BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1021408 przez Lazysundayldz
My na sylwestra idziemy do znajomych... Chyba zakupie jakieś piwo bezalkoholowe dla siebie i jakieś fajne smaczne soki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021429 przez magmus88
Hej dziewczyny :)

My dziś spędzamy sylwestra bardzo stonowanie hehee. Z jednymi i drugimi rodzicami, siostrą, szwagrem i ich dwulatkiem ehhe. Ale powiem Wam, ze bardzo lubię takie rodzinne imprezy :)
Ale zaopatrzyłam się też w dobre soki i picollo :)

kameame - dobrze rozumiem, że byłaś teraz tylko na krwi a za tydzień masz USG prenatalne?? Ja też na prenatalne zabieram męża ze sobą :) i pytałam już jak się rejestrowałam, czy mąż też może wejść. Nie będzie żadnych problemów. Do swojego zwykłego ginka trochę bym się wstydziła bo przeważnie robi USG dopochwowe.... a to wiem, ze na 100% przez powłoki brzuszne. Więc może iść :PP

Ja jeszcze o porodzie jakoś nie myślę :PP zawsze (jako młodziak) chciałam rodzić naturalnie, przekonać się jak to jest... Ale tak jak któraś z Was pisała... najpierw się wygłupiała a potem jej się oczy otworzyły.... heheheh. Podejrzewam, że u mnie mogłoby być podobnie :D

No i tak na koniec, bo nie wiem czy będę miała jeszcze czas, zeby wpaść na kompa bo mam taki ambitny plan żeby się zdrzemnąć bo mogę mieć ciężko dotrwać do 24.00 :PP

Chciałam Wam życzyć, aby dla każdej tutaj ten przyszły rok był bardzo szczęśliwy. Abyśmy do końca lipca dotarły w takim gronie bądź większym :) Aby w naszym życiu nie gościły smutki... tylko same pozytywne chwile. Tym bardziej, że to teraz dla nas bardzo bardzo ważne. No is pełnienia marzeń :) Do siego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021432 przez kameame
Ja właśnie skończyłam pichcić i padam na twarz :P u nas też każdy coś przynosi, więc mogłam trochę odpuścić, ale jak pić nie mogę to chociaż pojem sobie ;)

magmus88- tak właśnie osobno usg i osobno krew, ale po usg będę miała wyniki. Męża zabiorę na pewno :):):):) zobaczy nasze Słoneczko :)))

uciekam się ogarniać, życzę Wam aby ten rok przyniósł same dobre i piękne chwile :)) Szczęśliwego Nowego Roku :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021433 przez Ewaaa1988
Magmus to jestesmy w tej samej sytuacji :cheer: Zaraz jedziemy wlasnie do tesciow gdzie ma byc mojego meza siostra z mezem i synami 3 i 6letnim i jej tesciowie wiec tez taka rodzinna impreza ;) I piccollo musze dzielic na 3 osoby :( :laugh:
A co do USG to moj maz na dopochwowym tez byl ze mna :P

I ja juz tez zmykam i raczej juz nie wejde wiec zycze wszystkim szczesliwego nowego 2016roku!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021456 przez madzialenka
I ja dolaczam sie do tych Noworocznych zyczen..wszystkiego najlepszego dla Was kochane przyszle i obecne mamusie..zdrowia,wytrwalosci i spokoju..by Wasze malenstwa spokojnie dotrwaly do terminow wyznaczonych,by wizyty usg przynosily same radosne i wzruszajace wiesci.lagodnego ivszybkiego rozwiazania,rowniez Wam zycze.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021496 przez Lustigpaula
I jak dziewczyny po szampanskich zabawach sylwestrowych :P ? Jakieś postanowienia na nowy rok;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021522 przez magmus88
Lustigpaula - moje najważniejsze postanowienie to chyba: dotrwać do końca lipca bez komplikacji ehhe :)

Nie no żartuje... bo nie wiem czy to można nazwać postanowieniem.... pragnieniem napewno :)

Dziewczyny... powiedzcie jakie badania miałyście już robione od początku ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021527 przez Sevilla
Haha nie przytyć za dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021547 przez Lustigpaula
Mnie czeka w tym roku przeprowadzka,slub,bobasek-rok pełen wrażeń

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021549 przez Sevilla
Mnie remont, dom podzieliliśmy na dwie części. Dół teściowej, góra nasza. W sumie do zrobienia jest wszystko. Na początek duży pokój, stoi pusty. Potem kuchnia, sypialnia. Pokój dzieci tylko jest nie do remontu, bo pól roku temu go robiliśmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021555 przez madzialenka
A ja nie mam postanowien noworocznych..procz yego by nie byc nerwusem;)
Ja mialam mocz,morfologie podstawowa i test na kille.choc nie przypominam sobie by w pierwszej mi to kazali robic. Pojechalam dzis na mega zakupy,cyckonosze do karmienia zakupione miedzy innymi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021571 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021586 przez Sevilla
O matko, a ja miałam badań a badań. Mocz, morfologię, cytomegalie, toxoplazmoze, hiv, wzb, wzc, wr i alloprzeciwciala przeciw krwinkom czerwonym, tsh, glukozę. Cytologie miałam robioną we wrześniu, więc luz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1021608 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie ;)
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021611 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl