BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042722 przez maga4
Ja idę 21 października prywatnie do gina. Będę wtedy w 12t 4d. A pierwsze i chyba jedyne usg u lekarza irlandzkiego mam dopiero 26 października.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042723 przez ewa123

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042734 przez GoNia79

ewa123 napisał:


gratulacje kochana.. na kiedy termin?
Podziękowania: ewa123

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042739 przez jakasse
Ja chyba najmlodsza z Was bo mam 25 lat ;)


Ja chodze prywatnie do ginekologa, do tego samego lekarza co w 1 ciąży.
Wizyty mam co miesiąc, ale teraz częsciej bo za pierwszym razem nic nie bylo widac, tydzien pozniej tylko pecherzyk, a teraz
czekamy na serce. Jutro wizyta - to juz powinien byc 6-7 tydz, wiec oby bylo! ! :)
No i jutro poznam w koncu termin porodu :)
Ja napewno będę miec cesarke, bo tak mialam 1 rozwiązanie i niestety jest konieczność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042741 przez Awil
Ja mam 38 lat, marzy mi się druga córcia. Wczoraj wspomniałam że mdłości ustąpiły, chacha dziś wróciły ze zdwojoną mocą.
Maga4 nie zadręczaj się wiekiem, wszystko będzie ok, córcię rodziłam mając właśnie 34 lata. Oczywiście córcia okaz zdrowia mimo że urodzona ciut za wcześnie ( 35 tydzień)
GoNia79 gratulacje super Beta. Oczywiście że jesteśmy młode , nie cyferki a samopoczucie się liczy.
I wszystkim gratulacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042758 przez GoNia79
jakasse ja też będę chodzic prywatnie byłam tydzień temu nic nie było widac więc teraz idę koło 10 paxdziernika może juz bedzie serduszko.. minom wtedy 3 tygodnie od ostatniej wizyty..
Troszkę się obawiam że moze być cos nie tak mój mężuś też się martwi tym bardziej że ja sama z dzieciakami zostaje w tygodniu a tu pranie gotowanie sprzatanie chłopaki pomagają ale na tyle ile potrafią a ja tez nie chcę leżeć jak smoczyca i pachnieć :P tylko... a damy rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042759 przez GoNia79
[quote=GoNia79 gratulacje super Beta. Oczywiście że jesteśmy młode , nie cyferki a samopoczucie się liczy.
I wszystkim gratulacje.[/quote]

hehe masz racje asz wiek to tylko cyferki nic nei znaczące jesteśmy młode i rzwawsze niż dzisiejsze nastolatki a jakie zorganizowane??!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042812 przez karolinap
Witam! Jestem mama 3letniej Polci a teraz majowka 2017. Termin na 10 maja. Jutro wizyta :) dwa tygodnie temu juz bilo serduszko ale i tak jakos denerwuje sie jutrzejsza wizyta.
Pozdrawiam wszystkie majoweczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042859 przez GoNia79
haloo dziewczyny !! co tu taka cisza?? czekam na relacje z wizyt i waszego samopoczucia, bo u mnie kiepsko przeziebienie męczy na maxa nie wspomne o zmeczeniu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042880 przez Edyta_1989
GoNia może idz do lekarza jak tak Cię męczy?
U nas zapalenie oskrzeli prawie zażegnane, ale mam dziś jakiś kiepski dzień.... źle spałam w nocy, trochę pobolewał mnie brzuch i jestem jakaś nie swoja dzis.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042881 przez Edyta_1989
Karolina gratulacje :) OO to mamy podobny termin ja na 08 maja :D Daj znać jak wizyta, my dopiero w 12 tc następna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042941 przez GoNia79

karolinap napisał: Witam! Jestem mama 3letniej Polci a teraz majowka 2017. Termin na 10 maja. Jutro wizyta :) dwa tygodnie temu juz bilo serduszko ale i tak jakos denerwuje sie jutrzejsza wizyta.
Pozdrawiam wszystkie majoweczki!


gratulacje i witamy w gronie majowych mam :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043008 przez Awil
Cześć dziewczyny.
Wczoraj byłam na wizycie u gina. Dzidziuś ma się dobrze 7tydzień i 4 dzień. Widziałam bijące serduszko. 26.10 prenatalne.
Zdziwił mnie mówiąc żeby nie jeść miodu w ciąży i nie grzebać w ziemi w ogródku. Po za tym witaminy dla cieżarówek i wit. D3 .
Od kilku dni mam brzuszek jak w 4-5 miesiącu pierwszej ciąży, spodnie są koszmarnie ciasne. Gin mówi że to jelita, powiększają się , i w drugiej ciąży szybciej wypchną brzuszek .
Macie jakieś sposoby na wzdęcia , bo to teraz masakra jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043009 przez Edyta_1989
Super wiesci Awill :-)) my genetyczne 24.10 :-) ekstra ze wszystki jest ok!!! Mnie tez wydelo.... :P i podbijam jak ktos ma sposoby na wzdecia, podzielcie sie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043024 przez maga4
Ja tez mam brzuch jak w 5 miesiącu poprzedniej ciąży. Właśnie sie dziwiłam ze tak szybko sie powiększa, ale widzę ze nie jestem jedyna ;). USG genetyczne mam 24 października. Będę wtedy w 12t4d ale tu Polski gin przyjeżdża raz na 2 tyg. a irlandzcy przyjmują tylko w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl