BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014958 przez Lustigpaula
Kobietki,ból piersi nie jest Wam obcy? Znacie jakiś sposób aby go złagodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014978 przez Sandra123456
Mnie bolą bardzo. Ale juz sie przyzwyczaiłam. Dzisiaj mam nowa dolegliwość, strasznie rwie mnie w dole brzucha, okropne uczucie i nie wiem czy to normalne. Nie jest to ból okresowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014983 przez Sandra123456
Hej dziewczyny. Pisze do Was z oddziału ginekologii... W nocy ostry ból podbrzusza. Z usg nic nie widać jak na razie, jedynie pogrubiona śluzówkę. Robia mi wlasnie wybiki krwi na beta czy rośnie czy spadła. Jesli nadal niska prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna. Załamałam sie. Mam resztki nadziei ze w ciagu dnia okaże sie ze wszystko jest dobrze i dzidziuś dopiero zamierza sie pokazać. Według lekarza byłabym w 3 tygodniu ciazy. Sama nie wiem co myślec, bardzo sie boje i martwię. Ból był nie do opisania, jakby cos paliło mnie od środka;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014989 przez Sevilla
Sandra nie martw się będzie wszystko w porządku. Ja byłam w ciąży pozamacicznej i nie życzę nikomu, u mnie objawiło się to w 5tc miesiączkowym krwawieniem, które trwało 7 dni, więc uznałam, że poroniłam, tylko objawy nie ustąpiły, krecha jeszcze mocniejsza niż przed krwawieniem, a cała sytuacja i tak rozwiązała się w 8-9tc. Ale bólu takiego jak ty opisujesz nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014993 przez madzialenka
czesc dziewuszki:)


kurcze Sandra musi byc dobrze,daj znac koniecznie co powiedzieli...

Sewilla tylko gratulowac przyjemnego z pozytecznym:))

co do bolu piersi,niestety nie ma chyba zlotego srodka na te dolegliwosc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015001 przez Sevilla
Co do bólu piersi, ciesz się, że bolą, bo jak choć na jeden dzień przestaną to będziesz świrować, że coś nie tak. Mnie ten ból piersi nawet uspokaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015008 przez piernikarczyk07
Hej dziewczyny kurde ile tu się spraw wydarzyło!!!
Sandra trzymaj się bądź dobrej myśli, wiem ze łatwo to pisać gorzej wykonać... :(

Mnie piersi mniej bolą jak chodzę bez stanika ;) w nocy śpie bez i jak tylko rano wstawałam to panikowałam ze juz nie bola a wieczorem jak ściagałam przed kąpielą to łłłoooo matko :D Teraz w dzień też jak mogę chodze bez he

Sevilla pozwól ze przebiję Twoje przybranie na wadzę...ja ważyłam przed ciażą 50kg przytyłam w niej 28kg...10kg straciłam zaraz po porodzie a reszta zeszła sama i nawet wazyłam pewnego czasu 48kg a teraz nie wiem bo w wadze poszła mi bateria i chyb nie chcę jej zakupić hehe

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015016 przez Sevilla
50kg to ja ważyłam za czasów licealnych i na stadiach i wyglądałam jak kościotrup, gdzie się przytuliłeś tam mogłeś nabyć się siniaków. Najlepiej czułam się jak ważyłam 55kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015018 przez piernikarczyk07
To zalezy ile masz wzrostu bo ja 160cm ostatni raz kiedy sie wazylam 53kg i ja osobiscie bardzo czuje te 3kg poza tym jak przytyje 5kg to kazdy co mnie spotka mowi mi ze chyba przytylam szybko widac i idzie mi to tylko w uda i tylek jakby szlo jeszcze w cycki i ramiona bylo by spoko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015020 przez madzialenka
dziewuszki znacie sposoby na zwalczanie strasznego kataru?biore vit c ,rutinoscorbin i syrop czosnku mleka i miodu i nic:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015022 przez piernikarczyk07
U nas na gorne drogi oddechowe działa tylko Pneumolan bierzemy go 10 dni i wszystko mijan ale nie wiem czy mozna go brac w ciazy... przy katarze dobrze jest nawilzac gardlo np cukierkami mietowymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015036 przez Sevilla
Inhalacje z soli fizjologicznej, ja wąchałam chrzan w ciąży.

Sandra i jak??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015038 przez piernikarczyk07
Chrzan pierwszy raz słyszę muszę spróbować, dzieci też mogą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015043 przez Sevilla
Nie wiem, ale olejki eteryczne zawarte w chrzanie udrażniają nos. Jedni piszą by wąchać, inni by spożywać do posiłków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015044 przez Sandra123456
Hej dziewczyny. Dzidziusia nie straciłam. Beta na dzisiaj to 558. Wciąż słaba ale rośnie. Lekarz nie potwierdził ciazy pozamacicznej ale jak narazie musze plackiem leżeć w szpitalu. W czwartek mam powtórkę bety. W każdym razie bede informowała n bieżąco. Dzisiaj pojawiło sie delikatne plamienie i dostałam luteinę na podtrzymanie. Zobaczymy, jestem dobrej mysli. Ten maluch MUSI SIE DOBRZE ROZWIJAĆ. I wierze głęboko w to, ze sie uda!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl