BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055831 przez Justyna_1709
Joanna, gratulacje! Maluch jednak nie do końca zdecydowany był, żeby wychodzić :P dochodz szybko do siebie!

Sander, śliczna królewna!

MaKa odezwij się co u Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055832 przez dodi
Sander śliczna malutką :)
Justyna ty dziś dzień szpitala tak?
Trzymam kciuki żeby coś ruszyło
Ja idę jednak jutro liczę jednak że dziś samo się rozkręci ale póki co nie mam nawet żadnych skurczy nic oj naczekam się na tego mojego królewicza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055834 przez Justyna_1709
Tak dodi, o 16 mam się zgłosić na izbę. Wczoraj nie mogłam się napatrzec na tego mojego starszaka jak spał... dzisiaj już tego widzieć nie będę... trzymajcie kciuki, żeby coś się zaczęło wcześniej niż w piątek, bo zwariuje w tym szpitalu.

Dodi chętnie bym Ci doradzila jakieś sposoby na rozkręcenie, ale jak widać sama ekspertem nie jestem :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055835 przez zubi
joanna gratulacje, witamy Huberta na świecie :) szkoda że tyle się wymęczyłaś :(

z tym aktem urodzenia to lipa że teraz tylko jeden, ale my też pewnie ze dwa dorobimy w razie w.

sander
u mnie mała też często jje, przez co nie mam nawału pokarmu do tej pory i nawet wkładek laktacyjnych nie potrzebuje, w Natkę to dosłownie strzelałam mlekiem :(. U nas też dość trudno ogarnąć dwójeczkę,


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamusie 2 w 1 - która następna?

Honak w tym UK to ja bym chyba padła na zawał w ciąży, czekać do 42 tygodnia, bez opieki lekarza w ciąży, trzy usg .to chyba nie na moje nerwy :P

A i jeszcze miałam wam napisać że strasznie dużo jjem - więcej niż mój Ł. a już mam -8 na wadze :). Jak wieczorem idę uśpić Natalkę to płacze jak się w nią wtulam, mam takie jakieś wyrzuty sumienia że nie mogę jej tyle czasu poświecić co kiedyś.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055836 przez Joanna90
Wiem że tak tekst sie ukrywa ale nie umiem zdjecia :silly:

Jestem mega głodna bo z wrażenia że już co 5 minut skurcze od razu ani wczoraj kolacji nie zjadłam a tu jutro dopiero kleik będzie... No i oczy mam jak 5 zł, spałam chwilę jak mnie szyli po cc i tyle... Mały na noworodkach nie wiem kiedy go zobaczę, widziałam go na chwilkę tylko :(

Dziewczyny powodzenia, nie znacie dnia ani godziny... Trzymam kciuki za udane porody Kochane!!!! Czekanie jest koszmarne sama to wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055841 przez honka_18
Joanna gratuluję :laugh: Hubert śliczny i duży :cheer:
Wracaj szybko do siebie ;)

Zubi w UK robią tylko 2 razy Usg :P 1 w 11-13tc 2 ok 20 tc

Mulian espumisan jest też od 1 dnia życia, trzeba tylko w aptekach popytać :P wiem bo mam taki, dawałam dla Adasia i Kubusiem tez juz dałam kilka razy. Co do jedzenia to się nie zgodzę ze po zjedzeniu kapusty dziecku nic nie będzie. Jem wszystko i widzę różnice po zachowaniu Kuby . Po potrawach lekko strawnych Mały śpi spokojnie , po golabkach, frydkach i smażonych kotletach spina się niesamowicie, ma twardy brzuszek, placze i widać ze go boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055847 przez MaKa
To ja tylko napiszę ze wczoraj urodziła się Wiktoria. Waga 4050 i 59 cm szczęścia :) od podania kroplowki do porodu minęło 2godz i 15min. Akurat wysłałam mojego K. na obiad bo był głodny a ja w ciągu 30 minut z 3cm rozwarcia weszłam na 10 więc poród go ominął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055851 przez olcia1989a
Maka gratulacje :laugh: ale szybko poszlo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055852 przez dodi
Maka super gratulacje ! Wrzuć nam zdjęcie malutkiej
Szybki poród trzymajcie kciuki żeby mój też taki był jutro idę na wywolanie
No i zostało nas parę tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055855 przez honka_18
Maka gratuluję :laugh: super ze tak szybciutko poszło :cheer:

Dodi trzyma kciuki za Was wszystkie :P żebyście mały taki poród jak Maka albo Masuska

Widzę ze po terminie rodzą się same duże dzieciaczki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055864 przez Mulian
Joanna Maka gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055867 przez masuska
Joanna, MaKa Gratuluję. MaKa poród ekspresowy życzę każdemu takiego szybkiego.

Przepraszam że tak rzadko się odzywam, ale chyba rozumiecie :) Napisze tylko po krotce co u nas. Ali ładnie rośnie, już ma ponad 4300, bo wazony był w piatek. Na spacerki wychodzimy codziennie, nie zależnie od pogody, próbuje też normowac małemu dzien i zapisuje wszystko na apce, przerwy między karmieniami to 2-3 godziny, za jakiś czas spróbuję ustawić na 3 godziny, ale to jak będzie większy. Za to starszak mi się rozchorował, od soboty kaszel, dziś w nocy wymioty. Męża mi ściągnęli z urlopu i tak muszę jakoś sobie radzić :( Ja już prawie nie plamię, wkładki wystarczają. Cycochy pogojone i karmienie stało się bardzo przyjemne B) no to tyle. Postaram się być na bieżąco. Tabelka uzupełniona.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055871 przez Inezka
MaKa, gratuluję! :)
Fajnie, że tak expresowo urodziłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055872 przez Megi
Joanna gratuluje!Doczekałas się Kochana :)

MaKa witamy maluszka!Poszło Ci expressowo :)

Masuska co za przystojniak!

Już mało zostało mam podwojnych :silly:

Mój synuś mocno zsypany tylko na buzce i martwię się.Czekam na polozna-jutro ma być,może coś doradzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055877 przez Mulian
Masuska zazdroszczę harmonogramu. U mnie ciężko coś ustalić. Mała teraz weszla w fazę jedzenia co chwilę i długo czuwa tak, że godzinami nie da się odłożyć. Chyba to jest ta faza budowania poczucia bezpieczeństwa. Powoli uczę się robić wszystko jedną ręką. Na spacerze byliśmy tylko 3 razy. Trudno mi się zdecydować nie wiedząc kiedy może znów być głodna. Poza tym 2gie piętro bez windy też zniechęca, a muszę też na siebie uważać . Właśnie się budzi pisklak jeden ;)...a waży już 3620.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl