BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1045858 przez Ktosktos
Fasolka u mnie beta pięknie przyrastajaca. Jestem panikara :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045871 przez Sophie25
Witaj Paulinka!
Pięknie ze zarodek się zagniezdzil :)
Niech się zdrowo rozwija!

Ktosktos jest pięknie nie o martw się !!! Kiedy wizyta?

Ja już się Nie mogę wizyty doczekacw poniedziałek badania zrobieco lekarz zlecił

A co karmienia ja też N początku ryczalam bo brodawki były nie uchwytne cycki miałam przepełnione i na ppoczątku laktatorem odciagalam później dopiero brodawki się poprawiły udało mi do karmić tylko 4miesiące później pokarm zanikal chodź próbowałam cherbatek przeróżnych i noc mam nadzieję ze teraz dotrwam z karmienoem dłużej ale jak nie to wiem ze MM będzie w zanadrzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045880 przez MoNiaaa
witaj Paulinka :) gratuluje dzidziusia pewnie spora droge przeszlas do zobaczenia dwóch kresek tym bardziej super!!!!! to niestety dosyć często się zdarza ze z początkowo dwóch zarodkow to jeden wygrywa a drugi się często wchłania. bądź dobrej myśli i pisz z nami jak najwięcej :)

u mnie z karmieniem tez było ciężko.
pierwsza corke nakarmiłam może 2 razy nie miałam mleka nie potrafiłam jej przylozyc i nie było nikogo kto by mi pomogl tylko wszyscy dookoła wytykami palcami ze jak mogę..? ja w tej kwesti jakos od razu podjelam decyzje ze w takim razie w ruch idzie mleko miałam gdzies co mysla inni ważne było żeby dziecko było najedzona a ja przecież musiałam jakos sobie dac rade i funkcjonować a nie uzalac się ze nie ma mleka i glodzic dziecko bo na sile cyc. w pewnym momencie chyba nabrałam jakiś wstręt do karmienia piersią trochę nieświadomie zauwazylam to jak bylam w ciąży z Zuzia i pytali mnie o karmienie a mnie wzdrygalo na myśl o karmieniu piersią.

no i urodzila się Zuzia miesiąc wcześniej w szpitalu powtorka z rozrywki...znowu nie miałam mleka polozne z laska braly ja na dokarmienie nawet kiedyś mi powiedziały ze się im mleko skonczylo i jej nie kakarmia!!!! myslalam ze wybuchnę. wyszlo tak ze Zuzka trafila do inkubatora z duza zoltaczka i w ruch poszedł laktator odciagalam może z 10 ml a kolezanka z lozka obok pol butelki!!! stwierdziłam ze jakos się pomecze w szpitalu a w domu zobaczymy.po tygodniu wyszlysmy Zuzka była glodna po drodze ze szpitala wiec na szybko probowalam ja przystawić i wow udało się chwycila ladnie i jadla naprawdę jadla no i okazało się ze karmilysmy się do roku czasu. moim zdaniem pomogl mi laktator bo pobudzil to mleko i polozna laktacyjna anioł kbieta!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045882 przez Anonimka
Każda z nas chyba może napisać książkę o karmieniu piersią ;) U nas był problem bo mały już w szpitalu nie chciał ssać, aż doszło do takiego momentu, że jednego dnia wcale nie chciał się obudzić na karmienie. A potem dostał pleśniawek i mnie nimi zaraził. Do teraz pamiętam ten ból popękanych brodawek. To był koszmar. Nam udało się karmić piersią 3 miesiące i to tylko dzięki laktatorowi. Jak wysiadł i poszedł do naprawy tak musieliśmy całkiem przejść na MM. Niestety dałam się zwariować i długo się upierałam, że nie chcę dziecka karmić MM...

Fasola, nie przejmuj się. Ilość mleka zależy od kobiety i od dziecka. Najważniejsze to nie dać się zwariować. Może tym razem ci się uda, a jak nie to przecież to też nie będzie jakaś wielka tragedia.

Ktosktos na szczęście już to macie za sobą i już wiesz co było synkowi. <przytul> I nie świruj, będzie dobrze :D

Czesc Paulinka! Gatulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045890 przez Paulinka89
Dziewczynki jesli chodzi o moje In Vitro przeszłam długą drogę :( 2 nie udane podejscia wiem że niektóre kobiety przechodzą przez to dużo dłużej mają wiecej podejsc ale dla mnie to bardzo długa i meczaca droga. dopiero za 3 razem się udało i mam nadzieje że już maleństwo zostanie u mamusi w brzuszku przzez 9 miesiecy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045892 przez MoNiaaa
pewnie ze zostanie nie ma innej opcji !!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045893 przez Paulinka89
Monia widzę że jesteśmy na tym samym etapie ciaży :) na kiedy masz termin ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045894 przez MoNiaaa
z OM 22 czerwca ale z usg zarodek 4 dni młodszy na następnej wizycie gin ma zobaczyć i wtedy mi wpisze termin do karty ciąży.
a ty?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045896 przez Ktosktos
Hej dziewczyny
Każda z nas jest po przejściach czy to karmienie, ciężka ciąża, ciezki połóg itp

Wyniki morfologia mam piękne zelazo 106 :)
Tak się denerwuje jutrzejszym dniem ze aż mam rozwolnienie :( głupia ze mnie baba co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045897 przez Paulinka89
Monia mi Pani dr obliczyła na 20 czerwca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045904 przez Paulinka89
KtosKtos Nic sie nie denerwuj kochana bedzie wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045916 przez Sophie25
Dzis cały dzien mi nie dobrze co bym nie zjadła ....................

Dziewczyny wierzycie w jakies prorocze sny ? :D Sniło mi sie ze bedzie druga dziewczynka cuiekawe czy tak bedzie czy drugi bedzie chłopiec czas pokaze ale sen był zobaczymy ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045924 przez madzit91
Sophie no to się przekonasz po porodzie, czy był proroczy :D ja to w ciąży mam takie głupie sny, że masakra, jak nie szpital mi się śni to wojna albo jakieś inne głupoty. Po przebudzeniu aż ciężko dojść do siebie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045929 przez Ktosktos
Ja mam erotyczne sny .... Dziś był bardzo fajny sen hihiii

Wiecie ze jutro już piateczek chyba dawno tak nie czekałam na nic...

Dziś opedzlowalam cała czekoladę Miałam taką ogromną chęć. Ciiiii hahaha

Kiedy planujecie zacząć coś kupować dla maluchów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045978 przez MoNiaaa
tez miewam erotyczne sny ale sa pokręcone zawsze....
a jak u was z tymi sprawami???nasze zycie erotyczne wymiera!!! :(

co do kupowania to tez się zastanawiałam wiele razy :) chyba jak będę wiedziała co tam w brzuszku siedzi to na cos się skusze jakby się okazało ze to chlopiec to jednak sporo trzeba wtedy kupic

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl