BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1059482 przez aNusia90
Asiu gratulacje:) szybkiego powrotu do formy i dużo zdròwka dla Małej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059489 przez maga4
Asiu gratulacje!
Ja dziś miałam wizytę w szpitalu. Ciśnienie 149/103 ale lekarka powiedziała ze może być. Brzuszek nadal dwa tygodnie mniejszy od reszty. Mam obserwować ruchy i zgłosić się za 2 tyg na wizytę. Wetedy dopiero sprawdza szyjkę macicy i zrobią masaz :ohmy: Mam nadzieje ze urodzę do tego czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059491 przez kasia1616
Z tym ciśnieniem Cię puściła? Mi lekarz mówił że jak będę miała 140/100 to mam się zgłosić od razu do szpitala tylko że mój jest strasznie zapobiegawczym lekarzem. Moja mala jest tydzień do tyłu ze wzrostem. A dziś bolą mnie krzyże i odszedł mi czop śluzowy albo cały albo cześć bo nie wiem ile go powinno być ale było dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059494 przez maga4
Kasia, tez sie zdziwilam, tym bardziej ze z pierwszym dzieckiem milalam wywolany orod w 38 tyg ze wzgledu na podobne cisnienie. Mierzyla 3 razy i nie chcialo spasc wiec spytala czy mam bole glowy. Powiedzialam ze dopiero skonczyla mi sie 4 dniowa migrena ale olala sprawe :huh: Kazala pilnowac ruchow dziecka i przyjsc za 2 tyg. No chyba ze sie cos bedzie dzialo to na izbe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059495 przez kasia1616
No trochę dziwne ale widocznie nic ją nie zaniepokoilo co by groziło malenstwu więc spokojnie. Jak masz możliwość to sprawdzaj sobie ciśnienie w domu. Mi lekarz kazał dwa razy dziennie po przebudzeniu i w ciągu dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059496 przez maga4
Musze kupic cisnieniomierz bo moj ostatni pokazywal totalnie rozne wartosci za kazym pomiarem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059497 przez kasia1616
Kup to akurat zawsze się przyda w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059500 przez nadinchen
Asia super gratulacje! Ale masz fajnie, że już po :) Ja to jakbym dzisiaj zmierzyła ciśnienie to chyba bym miała wysokie. Córka tak mi dzisiaj daje popalić, że już nie wyrabiam. Dodatkowo jeszcze leje cały dzień...no masakra jakaś. Nie mam już siły na nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059501 przez motylek270
Kasia to Ty juz lada dzień urodzisz jak czop Ci odszedł.

Nadinchen z niesfornym dzieckiem wiem jak to jest. Mój syn niby jest chory ale po jego zachowaniu objawów nie widac. Biega, krzyczy i ciągle potrzebuje mojej obecności. Chwilami wymiękam ;)

Maga dziwna sprawa ze z tak wysokim ciśnieniem nie zatrzymali Cie by kontrolować wyniki. Co kraj to obyczaj sie okazuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059520 przez Mala_ewa
Jaaaaa Kasia, coś się dzieje, ale fajnie!
:-):-):-):-):-) moje ktg ok, faktycznie pokazały się skurcze na zapisie. Mały jak ba zlosx był spokojny. Babka musiała potrząść mi brzuchem. :-P Nie do końca wiem, po co mialam wciskać guziczek, jak poczułam ruch dziecka. Mąż mówi, że to chodzi o rozróżnienie skurczu od ruchu dziecka podczas odczytu. Tak? Mojej gin nie było, a ten lekarz, który robił odczyt powiedział, że ok i nic więcej.
:-\ no i książki nie czytałam, bo w jednej ręce miałam przycisk, a druga musiałam przytrzymać tego motylki, co do brzucha przyklejaja, bo spadał.
:-):-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059521 przez Paula1704
A ja wróciłam przed chwilą z wizyty. Jakichkolwiek objawów porodu brak :) czuje, że Poli się nie spieszy na świat i przyjdzie do nas po terminie :) nawet wizytę mam jeszcze umówioną na 5go maja, bo lekarz stwierdził, że mogę do tego czasu nie urodzić. Pewnie będę ostatnia z naszego grona :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059522 przez kasia1616
Mała ewa Twój mąż ma racje ale też oni widzą dzięki temu że gdy tętno przyspiesza to powodem jest ruch dziecka a nie jakaś nieprawidłowość... Zobaczymy co mi lekarz jutro powie... Paula ostatni będą pierwszymi :laugh:
Podziękowania: Mala_ewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059524 przez Mala_ewa
Dzięki Kasiu za wyjaśnienie. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059532 przez motylek270
Paula mi z ostatniego usg termin wskazywalo na 04.05 wiec spokojnie może nie bedziesz sama.

Ide piec sernik i babki na święta. Trzeba swa poranna energie jakos spożytkować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059575 przez Mala_ewa
He he, ja też od rana szaleje, ale bardziej porządkowo. Ostatnie kurze, mycie łazienki itp. Tak swoją drogą, to zastanawiam się czy nadal mam cukrzycę ciążowa.
:-D cukier mierze cały czas po posiłkach, ale nie mam wyższego niż 120,a nawet zdarza się za niski - jak dziś po obiedzie 76! Musiałam (oby więcej takich przymusow) zjeść trochę miodu. Do diabetologa nie chce już iść, zresztą do niego minimum 2tygodnie trzeba czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl