie przepadam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016752 przez Sevilla
Przy pierwszej ciąży były dwa typy: Pola i Maksymilian. Tym razem imię dla dziewczynki chce by zostało - mąż nie, a dla chłopca Antoni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016754 przez piernikarczyk07
Ja mam tylko dla dziewczynki Nela a dla chłopca nie mam pojecia...może Filip?! :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016755 przez Ewaaa1988
Wiecie co wam napisze... W pracy u mnie stoi taka maszyna z napojami i przewaznie kupuje Tymbarka. W lipcu kilka dni przed urlopem i wyjazdem nad morze kupilam ten napoj i patrze ze pod zakretka pisze: "chodz ze mna na plaże" czy cos podobnego :cheer: W tym samym dniu co zrobilam ten test z cieniem cienia kreseczki rowniez kupilam moj ulubiony czarodziejski napoj :cheer: a tam:


Przypadek? :woohoo:
I skompletowalam wszystkie skarby do pudeleczka i wrecze je juz w sobote mezusiowi :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016757 przez piernikarczyk07
Ewaaa to nie jest zaden przypadek to Przeznaczenie!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016758 przez Alicja 23
Ja też myślę tylko nad imieniem dla dziewczynki ... w pierwszej ciąży byłam pewna ze bedzie chłopak i tez skupiałam się bardziej na męskich imieniach....
Póki co nie mam zadnych pomysłów...

Mateusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl