BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014812 przez Sevilla
Za to ja czekam na wyniki bety i sram ze strachu w gacie. Pojawiło mi się plamienie. Co prawda jednorazowo jasno różowe na wkładce. W środku sprawdzałam jest czysto, test pozytywny wyszedł od razu. Chcę wierzyć, że to implantacja ale chce mi się ryczeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014840 przez madzialenka
sevilla i jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014849 przez Lustigpaula
Czesc kobietki, dołączam do Was;). Dwa słowa o mnie: nazywam sie Paulina,mam 21lat i to moja pierwsza ciąża;). Łącze prace i studiowanie i po malu mi ciazko,przez ciagle zmeczenie które mi towarzyszy. Z objawów to wlasnie senność,czasami mam bole podbrzusza i cera mi sie pogorszyla. Aa i zaczelam 7tydzień ciąży. Usg dopochwowe już za mna,na ktorym doktor potwierdził ciąże, kolejna wizyta w piatek mam przyjsc z wyniami badan,ktore dzisiaj robilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014853 przez madzialenka
Witamy w naszym gronie zatem:))) powoli nas coraz wiecej:))) kazda z nas z niecierpliwoscia czeka na kolejna wizyte u gin:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014854 przez piernikarczyk07
Witamy nową lipcową mamusię! Miło że do nas dołączyłaś! ;)

Sevilla ja w pierwszej ciąży cały czas "krwawiła"bo plamieniem ciężko to było nazwać...nie martw się i czekamy na wyniki!? Dzwoniłaś do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014857 przez Sevilla
Lekarz nic tu nie da, bo i tak już biorę luteinę 2 razy dziennie po 2 tabletki, więc będzie kazał leżeć, co i tak robię, bo dogorywam chorując. Plamienie było tylko rano, jakieś z dwie trzy krople i na tym koniec. Jak na razie się nie powtórzyło. Czekam na wyniki. W poprzedniej ciąży też w tych dniach miałam plamienia, więc trochę się uspokoiłam i wtedy lekarz mi tłumaczył, że to w wyniku implantacji bądź niektóre kobiety plamią w czasie kiedy powinny mieć okres.

Wyniki bety pewnie będą bliżej 17.

Paulina witaj w szeregach lipcowych wielorybów. Swoją drogą mam nadzieję, że nie przywalę z kg tyle co przy Maksie, bo się pochlastam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014867 przez Ewaaa1988
Czesc dziewczyny!!! :kiss:
Ja co prawda nie mam potwierdzonej ciazy i nie wiem tez na 100% ptrzac na test czy ta ciaza jest czy tez nie bo robilam dzisiaj rano i wyszla mi mega blada kreseczka wiec nastepny test robie jutro po poludniu jak sie wyspie bo w tym tygodniu mam nocki w pracy :( A oto moj test, na zywo kreseczke bylo fajnie widac, na zdjeciu na laptopie srednio a na tel najgorzej :cheer:



:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014870 przez Sevilla
Ewa tak to ciąża, gratulację. Kiedy powinnaś dostać okres?

Ja też jeszcze nie ma potwierdzonej ciąży przez lekarza, wizyta sprawdzająca dopiero 3 grudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014872 przez Ewaaa1988
Sevilla ja mam nieregularne cykle od 30 do 37 nawet ale w tym cyklu po kilku latach staran zdecydowalismy sie na IUI czyli inseminacje wiec ona byla robiona w sobote 31 pazdziernika i wtedy miala byc owulacja wiec dzisiaj to jest 16dzien po owulacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014874 przez Sevilla
Ech ta biurokracja, są wyniki ale nie podadzą przez telefon, muszę czekać aż diagnosta klepnie swój podpis i dopiero zamieszczą na internecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014875 przez Sevilla
Kocham diagnostę :)

Wynik 491.52, a było 64,22 w czwartek. Jupi!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014876 przez Ewaaa1988
No to dalej czekamy :) i oczywiscie trzymam mocno kciuki! a ile placilas za bete?


Juuuuuuupi!!! :cheer: Gratuluje swietnej betki! Niech dalej tak supr rosnie! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014879 przez Sevilla
W Bydgoszczy koszt bety to od 37-40 zł. Ja płaciłam akurat 40zł, bo jak sobie pomyślę, że musiałabym jeździć po wyniki do laboratorium, to paliwo by mnie drożej wyniosło niż nadpłacanie 3zł za wynik internetowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014880 przez Ewaaa1988
Ty juz przynajmniej masz potwierdzona ciaze a ja mam tylko watpliwy test :( Obym tylko jutro nie zobaczyla I kreski :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014881 przez piernikarczyk07
Witamy Ewo!!! Kurde podejrzewam ze bedzie nas co najmniej z 20 ;P Oczywiście gratuluję ciąży!!! ;)

Sevilla super wynik! Koniec zmartwień - Każda ma obiecać że od dziś kończy z myśleniem, czytaniem, zastanawianiem, gdybaniem i złymi myślami itp!! Tylko spokój i dobre myśli!!!

Kule a ja ide na kolejne zebranie do przedszkola...tak mi sie nie chce jestem w Radzie Rodziców i musze...podejrzewam że jak zawsze 4,5h w...ehh
Wpade jeszcze przed spaniem ;)
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl