BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1064868 przez ninka
Stokrotka bardzo ładna sukienka i nie wygląda wcale na dużą.

U mnie w końcu też nastały upały i wychodzimy sobie na spacer zawsze rano a później pod wieczór. Ja nie lubię karmić w miejscach publicznych, zawsze zabieram ze sobą na dwór wodę w butelce dla małego albo robię mleko modyfikowane.

Dziewczyny, te z Was które były na basenie, a jak poradziłyście sobie z laktacją?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064869 przez MoNiaaa
aleksia sliczna sukienka taka delikatna :) w moim stylu

na wsi to fajnie z ogrodem macie :)

my mamy dzialke ale na nogach idziem ok 45 min wiec sporo i nie mam tam warunków żeby caly dzień być bo ani lodówki ani kuchenki nie ma a dzieciaki by cos znajdly za caly dzień siedzenia.
w tvn wlasnie mówili ze u nas wczoraj było 36 st :woohoo:

stokrotka bardzo ladna sukienka i fajne kolory :)

ninka ja karmie gdzie musze kiedyś nawet w kościele :P zdazylo mi się tez w sklepie czy na miescie szukam laweczki gdzies na uboczu zakrywam się pieluszka i tyle :)
moja wody wogole nie chce pic :(
a na basenie bylam z mala wiec ja karmiłam jak chciała normalnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064871 przez Sophie25
Witajcie Dziewczyny !!
Dawno mnie nie było ale Tymuś mial straszne kolki przez pewien okres czasu i okazała sie nietolerancja laktozy jeszcze strasznie duzo jadł duzo przeybiera i gazy sie mu tak zbierały ze sie chłopisko męczyło jest maly grubasek z Niego takze Judyta nie przejmuj sie wagą swojego bo moj te z klocek zehej
Tez juz duzo sie uśmiecha i reaguje na twarze ;D Rosnie jak na drożdżach dosłownie :woohoo:

Ja sie wziełąm juz za wracanie do formy systematyczne posiłki zbilansowana dieta i oczywiscie cwiczenia dobrze ze mezu moj zrobił mi tamtym roku siłownie to mam w domu i moge isc kiedy mały spi ;D na orbitku eobie odrazu nogi i ręce spadło mi 4 kgdzieki cwiceniom :D mam nadzieje szybko wrocic do formy moja znajoma jest dietetyczką wiec doradziła mi wiele w kwestii diety :)
Najwazniejsze to pić 2 litry wody dziennie woda oczyszcza organizm i pomaga zwalczać cellulitu i przyspiesza trawienie ;)
AZeby orgaznizmzaczął spalać tłuszcz potrzebne sa intensywne cwiczenia podczas ktorych tętno wzrasta do 130-140 uderzen na minute
Monia najlepiej 3 razy w tygodniu po 40 minut

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064876 przez Loq90
Stokrotka bardzo ładna! Też sie zastanawiam co ja założę w grudniu... Będę musiała kupić sobie też ładny płaszczyk bo mam tylko kurtkę za pupę do śmigania po mieście. Ale elegancka to ona nie jest:\ ciężkim sobie wyobrazić duże mrozy w taki upał:)

Aleksia śliczna sukienusia dla księżniczki:)

A co do karmienia w miejscach publicznych to jeszcze nie miałam przyjemności. U ginekologa zawsze pielęgniarki udostępniają mi pokoj w którym wykonują ktg.

Sophie nareszcie! Cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze fit mamusiu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064881 przez Sophie25
Moj ma jesscze tego.wodniaka jądra i kazala podnosic do gory i pielucha zaciskac mamy szczepienie 8sierpnia to zobaczymy czy.schodzi ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064883 przez Judyta1992
Super sophie:)
Z tego wszystkiego to ja tylko wody duzo pije cwiczenia w kratke no ale jak cieplej wody brak to nawet ciezko.
Ja tez musze kiecke kupic chociaz juz mieszcze sie w te sprzed ciazy.
Sophie a przy nietolerancji laktozy karmisz malego?
Moj ma skaze bialkowa ale tylko mleka krowiego nie pije i nic gdzie jest w skladzie, szczegolnie serwatka. Robi dalej rzadkie kupki ale niby moze takie robic. Niedlugo wprowadze ser zolty i bialy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064884 przez Sophie25
Judyta niestety juz nie bo musialam przejsc na Nutramigen mleko na recepte od pediatry ...
Ale dobrze ze przybiera i mimo tego mleka ma apetyt bo jak otwieram to mleko smierdzi okropnie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064885 przez Judyta1992
No ale dobrze ze znalezliscie przyczyne tych kolek. Ja sie mecze bez tego mleka bo na prawde ciezko czasami. Chociaz dzisiaj zrobilam bita smietane z mleka kokosowego i w sumie bardzo dobra. Mleko migdalowe tez calkiem fajne do nalesnikow uzywam tylko to wszystko cholernie drogie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064894 przez MoNiaaa
sophie super zze wrocilad=s do nas!!!!!
a co do jedzenia to co ci ta dietetyczka polecila?? i jakie ćwiczenia najlepsze sa w domowych warunkach????
wspolczuje problemów z jaderkami wlasnie dla tego zawsze balam się mieć syna bo chyba cięższy w obslusze :P

Judyta może jak wprowadzisz po malu nabial będzie już lepiej :)

ja się dziś zmobilizowałam żeby isc na ta dzialke i co...posiedzialysmy 2/3 godz i na burze się zbieralo wiec szybko musiałam się zwijac..;/ a burzy ni ma

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064900 przez Sophie25
Monia :
Duzo produktów zboŻowych;grube kasze jesli pieczywo to pełnoziarniste bo to weglowodany zlozone pobudzaja przemiane (kuskus,peczak)
Duzo bialka jaja, gotowane ,mleko chude, mieso rylko biale (kurczak,indyk) ztluszczow roslinnych tylko oliwa smietane zastap jogurtem naturalnym duzo ryb ja np robie sovoe duszona rybe z.warzywami na parze i do tego kasza kuskus jest dobry i zapychajacy ;) mozesz.dusic kurczaka i do tego warzywa brokul jesli ziemniaki.to.mozesz.soboe zrobic w piekarniku ziemnaiki w folii lub gotowane tyle.ze.bez.masla ;)
Duzo blonnika maliny,jablka,porzeczki,truskawka,agrest,kiwi,ananas najwiwcej grejpfrut ale.nie kazdy lubi
Do.dan.dodawaj duzo pieprzu to naturalny spalacz tłuszczów bo jak karmicsz to.chyba chili nie.mozna a tez jest mega spalaczem naturalnym chrzan i musztarda tez ;)

Jedz tez.duzo ogorkow i pomidorow teraz sezon akurat np.na.sniadanie mozesz twarozek do tego
o.gracham i pomidorki ;)

A.cwiczenia zobacz sobie.MelB ma na youtube fajne cwiczenoa.na.rozne partie.ciala ;)
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064936 przez Judyta1992
Dziewczyby a jak myslicie warto kupic parowar?
Mysle ze dla siebie bym kupila teraz a w przyszlosci Ignasiowi bym gotowala chyba lepiej niz w wodzie wrzywka gotowac.
A o sibie mam nadzieje ze zmienie swoje nawyki zywieniowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064937 przez stOkrOtka91
My mamy w domu od trzech lat i sobie chwale, mieso ma zupelnie inny smak no i dla nnie wygoda, bo wlaczan i patrze tylko zeby dolac wody. Moj powoli juz sie zuzywa o mysle nad kolejnym.
Jak nie jestes pewna to kuo tanszy i zobaczysz czy Ci odpowiada. My kupilismy chyba za 150 i troche nam posluzyl ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064953 przez Loq90
Jesteśmy po kontroli bioderek;) oba są już w normie:) lewe troszkę słabsze ale mamy sprawdzić na kolejnym bilansie dziecka. A więc za miesiąc:)

Dziewczyny znów zaczyna mi się coś dziać z piersią:( tym razem podczas karmienia czuje wewnątrz pieczenie, ale to takie jakby żywy ogień:( uczucie płonących nitek w środku. Nie wiem czy nie wybiorę się jutro do ginekologa, bo znowu weekend się zbliża i zostanie mi tylko pogotowie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064954 przez Judyta1992
Suoer w takim razie kupujemy :)
Dzisiaj zaszalalam:) kupilam duzo ubranek dla Ignasia w smyku promocje do minus 70% komplet 3 bodziakow za 25zl no i jeszcze coccodrillo tez byly prlzeceny a ja uwielbiam ta firme maja fajne gatunkowo ciuszki. Kupilam wszystko juz na 74cm i jest takie fajne bo nie ciasne a takie na teraz i na dluzej mam wrazenie. Kilka sztuk tez na 68 cm kupilam ale wiem ze z tego pewnie szybko wyrosnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064959 przez Judyta1992
Loq mi tez czasami s8e tak dzieje jak mam pelne piersi az tak za mocno wypelnione ale to nie iest taki ciagly bol tylko do momentu wypicia troche z jednej piersi a co za tym idzie wylania sie mleka z drugiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl