BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037120 przez masuska
Witaj Kejt, też mam wizytę w pon:) Powodzenia zatem

Honka też mam syna z lipca, z tym połogiem to jakoś nie odczułam dyskomfortu, może dlatego że nie mam porównania. Co do brzucha to wczoraj się tak objadłam placków ziemniaczanych że brzuchol miałam mega, aż synek się zapytał czy mam dzidziusia. Dziś niestety pokutuję, takie mnie mdłości wzięły że ledwo z łóżka wstałam, do tego jeszcze ból głowy i ten skwar... Czekam na burzę, to chociaż będzie czym oddychać.

Justyna jak tam wizyta? Ja mam 5latka, który sobie sam śniadania robi i ubierze się także resztą zajmuje się mąż :)


edit: czemu zaczynam prawie każdą stronę.. :blink: .?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037122 przez olcia1989a
Hej dziewczyny u nas taki upał...popołudniu po meczu girl :) Mam wizytę w środę a już bym chciała by po żeby coś wiedzieć.Zauważyła że zaczyna mnie mdlić, a w pierwszej ciąży nic takiego nie miało miejsca...hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037125 przez honka_18
masuska ja to z rana mam taki wielki brzuch, fakt nie pamiętam już kiedy był płaski ale teraz to już przegięcie :P

a ja tęsknie za upałami :evil: u nas ciągle zimno, dzisiaj niby słońce świeci i jest ciepło ale jak zajdzie to bluzę zakładam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037126 przez Milano
Witajcie!
Chciałabym dołączyć, choć nie wiem czy nie za wcześnie. Wizytę mam dopiero 14 lipca i mam nadzieje zobaczyć juz na niej ślicznie bijące serduszko :) Ostatnią miesiączkę miałam 19 maja a testowałam 22 czerwca :) Żeby potwierdzić test płytkowy zrobiłam też dwa dni później bthcg :)
Mam juz synka, który we wrześniu skończy 7 lat. W styczniu 2015 roku urodziłam przedwcześnie, bo w 20tc drugiego synka. Rozpacz nie opuszczała mnie przez ponad rok :( Teraz pojawiła się iskierka nadziei na to, ze jeszcze będę się uśmiechać tak jak kiedyś....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037127 przez Milano
Czy wszystkie juz widziałyście swoje bijące serduszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037128 przez Mena
Hejo :cheer: .
A ja też popołudniami jestem zmęczona jakbym w kopalni pracowała :blink: . ostatnie dni mijają mi na jedzeniu zsiadlego mleka i chłodniku z ziemniakami- tylko na tym bym mogła obecnie żyć :woohoo:.
Poza tym te upały mnie wykańcza :angry:
Kejt życzę żeby krwiak szybciutko zniknął
honka_18 mi też się wydaje że mam większy brzuch ale to chyba jeszcze ten po starszaku :woohoo:
Milano witaj. Ja już widziałam nie śmiałe serduszko . mamy wizytę tego samego dnia, też mam 14 tylko że ja już drugą. Trzymam kciukasy za Ciebie i orzeszka Twojego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037129 przez Kejt
Milano wiem co czujesz tez straciłam córkę która urodziła się w 25 tygodniu, także trzymam kciuki i za ciebie żeby się udało :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037130 przez Milano
Mena i Kejt bardzo dziękuję za mile przyjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037131 przez Milano
Kejt a ile upłynęło czasu od urodzenia córeczki? Co bylo u Ciebie przyczyna porodu przedwczesnego? U mnie niewydolność ciśnieniowo - szyjkowa :( Teraz bardzo się oszczędzam. Mój mąż wyręcza mnie we wszystkim a ja głównie leżę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037132 przez Kejt
Minęło 7 miesiecy. U mnie wystąpiła niewydolność łożyska przez co dzidzia mało rosła a później był zespół hellp. Najgorsze że teraz tez może się to powtórzyć, ale jestem dobrej myśli :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037134 przez Justyna_1709
Dziewczyny, nie ma pesymistycznego myślenia! Kejt, Milano, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przeszłyście... Bardzo Wam współczuję... Ale lutowe dzieci są mega silne i zobaczycie, że będzie wszystko dobrze! :) innej możliwości po prostu nie ma ;)

Po wizycie: zarodek obecny, serduszko bije a krwiak.. No cóż... nie ma go B) takie wizyty to ja lubię :) następna 9 lipca.

Termin według usg na 17 lutego.

Pozdrawiam Was dzisiaj wyjątkowo chłodno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037135 przez honka_18
Milano współczuję przeżyć :( trzymaj się, głowa do góry tym razem będzie dobrze :)
Ja jeszcze nawet nie zapisałam się do położnej , miałam iść po urlopie ale chyba pójdę w przyszłym tyg, a usg po urlopie mi zrobią bo w uk robią w 11-13 tc dopiero

Mena le mi narobiłaś smaka na zsiadłe mleko :evil: w drugiej ciąży brzuch jest szybciej widoczny, nie wspominają już o trzeciej :whistle: wiem sama po sobie :P i z internetu oczywiście

Dziewczyny strasznie Wam współczuje, nacierpiałyście się biedne :( trzymam za Was kciuki
A swoją drogą ja też nie donoszę ciąż do końca , pierwszego synka urodziłam w 36 tc a drugiego w 32tc więc w tej ciąży postanowiłam leżeć cały 3 trymestr w miarę możliwości oczywiście

Chyba za wcześnie powiedziałam, że mam zdrowe dzieci :angry: Adaś wczoraj wymiotował myślałam, że za dużo zjadł słodyczy ( wujek ich podkarmia jak ja nie patrzę ) na szczęście M był w domu i posprzątał, ale dzisiaj znowuż wymiotuje , jest blady i boli go brzuszek, M w pracy więc ja sprzątam i też :sick:

A i coś mnie tknęło i już znalazłam łóżeczko i pościel dla maluszka, na razie dla dziewczynki, zapisałam na ebay'u i niech czeka do 6 miesiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037136 przez honka_18
Justyna cieszę się z pomyślnej wizyty, same dobrze wieści, super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037138 przez Mena
Justyna super wieści wkoncu zobaczyłas upragnione serduszko :silly:
Kejt, Milano w tej ciąży będzie na pewno wszystko dobrze, tak jak Justyna pisała lutowe dzieci to mega silne dzieci :)
honka_18 to gon kogoś po zsiadłe mleko i do dzieła :P oby Adasiowi szybko przeszło i żebyście się nie zarazili od niego :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037139 przez Milano
Kejt wierze, ze tym razem i u Ciebie i u mnie będzie dobrze. Zreszta z takim wsparciem dziewczyn to nie ma innej opcji :) Lutowe dzieciaczki będę mega silne :)
Justyna cieszę się, ze wizyta poszła w dobrym kierunku :) Oby juz ta do samego konca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl