BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057693 przez madzialenka
Cornick no w końcu !!! Zapadliscie się nam pod ziemię..jak to dobrze że u Was wszystko ok.pyzolek się zeobil;)apetyt dopisuję? ;)jeju a moja chusta leży i leży; ))

A kto jest nasz dostał fleszem przez okno fajnie wyszlo;)) na nieszczęście już ktoś mi go zajumal bądź znów na torach ..

Magmus czyli już koniec rehabilitacji? ;)
Super że u Was również dobrze z tą pupcia Nie pomogę.jedynie mamy problem ze nad
Pupa od dady pieluch zaczęły wychodzić suchosci.zmieniłam pampki i jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057694 przez madzialenka
Up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057698 przez Smerfetka005
Madzia chyba chcialas dodac zdj i sie nie udalo? czy sie myle, pokaz Zuzke pisze juz 5 raz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057708 przez madzialenka
Smerfetko Zuzka niefotogeniczna ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057709 przez madzialenka
Dzis kończymy 8miesiecy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057711 przez Smerfetka005
Madziu jak Zuzia ma wiecej zabkow? Cornic kochana zycie we Fr jest rozne, przewaznie mi smutno bo to nie moj kraj ale najwazniejsze ze jestsmy razen bo zycie na odleglosc to nie jest zycie jeszcze jak jest dziecko.. czesto odwiedza nas rodzina, my jezdzimy do Pl to nie jest tak zle.. da sie przezyc, teraz kypilismy mieszkanie w pl poczekamy az lokator splaci nam kredyt i wrocimy na stale bo bedzie do czego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057712 przez Smerfetka005
Madzia nie przesadzaj:) pokazuj lobuza :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057736 przez magmus88
A widzisz cornick... nie posłuchałam Cie i kupiłam badziewie :(
Póki co krochmale go :P zobaczymy.... Ale do lekarza raczej jutro pójdziemy. Może dostaniemy jakąś maść robioną czy co... na wszelki wypadek lepiej mieć.

Madzia - kot jak z horroru ehhehe tzn na tym zdjęciu tak wygląda :D

Bartek jechał dziś pierwszy raz tramwajem :D a to dlatego, ze z mamą wzieliśmy mojego siostrzeńca na przejażdżkę bo on uwielbia pociągi i tramwaje... no i takim oto sposobem Bartek też się załapał :P

Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy ten czas tak przeleciał.... 8 miesięcy? Jezusiu.... a przecież ja wczoraj rodziłam :( a dwa dni temu jeszcze leżałam z brzuchem przed TV i śmiałam sie ze Bartek walizki pakuje bo tak rozrabiał....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057741 przez madzialenka
Magmus też zastanawiam się jak to możliwe? Z pierwszym mi tak chyba czas nie uciekał ;)) ale nic ma to nie poradzimy trzeba łapać każdy dzień.to po dzieciach widzimy jak szybko się starzejemy;))

A kot może i na zdjęciu straszny ale ciamdziak z niego naprawde bo dawał się gryźć innym kotom i masz..albo go zsgryzly albo wpadł pod pociąg bądź ktoś go gwizdnal nam.:/;(

Magnus a może dupcia od zabkow jednak bo Zu wyszedł dziś ząbek u góry tylko nie chcę pokazać czy to jednak jedynka czy dwójka; ))a kilka dni wstecz walila właśnie na kwaśno

Cornick podziwiam Jasia że drepta moja nawet nie myśli o staniu; ))

Dziewulski wywołane prócz Cornick zapomnialy o nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057744 przez magmus88
Madzia, takie mam podejrzenie, ze to ząbki... tylko że na dupci już ranki są :( chce mu jakoś pomóc. Bartek też ani myśli stać :P a co dopiero chodzić! hehe
Póki co szlifujemy czworakowanie :)

Mam już skompletowane wszytskie dokumenty do becikowego. W przyszłym tygodniu pojadę zawieź jak mężu będzie miał na popołudniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057749 przez madzialenka
Kiedyś obilo mi się o uszy ze alantan jest na odparzenia.jutro do lekarza idziecie ?daj znać jak będziecie już po.biedny Bartuś; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057754 przez Smerfetka005
tak to dbrze Ci sie obilo, my uzywamy i moge szczerze polecic, bardzo dobry jest na odparzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057755 przez Smerfetka005
powiem wam ze Lilka zminila swoj rytm co do spania. tutaj ma lepsze spanie spi 2 razy dziennie p 2 h jestem w szoku bo w Pl do poludnia spala ledwo 1,5h a po poldniu to 40min czasem a zanim usnela to hoho ile uplynelo, ojeczala sie tyle ze szok, moze czuje ze to jej domek ;) kto wie ale ciesze sie z tego czasu bo moge ugotowac, posprzatac, ale korzystam :) wiecie co dalej zabkow nie ma , juz nie wiem co jest grane .. piszecie co noz ze wychodza u waszych maluchow kolejne a u nas dalej cisza... a czasami tak marudzi i tak pcha raczki do buzi, widac ze ja swedzi boli ale nic sie nie wykluwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057756 przez madzialenka
Smwefetko niektóre dzieci pierwsze ząbki mają w wieku 10 mies. Także spokojnie.co do spania to Lila Ci w pl spała i tak długo. Mi mloda śpi dwa razy dziennie ostatnio do południa pół godz Max I popołudniu dobre pół czasami nawet omija popołudniowa drzemkę ale co się dziwić.syn zanim rok skończył nie chciał spać w ciągu dnia chyba że w samochodzie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057766 przez Smerfetka005
O kurcze to czekamy dalej.. to faktycznie nie duzo spi woli spedzac czas z mama :) Lilka ma za soba pierwsza noc w swoim pokoju a ja mam za to maraton sportowy w nocy bo musze skakac po schodach do niej, budzila soe wiecej niz raz tej nocy ale moze to przez zmiane miejsca.. aa Madzia ile Zuzka ma zabkow bo sie pogubilam?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl