BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1064631 przez MoNiaaa
u Amelki tez dalej rzadkie kupki czasem calkiem wodniste.polozna mi mowila ze jak dziecko często je a krotko o będą rzadkie kupki bo ten pierwszy pokarm w iersi jest bardziej wdnisty dopiero jak dluzej ssie to wypija ten bardziej gesty i wartościowy wiec się nie martwię tym.podpytam jeszcze na szczepieniu jak nie zapomnę
fajna tez ta hustawka kupowalas czy dostalas?jaki koszt takiej zabawki?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064636 przez ninka
Judyta mój też ma takie żółte kupki i robi je często, a nie ma kolek. Czasami zdarza mu się inna kupka, ale z reguły są żółte i rzadkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064637 przez aleksiaa88
Szukam i nie znalazłam to jakiej to wagi nigdzie na niej nie pisze

Załącznik IMG_20170726_131219.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064638 przez aleksiaa88
U nas też żółtą czasem to też taka wodnisra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064639 przez aleksiaa88
Monia robiłaś chrzciny w domu tak czy mi się zdaje?
A jak w domu to miałaś jakieś sałatki do wędliny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064643 przez Judyta1992
Tez wlas nie nie wiem do jakiej to wagi.
My dostalismy siostra nam przyslala ale tez odkupila uzywana od kogos wiec nawet nie orientuje sie ile takie cos kosztuje. Fakt to duza wufoda bo czasami jak maly nie spi a teraz juz to calkiem dlugie przerwy sa to wkladam go tam samo sie husta a on zadowolony przez chociaz pol godziny ma zajecie :) pewnoe im bedzie starszy tym bardzoej bede doceniac to cudo. Mata poki co nie jest zbyt zainteresowany a mam wrazenie ze zaraz bedzie na nia za duzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064645 przez Judyta1992
Yspokoiluscie mnoe z tymi kupkami! My w poatek wizyte u nefrologa mamy. Wczoraj bylam na usg brzucha i wyobrazcie sobie ze lekarz byli lekarka i miedzy spba ciagle komentowali
"Chodz chodz zobacz jakie smieszne, patrz jakie dziwne itp. " a na koniec lekarz do mnie "no fajnie takiego kwiatka zobaczyc, nigdy nie widzialam noc podobnego". Maly ma nereczke jedna w zlym polozeniu i troche innej budowy. Myslalan ze zabije tego lekarza jak tak gadal. Zobaczymy co powiedza w szpitalu. Generalnie raczej sie z tymnic nie robi taki jego urok to taka wada wrodzona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064647 przez MoNiaaa
judyta nie dziwie się ze się wqrzylas ty w stresie a lekarze zero wyczucia...;/

tak robiłam w domu chrzciny miałam 2 sałatki do tego wedlina chleb jedno cieple danie- -gołąbki 3 placki i tort

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064649 przez aleksiaa88
A jakie robiłaś?
A lekarze to zachowanie dzieci mieli a nie dorośli i to jeszcze wykształcone niby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064653 przez MoNiaaa
miałam sos tatarski a druga z kukurydza papryka szynka jajka i chyba por był albo zwykla jarzynowa zrob

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064655 przez Loq90
U nas tez kupki sa żółte lub musztardowe:) lekar nawet kazał wskazać mi kolor kupki na takiej palecie z kolorami:)

Dziewczyny czy ciemiaczka waszych maluchów tez pulsują jak trzymacie je w pionie? Tzn jak trzymam mala na rękach to ciemiaczko sie zapada i widać jak pulsuje. Mam sie martwić i pędzić jutro do
Lekarza? Strasznie mnie to niepokoi:( wyczytałam ze to objaw Odwodnienia ale mala duzo pije i pampersy sa ciagle mokre

Tez myslalam o takiej huśtawce:) jak dostane pieniądze za wychowawcze to tez kupie:)

ja tez cos zaczne ćwiczyć jak lekarz da zielone światło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064656 przez Judyta1992
Loq szczerze to nigdy nie zwrocilam uwagi na ciemiaczko. Wiec nie widzialam czy pulsuje. Teraz jak wymacalam to ma jeszcze troszke tylko miekka skrore ale juz malo i faktycznie tam gdzie miekko to jest odribine nizej. Tyle ze Ignas to juz ma 2 miesiace.
Odwodnienie bys na pewno zauwazyla w inny sposob. Nawet skora sie zmienia. Jak chwycisz faldki na udach i puscisz to przy odwodnienu dlugo nie wracaja na miejsce a jak jest ok to odskakuja. No a poza tym jak je irobi siusiu to nie moze byc odwodniona.
U nas za to pojawila sie ciemieniucha tak tylkp odrobinke no ale jest. Smaruje przed kapanien oliwka i wyczesuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064657 przez MoNiaaa
u nas tez pulsuje i uważam to za normalne .
ja jeszcze chciałam kupic szczeniaczka z fisher price tego do usypiania ale ciężko znalesc nawet nowego!!szukam tej wersji dla dziewczynki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064658 przez Loq90
Dziekuje dziewczyny:* troche mnie to martwi bo na ostatniej wizycie lekarz mnie pytał czy pulsuje, ale wtedy jeszcze tego nie widziałam.

Ciemieniuche tez mamy. Najpierw była
Na brwiach. Pozbyliśmy sie i teraz pojawiła sie na samym czubku głowy. Sa jakby dwa placki. Tez smaruje oliwkę i czesze po kapaniu, ale szczerze to nie chce zejśc:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064659 przez Judyta1992
Chyba trzeba cierpliwosci do tego i pielegnowac zebybie narastala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl