BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1037254 przez honka_18
Agnesias mieszkam w Uk- tutaj ciążę prowadzą położne, usg robią tylko 2 razy ( w Pl one chyba się prenatalne nazywają) więcej nie ma, do położnej chodzi się na początku co miesiąc, później co 2 tyg i nie ma żadnych badań ginekologicznych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037255 przez Justyna_1709
masuska, ja mam termin na 17.02. Rocznik 88 :) może dodamy do tabelki jeszcze info skąd jesteśmy i w jakim wieku jest rodzeństwo? Aż w szoku jestem, że tak mało pierworódek tutaj ;)

Dobra, teraz spróbuję Was nadrobić :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037257 przez Mena
Masuska ja jestem 90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037260 przez Kejt
Masuska, a u mnie rodzeństwa brak :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037261 przez Agnesias
Kejt, rannybptaszek z Ciebie :) Ja wstałam tylko dlatego, że musze mlodsze dziecko zapisac do lekarza. Ale i tak nienka wolnych miejsc, mozebjutro sie uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037264 przez masuska
Hey, hey :)

Ja też już nie śpię, co dziennie o 7mej pobudka, aby syna przygotować do przedszkola. Jeszcze tylko 2 dni zostało, a szkoda. Później już mąż ma urlop i rozkręcamy remont. Też sobie nie pośpię:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037266 przez Agnesias
Ale przynajmniej będziesz mieć zajęcie i czas szybciej minie. Tylko, zebys sie jie przemeczala zbytnio. Uwazaj na siebie. ;)
Podziękowania: masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037271 przez Milano
Cześć dziewczyny!
Ja po tym wczorajszym upadku staram się większość czasu leżeć. Lekarz mnie niby uspokoił, że nic nie mogło się stać bo macica dobrze amortyzuje maleństwo, ale prawda jest taka że dopóty dopóki nie zobaczę serduszka to będę się stresować. Wizyta dopiero 14 lipca. Do tego czasu będę się starać nie wylądować w psychiatryku :)

Witam tez nową mamusię :)

Dzisiaj u mnie o wiele lepsza pogoda. Przynajmniej da się oddychać:) No i czuje się zdecydowanie lepiej. A co u Was? Ma któraś wizytę w najbliższym czasie? Acha, chciała tez zapytać gdzie moge znalezc ta tabelkę z terminami porodów :)?
Pozdrawiam ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037275 przez masuska
Tabelkę dodałam do mojego podpisu, nad suwaczkami jest link
Podziękowania: Milano

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037286 przez Agnesias
Milano odpoczwaj ile tylko możesz ;) Ja przy swoich dwóch brzdącach średnio mogę ;) Ja mam wizytę w czwartek, więc się strasznie denerwuję. Zrobiłam jeszcze dziś test sprawdzić cz jest coś lepiej i wyszły dwie piękne kreski. Mam tylko nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037292 przez honka_18
Agnesias a też co kilka dni robię test :whistle: ale bolą mnie jajniki i mam mdłości więc pewna jestem i mam okropną cerę, pryszczy pełno :angry: z chłopcami ie miałam z tym problemów

Dzisiaj kupiłam tort dla Artusia i przychodzi moja sis do Artka na urodziny, miałam robić po urlopie ale sis stwierdziła, że już ma prezent więc lepiej będzie przed, tylko dzisiaj mam czas więc tak z biegu mały będzie miał wyprawione urodzinki, a w Polsce babcia zrobi poprawiny tak jak należy

Wybaczcie, że tak chaotycznie pisze ale jakoś nie mogę się skupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037293 przez Agnesias
Ja to mam ból jajników, bioder i mam straszne zaparcia. Wczoraj się naczytałam o problemach w ciąży i taki niepoój mnie ogarnął. Ale od dziś nic nie czytam na ten temat. Co będzie to będzie, ale jestem pozytywnej myśli.

A dla Arturka moc życzeń ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037294 przez Katjosza
Hej Masuska :) Wyczytałam w którymś temacie, że jesteś z Ketrzyna i tu planujesz rodzic :) Ja też i myślę o tutejszym szpitalu, choć te wszystkie opinie na forach są przerażające, ale w końcu przecież tu się rodzą dzieci :) Ja mam termin na styczeń i jakoś nie widzi mi się gnanie zima na poród do Olsztyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037295 przez masuska
A nie jestem z Kętrzyna, nawet nie z okolic :)
Ale jak mogę polecić to szpital w Olsztynie miejski ma najlepsze opinie w regionie, a z Olsztyna do Kętrzyna to nie jest aż tak daleko.

Agnesis, lepiej nie czytać, też sobie wiele wkręcałam, a potem stres.

Honka, wiem że to tylko zabobony, ale dziewczynki zabierają mamom urodę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037301 przez Justyna_1709
honka, a kiedy prawdziwe urodziny? Bo suwaczki pokazują odległe daty ;) i kiedy masz urlop? Wielka wyprawa do Polski przed Tobą?

Agnesis, łatwo powiedzieć, ale lepiej nie czytać i się nie Doszukiwać ;) w pierwszej ciąży też tak robiłam. Teraz nie mam na to czasu :silly:

Dziewczyny, z jakich regionów jesteście? Ja centrum, 100 km od Warszawy na południe ;)

Macie jakieś sposoby na tę cholerne mdłości? Z Miłoszem aż tak nie miałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl