BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 tydzień temu #1059979 przez motylek270
U mnie dziewczyny jest zupelnie odwrotnie. Do tej pory Aleksander szalal i tez zastanawiałam sie kiedy on spi a teraz siedzi spokojnie. Czasem musze go aktywizować żeby miec pewność ze wszystko ok. Może ma juz malo miejsca? Od poczatku przytylam 8,5kg i teraz waga juz stanela wiec może nie ma możliwości ruchów, może wstawił sie do kanału rodnego choc mam wrażenie ze brzuch mi nie opadl. Poza zwiekszona ilością uplawow to nic sie nie dzieje. Czop jeszcze nie wypłynął. Czytałam ze u kobiet w kolejnych ciazach brzuch może się przy porodzie obniżać- mam nadzieje ze jestem tym przypadkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059999 przez kasia1616
Dziewczyny więc u mnie było tak że o 8.30 położyłam się na porodówce. O 11.45 zaczęły się skurcze trochę bolesne żeby nie powiedzieć drastyczne o 12.30 dostałam znieczulenie a o 13.15 już urodziłam. Wody dokładnie nie wiem kiedy mi odeszły. Ogólnie trwało to krótko :) i szybko się zapomina...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060019 przez motylek270
Super, Kasiu malutka no i piękny poród. Każdy chyba życzyłby sobie takiego szybkiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060031 przez nadinchen
Jaka słodzinka :) Buziak od forumowej cioci :)

To ja taki poród miałam z pierwszą :) Liczę na to, że ten też będzie podobny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060033 przez maga4
My już po. Dawid urodził się o 8:48. Jest malutki 2750g ale na razie ładnie ssie.
Skurcze zaczęły się o 1 w nocy i o 6 pojechaliśmy do szpitala. Okazało się ze miałam już 5 cm rozwarcia. Położna nie mogła uwierzyć bo skurcze mimo ze mocne były dosyć nieregularne i poprosiła druga położna żeby sprawdxila :laugh:. Samego parccia było może 15 min. Sama nie wierze ze tak szybko poszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060034 przez Paula1704
maga gratulacje! :) :kiss: też szybko poszło, jak u Kasi. Trzeba mieć nadzieję, że u reszty będzie tak samo! :) coraz mniej nas tu zostaje w dwupaku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060043 przez motylek270
Maga fajnie Ci, gratulacje! Niech Dawidek na dużego i zdrowego chłopca wyrasta.

Paula no chyba zostalysmy Ty, ja i nadinchen? Zapomniałam o kimś? Czad. Liczę ze jak coraz łatwiej porody przebiegają to i my sprawnie sobie poradzimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060045 przez Paula1704
Ja mam do szpitala 70 km więc tak mega szybciej akcji bym nie chciała, żeby zdążyć spokojnie dojechać hehe ale jak już będę na miejscu to może się dziać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060047 przez Bogiii
Jeszcze ja jestem nierozpakowana. Ale u mnie poza obfitym sluzem i parciem na krocze nic sie nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060048 przez Bogiii
Maga,gratki,wszystkiego dobrego. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060052 przez nadinchen
Maga gratulacje! Uzupełniajcie tabelkę w wolnej chwili :)

Ja czekam, aż mi się coś rozkręci bo od paru godzin mam twardy brzuch i skurcze nieregularne. Na razie się położyłam na chwilę, bo ile mogę chodzić po domu.
Do tego biegam co chwilę "na siku", ale jakoś mało tego i przezroczyste.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060056 przez Mala_ewa
Kasiu, córeczka jak Malinka! Taka piękna i Słodziutka :-):-):-) ja chciałbym tak szybko jak u Ciebie.

Maga gratuluję! Czyli wczoraj to było takie preludium! Och i ach! Uściski dla Was!

Motylku, jeszcze ja! Jeszcze ja jestem kinder niespodzianka!
:-) mały się przelewa, ja spaceruje, skurcze mam, ale te "oszukane", znając życie pewnie przenoszę... Ech. Nawet jeśli urodze w maju, to i tak Was nie opuszczę! Zbyt fajnie tu z Wami. :-):-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060065 przez motylek270
To nie jest zle jeszcze Ty Ewa i Bogiii (sorki ze o Was zapomniałam). Jest nas 5. Ja chce rodzic z mężem, jak poprzednio a on sie rozchorowal i to nie na żarty. Boje się ze go nie wpuszcza na porodowke jak tak dalej pójdzie. No i nie chciałabym sie zarazić a tu jakiś katar zaczynam miec...eh :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060067 przez nadinchen
Ja myślałam, że w nocy coś się rozkręci, bo już miałam częste skurcze, ale położyłam się spać o 23 i wszystko ucichło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060069 przez motylek270
Ja już straciłam nadzieję, bo u mnie tylko wieczorami boli mnie podbrzusze, ale to chyba po całym dniu. Idę spać i mija. Jak skaczę w ciągu dnia na piłce, to potem mam wzmożone bóle, więc na pewno przez forsowanie się. Czekam do wtorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl