BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039326 przez masuska
Dobra dobra. Ja juz mam spokój, ale szwagierka u teściów mieszka a niedługo rodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039328 przez Kejt
Współczuję...nie ma to jak mieszkać samemu, nikt ci do garnków nie zagląda :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039337 przez masuska
Kejt, ależ masz bratowe... Wstrętne...

Mavi nie wydaje mi się, tu chodzi o ciągłość zwolnienia. 33 dni płaci pracodawca, później ZUS wyliczając średni dochód z ostatnich 12 miesięcy. Dopytaj w kadrach, ale z tego co wiem to jest tak jak napisałam.

Dziś mieliśmy zrobić sobie ognisko a mam ostrzeżenie dla regionu "Burze z gradem" a szkoda, teraz muszę obiad wymyślić... A Wy co dziś robicie? Bardziej pod kątem 5latka małojadka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039340 przez Mena
masuska ja mam dzisiaj barszcz czerwony I krokiety :silly:. Nie wiem co lubi Twój niejadek ale może ryż z jabłkiem I cynamonem albo makaron z jakimś owocem :cheer: myślę że obiadem na słodko nie pogardzi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039344 przez honka_18
Witam :cheer:
mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :whistle:

Wróciliśmy dzisiaj w nocy, od rana ogarniam walizki, pranie itd a teraz padam na pyszczek :evil: idę odpocząć i chodź trochę Was nadrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039345 przez masuska
Mena z tym ryżem trafiłaś w sedno. Dziś mu zrobię, bo już dawno nie jadł a lubi.

Witaj Honka, jak po urlopie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039366 przez Sander
Byłam wczoraj na IP z tym kolanem i wesoło nie jest. Co ciekawe kolano wczoraj wyglądało dużo lepiej ale zaczęło boleć. Mam zapalenie stawu kolanowego. Podejrzewali zakrzepice, wiec jak wam spuchnie tylko jedna noga to biegiem do lekarza!!!! Leków żadnych nie mogę, mam leżeć 2 tygodnie z nogą w górze i okladami z lodu. I wczoraj 13 ml płynu było a dziś znów bardziej spuchlo... Mam nadzieje że to samo przejdzie :-)
Kejt bardzo Ci współczuję takich przeżyć. A tych twoich bratowych nie będę komentowac...
Masuska moja to nawet ryżu nie tknie... Nie radzę sobie z jej jedzeniem. Ona je tylko na słodko, naleśniki, pierogi ale tylko z truskawkami. A warzyw zero... Juz nie wiem co z nią zrobić :-( tylko ze ja byłam taka sama jako dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039367 przez Kejt
Sander a wiadomo od czego Ci się to zrobiło? :(

Honka witaj, nawet wczoraj o Tobie myślałam, bo miałaś wrócić za 3 tygodnie i tak się zastanawiam czy juz tyle minęło, bo te dni to mi tak szybko lecą :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039368 przez masuska
Sander leż i nie nadwyrężaj tej nogi. Pamiętam jaki to ból...
A mój Piotrek to zaczyna jeść co raz więcej produktów. Pierogi z truskawkami to od niedawna. Generalnie to je zupy ziemniaki i kasze, cześć warzyw i owoców, mleko, serki, jogurty, placki i naleśniki, ale nie je mięsa, wędlin, ryb, jaj. Ser tez nie koniecznie. Odkąd jest w przedszkolu powoli pojawiają się nowe produkty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039374 przez honka_18
Sander leż ile dasz radę z kolanami nie ma żartów, do dzisiaj borykam się z bólem, naroślami i stanami zapalnymi a zaczęło się od wody w kolanie

Przeczytałam coście naskrobały pod moją nieobecność i mam mętlik w głowie :blink: i tak nie wiem co która pisała :whistle: ale ostatnio zauważyłam, że działa mi tylko pół mózgu :whistle:
Niestety nie udało nam się utrzymać ciąży w tajemnicy, mama od razu powiedziała, że jestem w ciąży bo jej się przyśniło ( ma prorocze sny)a po 1 tyg urlopu brzuch mi wywaliło jak bym już była w 5 miesiącu rodzinka męża patrzyła na mnie dziwnie więc M wszystkim powiedział, ku naszemu zdziwieniu obeszło się bez "mądrych" rad . Tylko chłopcami zajmowali się wszyscy po kolei żebym ja ich nie dźwigała, więc odpoczęłam wkońcu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039375 przez Megi
Honka witaj! To chodz wypoczelas trochę :)

Sander lez i nie lekceważ tego! Oby szybko przeszło!
A córka,jak pójdzie do przedszkola to z dziecmi będzie jadła wszystko ;)

Kochane teraz ja zaczynam się pakowac,bo jutro w nocy wyjezdzamy.Prawie 800km mamy,więc dluga droga przed nami.
Pewnie odezwe się po powrocie,czyli 08.08, po lekarzach :)
Od rana sprzątalam,robilam obiad i padam :( Zupełny brak sił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039376 przez Kejt
No to Megi udanego urlopu i szerokiej drogi :) B)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039377 przez olcia1989a
Megi udanego urlopu zycze :)
Sander zdrowia zycze :)
Maz pare dni temu dowiedzial sie ze ma kamien i jesli w ciagu 3 tygodni nie urodzi to operacja :( masakra w marcu mial operacje na polipy'a teraz to :angry:
We wtorek mam wizyte mam nadzieje ze z nami wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039378 przez lillafron81
czesc dziewczzyny ja caly tydzien nie mialam kiedy wejsc :( przed wyjazdem musialam pozalatwiac sprawy w firmowe. wlasnie dzis o 1 05 wyjezdzam w piatek wracamy wiec sie zamelduje ;) 10 sierpnia na babania prenatalne potem 12 do gin i zaraz po powrocie sie odezwie pozdrawiam :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039379 przez Justyna_1709
honka, witaj ponownie! Dobrze żeś zdrowa i wypoczęta. Mój brzuch też już olbrzymi się zrobił...

Sander, ja miałam w tamtej ciąży podejrzenie zakrzepicy. Po weekendzie nad morzem zaczęła puchnąć mi noga. Ale miałam stresa... Ale okazało się, że moja ciąża tak reaguje na bezposrednie słońce - chociaż starałam się go unikać. Kochana, zdrówka!!! Musi samo przejść!

Megi, udanego wyjazdu. My już wypoczywamy nad morzem. Ale pakowanie, fakt, to wyzwanie. Uwiń się szybko i jutro już wypoczywaj!

honka, ja podczytuję na bieżąco, a i tak nie do końca kojarzę jeszcze dziewczyny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl