BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1040343 przez Mena
hello :)
ale naskrobałyście :ohmy:
Inezka witaj w naszych gronie :laugh: i nie martw się na zapas
Masuska jak Maluszek ?
honka mam nadzieję że ospa Cię ominie :blink:
MaKa gratuluję córeczki :)
Megi ja już mam jedno duże, te może być troszkę mniejsze :laugh:
wogóle super że same dobre wieści z wizyt przynosicie i tak ma być zawsze :)
ja zawsze chciałam mieć pierwszego syna i mam :P może dlatego że zawsze chciałam mieć starszego brata :whistle: ale co by nie było i tak bym się cieszyła tak samo jak teraz, grunt, żeby było zdrowe a płeć to dalsze marzenia :silly:
Ja właśnie siedzę i kawkę piję (wkońcu gość w moim brzuchu ją zaakceptował :P ) a starszak śpi, z jednym okiem prawie otwartym :woohoo: :silly: , pogodę mam depresyjną :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040346 przez Mulian
Megi u mnie z ciśnieniem jest na odwrót. U lekarza mam zawsze 120/80 więc p. dr jest zadowolona, ale ja wiem, że tak na co dzień mam bardzo niskie, sama sobie mierzę, ok 105/65-70. A u lekarza jestem bardzo zestresowana, zwłaszcza ostatnio :silly:

Może ze względu na ciśnienie codziennie muszę w dzień się zdrzemnąć, po prostu padam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040354 przez Kejt
Ja też sobie mierze i czasami to nawet górne poniżej 100 mam... A u lekarza 130 :P aż myślałam że mi sprzęt szwankuje :lol:

Inezka super dzidzia a jaka duża :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040367 przez kakadu
Dziewczyny witajcie :-) caly czas was podczytuje, I jedno chcialam dodac co do testow papa to nie polecam, szczerze moja najlepsza przyjaciolka miala bardzo.zly wynik 1 do 18'czy jakos tak, w kazdym razie rokowania bardzo zle. Stresowala sie prawie 3 miesiace, zrobila amniopunkcje zaryzykowala, dostala powiklan omal.nie stracila ciazy. I wiecie co sie okazalo ... ze dziecko zupelnie zdrowe. To jest tylko statystyka. Ktora z doswiadczenia bardziej szkodzi niz pomaga.. to.tak ode mnie

Ps. Znacie.juz plcie.. czy pokrywaja sie wam z chinskim kalendarzem. Pytan z ciekawosci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040370 przez Kejt
A jak działa chiński kalendarz? :blush:

My się staraliśmy na dziewczynkę, podobno trzeba na dwa dni przed owulacją, ja robiłam testy owulacyjne i chyba się udało albo to tylko przypadek bo podobno będzie dziewczynka :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040371 przez masuska
Kejt tu masz opisane m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/staran...lanowac-plec-dziecka
To taka zabawa trzeba znaleźć w tabelce swój wiek i miesiąc poczęcia i wtedy określisz jaka ma być plec w/g kalendarza.

Mi z synem wyszlo i generalnie na lipcówkach raczej się pokryly wyniki. Teraz wypada córka.


Mlody juz wyraźnie lepiej. Tak dokazuje ze mnie glowa boli. Bardzo boli. Czekam az maz z pracy wróci i ide spać.

Ciśnienie to i ja mam niskie, ostatnio 97/62. Kawy to nie pilam od lutego, ale teraz czasem sięgnę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040372 przez honka_18
Kejt my też dzialalismy na 2 dni przed owu ;)

Przed chwila sprawdziłam i najpierw wpisałam daty poczęcia chłopcow i się sprawdziło :woohoo: teraz niby wyszło ze będzie dziewczynka :woohoo:

Kejt wpisałam w Google chiński kalendarz płci i mi wyskoczyła stronka z przelicznikiem ze tylko wpisujesz przybliżona datę poczęcia i twoja datę urodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040373 przez Justyna_1709
Haha też sprawdziłam ten kalendarz ;) z synem o dziwo się zgadza. Teraz pokazuje dziewczynkę, a ma być chłopczyk. Więc albo lekarz się pomylił, albo skuteczność kalendarza to 50% :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040375 przez Kejt
No to mi się zgodziło akurat w chińskim dziewczynka :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040376 przez Megi
Dziewczynki-ja mam ciśnienie niskie,mi chodziło o tętno dziecka podczas badania :)

Kalendarz chiński z córką mi się sprawdził, a teraz pokazuje drugą córkę,a ma byc synek :)
Za to wszystko robilismy na synka-dni plodne itp.Czas pokaże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040377 przez honka_18
Megi w UK norma na ciśnienie dziecka to od 120 do 260 jak chłopcy mieścili się w tych normach mówili że dziecko jest szczęśliwe. Artek na kilka dni przed porodem miał 60- 80 i przez 3 tyg po porodzie dostawał kofeinę z rana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040380 przez Inezka
Mi się zgadza, że syn w pierwszej ciąży.Teraz też powinien być chłopiec ;) okaże się prędzej czy później :)

No i kolejny przypadek, że ten test pappa wprowadza zamęt..ehh... ale koniec stresujących tematów. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040387 przez masuska
Hey, dopadlo i mnie. Problemy z snem, obudziłam się o 3 zasnęłam przed 5ta. Młody noc bez gorączki wiec juz bajka.

My w pierwszym cyklu staram robiliśmy wszystko na dziewczynkę. W drugim już na spokojnie podeszłam do tematu, poszliśmy na żywioł i zaszłam w ciąże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040388 przez Mulian
Cześć dziewczyny,
w Warszawie zapowiada się dziś śliczny, słoneczny dzień i takiego go Wam życzę! Aż mi się chce wyjść z domu na mały jogging i chyba to zrobię.
Co do kalendarza chińskiego, jakoś nie chce mi się w to wierzyć żeby na podstawie wieku i miesiąca poczęcia można było określić płeć. Wychodzi mi z niego dziewczynka, ale to się jeszcze okaże. Trzeba tylko uważać robiąc te wyliczenia bo w chińskim kalendarzu miesiące mają po 28 dni więc z tego co widziałam na jakiejś angielskojęzycznej stronie gdzie sprawdza się swoją datę urodzenia to trzeba sobie dodać rok do wieku, no i poprzeliczać też miesiące. W tym pomiarze też mi wyszła dziewczynka ;)....zobaczymy. Jak czytam opinie to niektórym się sprawdza w 100% innym w 100% się nie sprawdza ;). Tak czy siak 50% szans :).
Trochę mnie nastraszyłyście tym testem pappa. Czekam na wynik i teraz po waszych uwagach zastanawiam się po co go robiłam?!, może wyrzuciłam te 300 zeta w błoto. Na razie prawdopodobieństwo ZD wyszło mi 1:490 i lekarka stwierdziła, że warto zrobić ten test bo najprawdopodobniej pozwoli nam się on bardziej uspokoić, ale jeśli wyjdzie źle, i tylko mnie zestresuje niepotrzebnie???!!! Z wieku wychodziło mi prawdopodob. 1:330 tak więc pozostałe parametry, poza przeziernością (2,5mm największy z kilku pomiarów) pozwoliły na zmniejszenie prawdop. .... eh chyba za dużo o tym myślę. Do cholery widziałam tą kostkę nosową! Także musi być zdrowe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040393 przez Megi
Dzień dobry,
W Szczecinie też piękna, słoneczna pogoda :)

Mulian Dziecko masz zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie myśl, ze może być inaczej!
Ja dziś wrzucę dwa wyniki i opracowania popołudniu. Jeden z wieku, z przeziarności karku itp. Właśnie tam tętno wysokie w jednym z wyników zwiększyło prawdopodobieństwo. Po wyniku PAPP-a wynik się poprawił i uspokoił mnie jednak. Więc teraz już się cieszę, że go robiłam.
Malutko dzieci się takich rodzi, dlatego nie potrzebne tylko nerwy! MAMY ZDROWE, SZCZĘŚLIWE DZIECI w brzuszkach :)

Honka Ty to zawsze mnie pocieszysz :) A jak remont?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl