BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

6 lata 11 miesiąc temu #1061057 przez magmus88
Smerfetka - co do spacerów to my w zime przy - 20 spacerowaliśmy - wystarczy się ciepło ubrać :)

Co do planów... zycie samo pokaże - czasami nie ma co planować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061067 przez madzialenka
.to samo chciałam mówić że mróz nie straszny by spacerowac;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061068 przez Smerfetka005
ja pisalam ze mroz w nocy :) a jak pada w dzien to nie bede chodzic z mala, bo katarek ma i nie chce zeby sie zaziebila, a ta pogoda u nas rozna, raz slonce zaraz burza wiec po co mam ryzykowac z dzieckiem chyba ze Wy lubicie takie ryzyko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061069 przez Smerfetka005
Wy tez caly czas biegacie za maluchami? moja Lilka juz staje przy wszystkim co sie da , i juz nie posiedze tylko trzeba byc jak cien, tez tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061070 przez Smerfetka005
pytanie z innej beczki, czy ktoras z was byla w Pradze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061088 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061094 przez madzialenka
Oj Cornick Cornick jakże nam tu i Jacha brakuje...ale cieszę się że wszystko u Was ok..prócz tej chokernej alergii; (buziaki dla Was kochani.ważne że zareagowała i dało radę sprawdzić to w naturalny sposób.A zdjęcie gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061096 przez Ewaaa1988
Czesc dziewczyny.
Ja tylko na chwile i nawet nie nadrobie postow do tylu bo mam urwanie glowy, mąż znowu wyjechal dzisiaj rano do czwartku i jestesmy same a na dodatek żalilam sie kiedys ze Milenka nie ma ząbków a przedwczoraj wyszla gorna jedynka a dzisiaj przed chwila przebila sie dolna wiec ida jak grzyby po deszczu, jest marudna, ciagle chce na rece i sie przytulac, dzisiaj miala przed wieczorem temp 38.2 wiec to pewnie przez to przebicie no i zostala na 2h z moimi rodzicami zebym mogla pojechac na usg i faktycznie ciaza potwierdzona, skierowanie na badania otrzymalam wiec powtorka z rozrywki... Heh :) Nastepna wizyta 23maja a tu zdjecie mojej fasolki zeby sie zarazily te ktore chcą ;)


Załącznik MmsCamera_2017-05-09-17-22-24_2017-05-09.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061111 przez magmus88
Hej :)

Smerfetka - no niestety teraz taki etap naszych maluchów.... Oczywiście biegam za Bartkiem ale daję mu swobodę. Widzę, ze jak przy czymś stoi to potrafi już ładnie, powoli usiąść. Często jak upada to upada na pupę. Ale wiaodmo... boję się. Tym bardziej że siostrzeniec właśnie w taki sposób rozciął sobie wargę i miał szytą. Jakoś krótko przed roczkiem to było....

Co do Pragi - byłam ale jeszcze w szkole. Pamiętam, ze mi sie podobało. Uroliwe miejsce.

Jak ktoś lubi bardziej intensywne wycieczki to polecam teplickie lub adrszpaskie skały w czechach. Rewelacja! Tylko raczej z maluchami będzie ciężko :)

Cornick no w końcu! Ej, no pewnie, że sam ruszy :) jeszcze ma czas :) Jak z Waszą rehabilitacją? Spotykacie sie jeszcze z rehabilitantką?
Współczuje alergii... boroczek :(
O! Tez już się nocnikujecie? Ja tak Barta sadzam, bo sadzam :) ale już kilka razy udało mu się coś wyprodukować :D
A na jaki bilans idziecie? Kurcze, Madzia wiem, ze też byłaś, nie? Nam kazali przyjść w okolicach roczku na szczepienie i tyle....

Ewa! Jaki słiczny Grosiu :) ja z chęcią bym się zaraziła.... ale niestety od samego patrzenia nic nie bedzie hahahah.
Czekamy na suwaczek :D na kiedy termin?

Edit :D sorka - właśnie widzę, ze jest suwaczek! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061113 przez Smerfetka005
Crconic wspolczuje alergi, wiem co przezywasz bo ja mam to samo kochana :( az 5 alergenow u nas i trzeba na prawde uwazac :( ale bedzie dobrze ja wierze ze przejdzie kiedys!! i czekam na to :) pokaz nam Jasia ;) Magmus co do wycieczki to chcemy ozenic babcie z Lilka a my chcemy wybrac sie sami bo mysle ze z mala to z niczego bysmy nie skorzystali ale z nia mamy zamiar sie wybrac nad Polskie morze bo maz ma tam rodzine i juz 2 rok nas zapraszaja :) wiec w koncu trzeba sie zebrac :) Ewka gartulacje raz jeszcze fasoleczka sliczna :) ja narazie sie nie zaraze choc jeszcze do nie dawana chcialam ,ale podeszlam do tego bardziej racjonalnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061119 przez madzialenka
Eecia super że wszystko wporzadku
Magmus nam po szczepieniu co mieliśmy w grudniu na pół roku kazali przyjść jak mała będzie miała 9miesiecy na kontrol czy prawidłowo się rozwija przybiera na masie i rośnie.teraz na roczek pójdziemy na szczepienie z bilansem też.
co do wyjazdów ja bez dzieci póki co sobie nie wyobrażam gdzieś jeździć.wychodzę z założenia ze jeszcze z P sami będziemy mieli czas na wyjazdy wypady i młodzieńcze eskapady jak już dzieci będą nastolatkami np;)

A i Zu nauczyła się mówić e ma;)czyli że czegoś nie ma;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061120 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061121 przez madzialenka
Nooo Cornick ;) piękna mamusia; ) z cudnym dorodnym pierworodnym;)) suuuper fotka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061122 przez Smerfetka005
Madzia kazdy ma inaczej, z babcia moim zdaniem mozna zostawiac dziecko , bo to nie obca osoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061123 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl