BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1056066 przez masuska
Powodzenia dziewczynki :) trzymamy kciuki.

A równo miesiąc temu urodziła sie Natalka Inezki. Droga mamo wysciskaj i wycaluj księżniczkę od cioci forumowych :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056068 przez olcia1989a
Joanna a jak u Ciebie?jak poszlo wstawanie?
Honka jak zdrowie??
Mamusie co tam u Was?
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056069 przez honka_18
Dziewczyny trzymam kciuki i czekam na relacje i zdjęcia Maluszków ;)

Olcia dziękuję że pytasz nadal się duszę z kaszlu do tego boli mnie ucho ale tak dziwnie bo nie w środku tylko na wierzchu :blink: ale na szczęście gorączki juz nie mam

Dzisiaj znowu przychodzi lekarka zważyć Kubę, mam nadzieję że więcej przybrał i juz nie będzie nas nawiedzała. I od wczoraj Kuba cały czas na cycu a M w pracy :whistle: eh umiem wszystko robić jedna ręką ale z dzieckiem przy cycu to musze się nauczyć :whistle:
Kubuś w nocy roześmiał się w głos :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056070 przez Megi
Dzień dobry,
Kochane mamusie 2w1 mocno 3mam kciuki za porody i za to, żebyśmy mogły przywitać już ostatnie dzidziusie lutowe :)

My dziś przesunięta mieliśmy o godzinę pobudkę,więc wstawalismy o 1raz częściej.Troche niewyspana mamusia już pije kawę zbożowa B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056072 przez Mulian
Cześć mamy!
Honka dobrze, że już masz się lepiej.
U nas znów wieczór i noc nieprzespane. Znów trochę gorzej z nielubiana piersią. Mam nadzieję, że jak mała trochę się wzmocni to zacznie chętniej pić z tego cyca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056080 przez Joanna90
Honka zdrowia życzę!!
Olcia wczoraj był dramat ale nie ma zmiłuj się, mały na sali wiec nie ma że boli... Dziś odrobinkę lepiej, najgorzej sie podnieść, ale już chodzę ciut lepiej niż wczoraj, ale to dopiero druga doba. W trzeciej dobie mam nadzieję że będzie już lepiej...
Na noc dałam małego na noworodki i w końcu odespałam porod, emocje zeszły, bo wcześniej to w ogóle spać nie mogłam i czułam się już jak zombi...

Najgorzej że nie umiem znaleźć sobie wygodnej pozycji do karmienia w szpitalu, a nie mam o co sie oprzeć a jak sie ułożę na łóżku to z nim wstać nie mogę, a nie bardzo ma mi go kto podawać. Ale cycamy i to najważniejsze :)

Ciekawe jak dziewczyny, czemy z niecierpliwością na wieści!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056083 przez Inezka
Dziękuję za buziaczki!! :cheer: :cheer: przekazane Natusi :)

Powodzenia Dodi! I reszta dziewczyn niech tez sie trzyma!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056102 przez honka_18
Joanna ale słodziak :laugh: z dnia na dzień będzie coraz lepiej ;)

Ja wkoncu jem śniadanie :) ogarnięcia mojej gromadki jest czasochłonne, ale już wszystko opanowałam, nawet obiad i racuchy zrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056103 przez zubi
My też trzymamy kciuki, jejku dziewczyny ten czas tak szybko ucieka- to już miesiąc u inezki a pamiętam jak nas zaskoczyła wiadomością o narodzinach :)

A ja dziś wyciągnęłam spodnie z przed ciąży bo wiecznie w dresach chodzić nie będę :9 i się zmieściłam ( jupii) pozostało 3 kg z ciąży do zrzucenia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamy 2 w 1 czekamy na info. Miłego dnia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056105 przez honka_18
Zubi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zapomniałam wcześniej napisać Kubuś po mm nie ma wzdęć, wypija co rano 90 ml i śpi spokojnie 4 h, a po moim mleku strasznie się spina i płacze i ma twardy brzuszek :( mamuśki doradźcie co mogę a czego nie mogę jeść żeby Maluszek się tak nie męczył ?

U nas wieje straszny wiatr, trampoline mi wywiało do sąsiada i Prz okazji połamało i siatkę podatło. No i oczywiście płot do wymiany :angry: a i śmietnikiem w drzwi rzuciło dobrze ze szyba nie pękła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056136 przez Mulian
Dziewczyny dajecie maluchom smoczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056139 przez masuska
Mulian zdążyło się kilka razy, ale unikam tego.

Honka przez takie dokarmianie Piotrek mój się zniechęcił.do piersi i karmiłam tylko 3 miesiace. Także ostrożnie. A z tymi wzdeciami to napisz jeszcze jakie kupki robi i co jesz.

Zubi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
zazdroszczę że tylko 3kg ci zostało, mi jeszcze 6-7 i do tego ten tłusty czwartek dziś :(

Joanna przeslodki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056140 przez honka_18
Masuska Kuba przybrał ponad 200g przez tydzień healtvisitors zadowolona wiec kończymy dokarmianie ;)
Mały robi kupki wodniste z żółtymi grudkami, a jem warzywa ( prócz grochu i kapusty ) jabłka, banany, zupy, gotowane mięso i tosty z wędliną serem, pomidorami, rzodkiewką i czerwona papryką, no i nabiał .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056141 przez Inezka
Mulian, ja probowalam dac może 2, 3 razy smoczka małej, bo marudzila, ale za kazdym razem wypluwa więc moze sie nie przyda...kto wie.

Zubi, sama nie moge uwierzyć ze pojechalam do szpitala na obserwacje, o 23.10 przyjechalam na porodowke a o 23.28 urodzilam moja corcie :laugh: czas leci jak nie wiem...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Honka, u nas też wieje, ale nie az tak jak u was ze kosze lataja..mam nadzieje ze ten wiatr przywieje wiosne i ciepelko. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056143 przez Justyna_1709
honka, A może spróbuj odstawić nabiał. To jedyne w co wierzę, że może mieć wpływ. Aje wiadomo, każde dziecko inne...

Dziewczyny w dwupaku, trzymam kciuki, żeby szybko się zaczęło i szybko I łatwo poszło.

I obalam co pisałam. Poród nieindukowany boli tak samo cholernie ;P

U nas dziś wiszenie na piersi. Ale cudnie tak leżeć sobie już po :) tylko to obkurczanie macicy boli... za to już widzę, że brzuszek ginie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl