BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

6 lata 10 miesiąc temu #1062097 przez Sevilla
Oj Basia nie biega, przypaletała nam się angina :/ plus przebijają nam się jedynki dolne. Tak tak Basia to ta która do chodzenia się garnie a zębów ma 0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062104 przez Ewaaa1988
Hej. My dzisiaj jedziemy na kontrole do lekarza bo pojawily sie pryszczyki malutkie różowe u Milenki najpierw jeden na dolnej powiece a dzisiaj chyba ze 3 na dornej, sa malutkie, doslownie 1mm i raz sa widoczne raz znikaja. Na poczatku myslalam ze to z przeciagu w aucie tzw jeczmien jej sie robi na dole ale ta kropeczka nie rosla no i dzisiaj nastepne na gornej powiece sie pokazaly no i do tego łzawi jej oczko czasami i nic po za tym, nie ma zaczerwienionego, ani tez ja chyba nie boli bo nie dotyka sie tam, zobaczymy co nam lekarz powie. U mnie wszystko ok, mdlosci jeszcze nie minely do konca no i sa czasami takie dni ze rano wymiotuje, po mojej drugiej wizycie okazalo sie ze ciaza jest starsza o chyba 9 dni-juz dokladnie nie pamietam ile ale na pewno o tydzien wiec albo dzidzia szybko rosnie albo faktycznie przez to ze owulacja byla szybciej przez co wpadlismy... Nie wiem jak to wytlumaczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062106 przez madzialenka
Oj Sevilla angina?brrr..zdrówka dla Was kochani i szybkiego wysypu zebow;))

Ewcia współczuję mdłości; /oby szybko przeszły i oby krosteczki nie okazały się czymś złym.zdaj relacje po wizycie.

A do mnie zawitała @..jeju jak ja tego nie znoszę.19mies spokoju..do teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062150 przez Ewaaa1988
Dostała jakies zioła świetlika do przemywania oczka tak jak rumiankiem i krople ktore musze jej 3x dziennie dawac po 2 kropelki. Yhy... Juz widze ta systematycznosc i utrzymanie jej w jednej pozycji aby zaaplikowac, szczegolnie rano jak jestem z nia sama... Jakies bakterie pewnie ma w oczku albo jakas infekcja sie zrobila, nic groznego i po kilku dniach ma zniknac.

Edit
Jakos sie udalo podać pierwsza dawke, patrzyla na tapete tel na której jest jej zdjecie :) ale w sumie to nie wiem czy jest sens podawania tego bo od rana juz nie łzawi to moze rumianek pomogl przez te kilka dni, kropelki sa w malych ampulkach mniejszych od soli fizjologicznej wiec bede miala na zapas bo nieotwierane to dlugo mi postoja i trzeba je trzymac w lodowce.
My juz po pierwszych truskawkach i czeresniach :woohoo: ale miny robila jak dalam jej sprobowac kilka :laugh: chociaz dawalam jej slodkie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062342 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062782 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062795 przez madzialenka
No Cornicku!super że i do nas zajrzalas! ! Jasiu cudowny jak pięknie samodzielnie stoi!I trzeba było się tak strachac powiedz mi?;))zobacz jak cudownego syna masz!zdolnego!! Buziaki dla Was

Co do roczku my robimy w domu.;))
Ja @dostałam dwa tyg temu:))tak się martwilam i przylazla.A leciala jakby kran jej odkrecili;/

No właśnie reszta mamus jak u Was co planujecie na roczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1062836 przez Smerfetka005
Czesc wam wszystkie mamusie mialam wlasnie pisac czy ktos tu jeszcze zaglada ale patrze i ozywilyscie forum od nowa ;) faktycznie ze zaraz trzeba pierwsze urodziny wyprawiac maluchom, my chcy zrobic urodziny w pl czyli pewnie opoznia nam sie o pare dni chyba ze sie uda nam pojechac wczesniej i bedzie planowo ;) u nas 7 zebow i poczatki chodzenia, Lilce udalo sie pare razy zrobi 2, kroczki i koniec narazie maszeruje twardo przy meblach .. wczoraj nadmuchalismy basenik i popluskala sie bo upaly niesamowite mamy, Magmus Madzia a u was jak? Bartus robi pierwsze kroczki? A jam Zuzka? Oto nasze basenowanie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062883 przez Sevilla
Basia już po angine, ale spędziliśmy cudowne 6 dni w szpitalu :( od poniedziałku natomiast angina przypaletała się do mnie grrr... Ogólnie u nas ok, Basia śmiga, interes szyciowy się rozkręca i nabiera tempa :) Co prawda jeszcze daleka droga za nim osiagne zadowalający mnie pułap. Na razie to co zarobie inwestuje w nowe materiały i sprzęt. Szkole się ciągle i każdy nowy poziom mnie cieszy. Nawet doczekałam się słów od mojej babci, starej krawcowej, że doszłam do takiego etapu, gdzie nie ma już żadnych uwag do wykonania. Normalnie urosłam, ale się tym nie zachlystuje. Babcia jest krawcową z 50 letnim stażem pracy, więc same rozumiecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063000 przez Ewaaa1988
Witamy się z Milenką :)

Załącznik IMG_20170620_085613.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170609_185808.jpg nie został znaleziony



U nas wszystko w porządku, z oczkiem tez szybko problem zniknal i chyba tylko 2 razy dalam te kropelki, z chodzeniem tez juz coraz lepiej bo jak sie skupi to przejdzie sama powolutku caly pokoj oczywiscie asekurowana :) no i 5 ząbków jak na razie mamy.

Cornick pieknie Jasiu stoi :) śliczny chlopczyk z niego ;) Milenka tez lubi siedziec w piaskownicy ale na razie jeszcze nie jadla piasku tylko chciala wziac autko do buzi ktore bylo z piasku :)

Sevilla no jak juz od takiej osoby i to jeszcze z takim stażem pracy otrzymalas pochwałę no to szacun! :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063029 przez Sevilla
Oja oja ale Milenka ma długie włosy!!! Basia przy niej to łysol. A tu moja śpiąca królewna

Załącznik IMG_20170619_155550.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063055 przez Smerfetka005
Hej dziewczyny, jaka pogoda u was ? Tutaj 36 stopni juz mam dosyc normalnie topimy sie w mieszkaniu bo mamy poddasze :( masakra.. ostatnio w niedziele zrobilismy wypad nad morze to bylo super wialo chlodnyk wiaterkiem moglabym tak codziennie.. Ewka Milenka super! A jak dzudzius w brzuszku sie ma? Rosniecie? Ktory to miesiac? Sewi Basia slodka jaki tam lysol :) jak idzie szycie?Magmus Madzia Lustig? Co u was ile zebolow maja pociechy? U nas 7 i na tym stanelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063079 przez Ewaaa1988
Jaka Basia słodziutka... Śliczna królewna, i opaska mega! :)

Hmmm, co z dzidziusiem okaze sie we wtorek bo mam wizyte, gdybym nie spojrzala na suwaczek to bym nie wiedziala ze to juz 4miesiac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063082 przez magmus88
Halo halo :)

Anna - i jak tam sytuacja u Was? Unormowało się trochę? Jak siostra? No i pokaż nam tego lipcówka :)

Cornick - my na basenie byliśmy kilka razy. Ale bez instruktora... był tylko sie pochlapać. także nie nurkuje - ja sama boję się, że mi się utopi.

Co do roczku.... jeszcze zero planów. Tzn imprezka napewno będzie ale co i jak to jeszcze nie wiem :)

Co do piaskownicy.... jeszcze nie byliśmy. Jakoś boję się go dać do piasku :D własnie dlatego, ze wiem, ze będzie go chciał zjęść. Jakoś nie mam przekonania do tych naszych piaskownic :D chociaż dostał ostatnio w prezencie zabawki do piasku.... więc kto wie hehe.

O Smerfetka - to fajnie Lilcia sobie radzi.

Bartek ma 5 zębów - 6 będzie lada dzień. Dalej śmiga przy meblach. Chce chodzić za rączki ale raczej mu nie pozwalam (zgodnie z zaleceniami rehabilitantki i lekarki) chociaż nie powiem, czasami nam się zdarza tak pomaszerować. Czasami się pusći mebli i chwile stoi ale zaraz na pupkę siada.

Kurcze Sewi - nawet szpital? Bidulki. No proszę! Takie pochwaly od babci - no, no :)

Ewa - ale ta Twoja Mila jest przesłodka haha. A jaki włos! Fiu fiu :) Kurcze jak ten czas zapiernicza.... Pokaż brzusio! Jak się już teraz czujesz? lepiej? Ciesze się, ze z oczkiem małej lepiej....

Myśmy na długim weekendzie byli u znajomych na wsi. Lubię te klimaty :) Niestety mały wrócił z gorączką. Lekarz stwierdził, ze to czerwone gardełko, mi się wydaje że to bardziej ząbki. Ale jest już lepiej. To najważneijsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063086 przez Ewaaa1988
Magmus pokaż Bartusia skoro wszyscy w jednym czasie sie zgralismy ze zdjeciami :)

Czuć sie czuje chyba tak samo tzn raz sa mdlosci raz ich nie ma, raz sa po przebudzeniu a raz nie wiec na razie jeszcze mi dokuczaja, jak przejda calkowicie to bede skakac z radosci i na pewno sie tutaj pochwale tą wiadomoscia he he :laugh: Wymioty tez na razie ucichly i chyba ostatni raz byly moze ze 2tyg temu ale nie chwale dnia przed zachodem slonca bo z Milenka jeszcze w 5miesiacu wymiotowalam :blink: i to wszystkim czym sie dalo, w najgorszym momencie bylam tylko na sucharach i wodzie przez 2 lub 3dni takze jeszcze moze byc wszystko przede mna a ze te ciaze sa podobne i nawet wymiotuje z tych samych produktów spozywszych co z Milenka to juz sie boje tego 5miesiaca :(

Zdjecie z dzisiaj :)

Załącznik IMG_20170621_102244_2017-06-21.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl