BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037194 przez dodi
prościej będzie jak ty wstawisz tabelkę do swojego postu na pierwszej stronie może by tak dodać jeszcze nasz wiek ile mamy dzieci czy to pierwsza ciąża czy kolejna to takie propozycje co myślicie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037197 przez Sander
Cześć dziewczyny! Ja niestety zdycham totalnie... Weekend to był koszmar... Wymioty mdłości i upał... Nie mam mocy... Jak trochę się ogarnę to będę aktywniwjsza. Moja córa biedna sama sobie... Oczywiście się staram ale kiepsko mi idzie. troszkę plamie, ale to chyba przez przygody w weekend. Po południu w sobotę byłam z Isia na festynie, nagle się zerwał wiatr straszny wiec bieglysmy do samochodu. . No i jak jechałam ( na wsi) niestety na drodze gałąź spadła taka wielka i droga zablokowana... Więc musiałam ja jeszcze przesuwać żeby przejechać... żadnego samochodu żeby pomóc i brak zasięgu żeby męża ściągnąć. No efekt trochę mocniejsze plamienie. Dzwoniłam do gina, jak się nasili to mam dzwonić. Na szczęście tylko troszkę potem. Juz się nie mogę doczekać środy i wizyty.
Ktoś jeszcze ma na dziś wizytę prawda?
Masuska śliczna tabelk!!! Mi wstępnie wychodzi na 20.02. Ale to gin jeszcze w środę powie.
Jak widzę to dużo Nas z podobnego rocznika, ja też 87. Podobno są jakieś tabletki na wymioty na wymioty na receptę. W środę zapytam gina bo ja musze chodzić do pracy.
Będę czytać na bieżąco ale z pisaniem będzie gorzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037198 przez olcia1989a
ja dokładnie bede wiedziała w środe :) :) wstępnie na 1 marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037203 przez Agnesias
Cześć dziewczyny :) my z młodszym synkiem wstaliśmy o 9.30, starszy wstał wcześniej i nawet sam sobie zrobił śniadanie dla siebie i siostrzenca ;) Ja mam wizytę w czwartek, nie wiem czy to nie za wcześnie, ale moze cos będzie już wiadomo.

Sander, oszczędzaj się w miarę możliwości i odpoczywaj. Mnie od wczoraj boli bardzo lewa pierś. Ledwo co mogę się dotknąć. A jak Wasze samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037206 przez Mena
Agnesias i Asienka witajcie w naszym zacnym gronie :P
Moje hormony szaleją popadam że skrajności w skrajność mogę się śmiać a za 5 min płakać po czym znowu za 5 min się śmiać . cierliwosc tracę w ekspresowym tempie co odbija się na mezu i synu :unsure:. Dzisiaj krzyknelam na syna A za parę minut się rozbeczalam bo nakrzyczalam na niego :dry:.
A do tego jeszcze boli mnie brzuch :S
Chyba mam dzisiaj dzień Marudy :whistle: plus jest taki że wkoncu jest chłodniej trochę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037208 przez Agnesias
Mena, wahania nastroju są jak najbardziej wskazane. Ja też tracę szybko cierpliwość. Mnie na szczęście brzuch przestał boleć i teraz juz jest dobrze. Mam tylko straszne zaparcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037210 przez olcia1989a
jaki widac z cierpilwością kazda z nas ma problem... :( ja też :( mnie bolał brzuch jakiś czas temu a teraz juz nie.z objawów to bolace piersi jedynie i brak @ :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037211 przez Agnesias
Ja to się strasznie boję, że znów bedzie pozamaciczna. Już widzę u siebe wszystkie objawyz tym związane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037214 przez masuska
Agnesis, chyba każda się o coś martwi, ale bądźmy dobrej myśli ;)

Wyczytałam że kolejne dziecko rodzi się szybciej, tzn poród trwa krócej. Bardzo mnie to ucieszyło. Ale będę musiała się śpieszyć do szpitala, bo syna rodziłam w 2,5 godziny :)

No a mi z dolegliwości to zostały te ciekawe emocje, pojawiły się zachcianki no i brak @. Piersi nie są nabrzmiałe, tylko trochę tkliwe i mdłości sporadycznie, w sumie od kiedy zaczęłam brać Duphaston to mi wszystko przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037215 przez Milano
Cześć dziewczyny!

Ja dziś w bardzo kiepskim nastroju :( Wyobraźcie sobie, ze zakręciło mi się w głowie i spadlam dzis z kilku schodków :( Kość ogonowa cala mnie boli :( Od razu zadzwoniłam do lekarza. Niby mnie uspokajał ze z maleństwem na pewno nic się nie stało, bo jest bardzo dobrze amortyzowane przez macicę, ale i tak cholernie się martwię :( Każą się maksymalnie oszczędzać i obserwować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037218 przez Milano
Co do tabelki to super pomysł. Widzę, ze chyba mnie jeszcze tam nie ma :) Mi z tych internetowych kalkulatorów wychodź 23 luty. Ale i tak dokładnie dowiem się pewnie 14 lipca. Mam już 6- letniego synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037219 przez Milano
Acha, jeszcze rocznik :) Jestem 83 :) 32 latka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037223 przez Agnesias
Milano, myślę, że nic maleństwu się nie stało. Jest jeszcze malutkie, gorzej by było np. w 9 miesiącu. Ja spadłam ze schodów w 8 miesiącu i wszystko skończyło się dobrze. Także nie martw się, bo każde zamartwianie tylko szkodzi maleństwu. Wiem łatwo mówić, bo ja też się martwie o różne rzeczy, ale staram się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037224 przez Agnesias
Ja jestem z 1982 roku, więc blisko jesteśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037225 przez Mena
Milano ja w tamtej ciąży w 8 albo 9 msc 2 razy tego samego dnia przewrocilam się na śniegu bo ślisko było i na szczęście mojemu Chrabaszczowi nic nie było więc Twoja Fasolka też jest na pewno bezpieczna- ma jeszcze dobra amortyzację :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl