BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1020201 przez Sevilla
To ja mam hemoglobinę na poziomie 12,6, Madzia u Ciebie nie dziwne, że taka ładna hemoglobina. Kiedyś mi lekarka mówiła, że wiesz przy czym, te parametry są o wiele wyższe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020264 przez ona19
hej, ja byłam dizś specjalnie w przychodni, ale wyników drugiej bety jeszcze nie ma, bo maja jakaś awarie w laboratorium. Jejku ja juz mam dość tych lekarzy i tych przychodni, ciągle coś...chciałabym juz wiedzieć, czy wszytsko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020266 przez madzialenka
eeee Sevi nie wiem czym jest uwarunkowana wysoka hemoglobina:) oswiec mnie zatem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020267 przez madzialenka
doczytalam w internecie:))))) juz wiem czemu:)))))haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020269 przez ona19
Mam wyniki, znalazł się w przychodni. W poniedziełek beta była 11tyś, a w środę 4 tyś więcej, myslicie że ok? Wyczytałam gdzies, ze beta do tysiąca podwaja się co 2 dni, a powyzej tysiaca podwaja sie co 4 dni...
Z bety wychodzi 5-6 tydzień, na usg mi lekarz powiedział, że 5 tydzień. Mam nadzieje, że ten wiek ciazy jest mniejszy tylko dlatego, że wczesniej zaszłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020292 przez Dorcik 1979
No ja już po wizycie 11 tydzień i 3 dni, 4, 7 mm. Rusza się dzidzia jak szalona. Na szczęście wszystko dobrze.
Ewaaa 1988 niektóre wyniki kobiet w ciąży mają troche inne normy. Wedlug mnie to tylko pH moczu masz trochę wysokie, czyli mocz jest bardziej zasadowy. Lepiej dla nas kobiet, szczególnie w ciąży jak jest lekko kwaśny, bo wtedy zakażenia dróg moczowych tak szybko się nie łapie. Ja w poprzedniej ciąży piłam sok z żurawiny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020407 przez Sevilla
Ona ja lekarzem nie jestem, ale skoro termin wg @ wychodził Ci na 1 sierpnia, to raptem powinnaś zaraz mieć skończony 8 tydzień, oczywiście można wsiąść pod uwagę opóźnienie owulacji, jednak uważam, że przyrost bety powinien być większy. Nie mówię o podwojeniu wartości w ciągu 2 dni, ale o większym przyroście. Dla mnie jest za mały, ale taj jak mówiłam nie jestem lekarzem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020411 przez ona19
Zobacze co będzie... Ale jestem dobrej myśli. Czytałam gdzieś ze do tysiąca beta podwaja swoją wartość co 48godzin. A powyżej już zwalnia i podwaja co 4doby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020440 przez Ewaaa1988
Dorcik na razie mam nadzieje ze nic sie do mnie nie przyczepilo w zwiazku z tym wyzszym pH bo nic mnie nie boli nie szczypie w tych okolicach wiec moze na razie jest ok ale zobaczymy co mi ginek powie w srode ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020577 przez Sevilla
Nie wiem co się stało z forum, ale nie mogłam wejść. Po wizycie wszystko ok, młode ma rączki, nóżki i mierzy 2,28cm.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020582 przez ona19
Sevilla gratuluję. Ja byłam u lekarza i z usg dZidziuś jest około 1,5tygodnia młodszy. Z ust 6-7tydzień A powinien być 8. Serduszko bije ☺ tylko muszę się chyba przenieść na sierpniowki ☺ bo termin waha mi się od 7do 15sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020590 przez Sevilla
Ona super wiadomość!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020599 przez madzialenka
czesc wam kobitki...
wczoraj serwer im chyba walnął bo faktycznie forum jedynie nie dzialalo..


Sevilla no brzdac jak ta lala:))) gratuluje:))


ONa super wiadomosci:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020604 przez Ewaaa1988
Sevilla WoW :woohoo: ale cudo! W koncu fasolki przeksztalcaja sie w malych czlowieczkow :cheer: My mamy jutro wizyte i pewnie podobnych rozmiarow nasza dzidzia bedzie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020621 przez Sevilla
Ewaa dla mnie nadal przypomina to takie ziarenko fasoli przytwierdzone pępowiną do mnie hahaha Jak lekarz na początku robił USG, patrzę i myślę o ja pierdziu ale ten ma długie nogi a to pępowina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl