BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1059577 przez GosiaO
Dziewczęta moje drogie.My juz w szpitalu- całe szczęście przyjęte- nie odesłane, bo strach był tym bardziej ze przy mnie odesłali kilka kobiet do innych szpitali... duże znaczenie ma kto prowadzi ciąże, bo nawet jak pytały mnie panie na IP czy lekarz nie kazał zadzwonić o miejsce to nie skomentowały tylko zobaczyły ze jestem wpisana na listę w kalendarzu... KTG ładne - nic a nic, po badaniu wyszło ze krótka szyjka i prawie żadne rozwarcie, kierownik oddziału powiedział ze zajmą sie mna ale juz jutro, strach momentami jest, gdzieś za serce ściska bo jestem przyzwyczajona do troche innej opieki medycznej ale chyba juz mi przeszło bo przez moment było mi tak smutno, ze wszyscy taśmowo :( mam nadzieje ze jutro szybko sie ruszy i bedziemy juz w komplecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059581 przez motylek270
Gosia szpital może przybić psychicznie. Nie daj się! No i trzymam kciuki za szybka akcje porodową!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059582 przez maga4
Gosia ja tez trzymam kciuki!
Ja im bliżej terminu tym mam mniej skurczy. Zestresowała mnie ta lekarka w szpitalu wczoraj bo 3 razy mi powiedziała ze mam obserwować ruchy i ze to bardzo ważne. I tak to robię ale teraz się zastanawiam czy może ze względu na wysokie ciśnienie tak w kółko o tym mówiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059583 przez Paula1704
maga ja nie mam wysokiego ciśnienia, a mi też lekarz na wczorajszej wizycie i na tej co miałam dwa tygodnie temu, powtarzał dwa razy, żeby obserwować ruchy maluszka i jakby coś niepokoiło to ma izbe :) więc myślę, że nie masz się co martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059584 przez Mala_ewa
Gosia, w szpitalu panuje znieczulica nie przejmuj się, staraj się zrealizować i cieszy się, bo jesteś pod opieką specjalistów!
Nic złego się już nie wydarzy, a przed Tobą upragniony moment! <3<3<3<3<3 trzymaj się, Kobieto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059586 przez maga4
Paula dzięki :) Jak na razie mały szaleje w brzuchu. Zwłaszcza wieczorami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059587 przez Paula1704
Moja mała to samo. Wczoraj wieczorem zjadłam zapiekanki to tak szalała, że masakra. Chyba jej posmakowały hehe no i dziś koło południa powtórka z rozrywki. Więc jak widać, że nasze maluchy mają się dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059601 przez GosiaO
Kochane:) u nas po wszystkim:) ok 18 odszedł mi czop, chwila po zaczęły sie skurcze co 3 min, pani doktor zbadała- zapytała czy wyrażam zgodę na poród SN i porodówka. Poskakalam na piłce, ale ze zapis KTG był słaby położyła mnie położna na łóżko ale widziała ze mam dość mocne skurcze to zaproponowała prysznic... oczywiście skorzystałam, ale zaczęło mna trząść, niby normalne- pózniej poszła po panią dr zeby wyraziła zgodę na znieczulenie i przyszła pani doktor i stwierdziła ze dadzą mi gaz bo ja zaraz urodzę bo mam rozwarcie 8cm - położyłam sie na lewym boku i tak zabolało ze nawet gazu nie zdążyli podać tylko pod nogi stojaki i takim oto szybkim ekspresem urodziłam, ale uwaga!!! Nie mamy Laury bo mamy Syna :))) przeżycie niesamowite, Tomek jutro jedzie po ciuszki bo my tyle nowego,ale wszystko dziewczynce- różowe :) po wszystkim karmilismy sie bardzo długo, a teraz spokojnie spi nasz Aniołek :)

Załącznik 51382109369__65BAABA6-AEAA-4820-9697-165BC722AEB3.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059602 przez GosiaO
Finisz 22:53 10 pkt 56 cm 385

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059603 przez GosiaO
Wagę mi ucięło 3855 :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059604 przez nadinchen
Gosia no to gratulacje!! poszło ekspresowo! Z tym synem to niezła niespodzianka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059605 przez motylek270
Gosia i życzenia szybkiej akcji porodowej sie spelnily. Gratulacje! Zadziwiajace ze nikt chłopca wczesniej nie zobaczył! Niech synek zdrowy i duży rośnie. Jak będzie miał na imię? Pozdrowienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059609 przez maga4
Gosia gratulacje! Ale niespodzianka ze jednak chłopiec. To starszy brat się chyba ucieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059617 przez kasia1616
Maga4 ja tak samo jak Paula nie mam ciśnienia a też mam uważać na ruchy 10 ruchów minimum na dobę oczywiście.... Nawet 10 ruch mam zapisywać o której godzinie to chyba tak każą w końcówce.... Więc spokojnie :)
Ja teraz we wtorek mam przyjechać do lekarza i może mnie zostawi bo później ma urlop i coś czuję że będzie chciał mi pomóc z przyspieszaniem porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059619 przez maga4
Kasia wiem ze sprawdzanie ruchów jest ważne :) Po prostu chyba się spodziewałam ze będą bardziej monitorować to ciśnienie. W poprzedniej ciąży z takim ciśnieniem miałam codzienna kontrole ciśnienia przez godzinę i raz na tydzień przepływy robione. No i na tym etapie ciąży miałam wywołany poród. A teraz przyjdzie mi czekać aż się samo zacznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl