BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 4 tygodni temu #1058557 przez maja001
Witajcie
Mi chyba humor sie poprawił wraz z pogodą. Nawet okna myje na raty, zostało jeszcze jedno :)
PatiZonka powodzenie na wizycie i czekamy na dobre wesci!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tatinka współczuje takich dokuczajacych mdłosci, u mnie na szczescie az tak tragicznie na razie nie jest, za to do wc budze sie po 3 razy w nocy.

A ja chyba bede sie znów przeprowadzac, wynajmujemy małe mieszkanie 35m2 i jak maluszek sie urodzi to bedzie tragedia dlatego poszukalismu troche wiekszego. Bedziemy płącic troche wiecej ale nie bedziemy za to siedziec na kupie.I takim sposobem od przyszłego tygodnia czeka mnie przeprowadzka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058559 przez tatinka23
Faktycznie 35 m2 to bardzo mało dla rodziny 4 osobowej a gdzie mowa jak dzidziuś Przyjdzie na świat. Ja do WC często nie Chodzę aż zaczynam się tym martwić. Już bym wolała latać siusiu niż wymiotowac. Dobrze ze chociaż rano wymiotuje a w dzień tylko mdli. Trochę świeże powietrze mi pomaga, gdy wyjdę na dwór wydaje mi się że jest lepiej niż w domu siedzieć. Całe szczęście że mam własne podwórko. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058572 przez maja001
Z tym mieszkaniem to u nas tragedia.Wlasnego nie mamy kredytu ne chca nam udzielic bo musiala bym pracowac a na razir to niemozliwe wiec tylko wynajem nam zostaje.Teraz bedziemy wynajmowac 64m2 wiec dla mnie to duzo w porownaniu do tego co teraz no i bardziej spokojnej i nowszej dzielnicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058586 przez Heathera
No to faktycznie macie kiepsko z tym mieszkanie ale fajnie ze takie duże się udało wynająć:)
My mamy 54 metr. 3 pokoje ale jednak małe. Ale to nasze na kredyt więc nie ma zmiany na inne przynajmniej jeszcze przez 4 lata bo braliśmy z mdmu. Teraz mamy salon, sypialnie a dzieci w jednym razem. Maluszek będzie z nami w sypialni a potem niestety my się wynosiły do salonu a dzieci będą w tych dwóch. Najgorzej że mamy 4 piętro bez windy. Plusem za to jest duży balkon. Marzy mi się wybudowanie domu z wielkim ogrodem ale na razie nie mamy kasy.

Jejku mi to strasznie apetyt się zmienił. Nic mi się nie chce jeść i strasznie wymyślam. Dzisiaj rano nic prawie nie zjadłam i mdlilo mnie przez to. Dopiero po obiedzie było ok. I wybraliśmy się do sklepu kupiłam sporo rzeczy takich co myślę że zjem. Już na kolacje zjadłam prawie całe mango i dwie kanapki z taką pyszna wędlina :)

Myślicie już nad imieniem jakie wybrać ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058603 przez tatinka23
Jeszcze za wcześnie aby ustalać imię :-)
Ważne żeby było wszystko dobrze z kruszynka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058605 przez PatiZonka1987

Heathera napisał: No to faktycznie macie kiepsko z tym mieszkanie ale fajnie ze takie duże się udało wynająć:)
My mamy 54 metr. 3 pokoje ale jednak małe. Ale to nasze na kredyt więc nie ma zmiany na inne przynajmniej jeszcze przez 4 lata bo braliśmy z mdmu. Teraz mamy salon, sypialnie a dzieci w jednym razem. Maluszek będzie z nami w sypialni a potem niestety my się wynosiły do salonu a dzieci będą w tych dwóch. Najgorzej że mamy 4 piętro bez windy. Plusem za to jest duży balkon. Marzy mi się wybudowanie domu z wielkim ogrodem ale na razie nie mamy kasy.

Jejku mi to strasznie apetyt się zmienił. Nic mi się nie chce jeść i strasznie wymyślam. Dzisiaj rano nic prawie nie zjadłam i mdlilo mnie przez to. Dopiero po obiedzie było ok. I wybraliśmy się do sklepu kupiłam sporo rzeczy takich co myślę że zjem. Już na kolacje zjadłam prawie całe mango i dwie kanapki z taką pyszna wędlina :)

Myślicie już nad imieniem jakie wybrać ?


witajcie Mamusie z rana B)
Jeśli chodzi o kwestię mieszkania -my mamy niecałe 40m - ale nasze, jak to mówią - małe ciasne ale własne. I też 4 piętro bez windy :whistle: natomiast kupione wspólnymi siłami , trochę z naszych oszczędności trochę z pomoca rodziców za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni.

Ja dziś wolny dzień .... 0 15 do lekarza .... staram się nie rozmyślać za wiele i nie stresować ....
a w nocy sniły mi sie niesamowite bzdury .... byłam z koleżanką na jakimś dziwnym festiwalu .... było mnóstwo chińczyków ... :laugh: i dyskutowałyśmy niesamowicie na temat rozmnażania ich społeczeństwa i wpływu tego ich "mnożenia się" na świat ... no mega :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058607 przez maja001
PatiZonka wszytsko bedzie dobrze, choc z doswiadzczenia wiem ze kazda wizyta to tez stres
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Heathera ja czasem mysle nad imionami ale konkretnego jeszcze nie mam zwłaszcza co do chłopca.Dla dziewczynki chiała bym Marcelinka.Choc podoba mi sie tez Rozlia i Julianna. A dla chłopca chiłabym Natan ale mezowi sie nie podoba, A ty masz jakies imiona?

Ja dzis odbieram wyniki badań , jestem ciekawa czy wszystko w porzadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058616 przez Heathera
Patizonka na pewno wszystko będzie ok i daj znać po :)
No to też będziesz ćwiczyć bicki przy noszeniu maleństwa po schodach...z jednym w sumie nie jest tak strasznie u mnie jest gorzej bo Werka jeszcze sama nie chodzi a tym bardziej po schodach więc 2 będę musiała dźwigać a szczerze to jestem drobna i się namęczę jak nie wiem co :/

Tatinka u nas z imionami będzie dłuższą dyskusja z mężem dlatego ja już szukam...

Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Trzymam kciuki za wyniki

No właśnie u nas będzie masakra z tym imieniem. Chciałam żeby wszystkie były na jedną literę i padło na W bo w pierwszej ciąży strasznie podoba mi sie Wiktor więc córka dostała Weronika. A teraz trzecie nie wiem jak. Mi się podoba Wojtek albo Waleria a dla męża nie. DAWNIEJ rąk będzie jak dwójka na W a trzecie na inną. Myślał nad M bo my z mężem na M mamy i to w sumie odwrócone W i strasznie spodobała mi się Melania ale dla męża znowu nie. Dla chłopca nic nie znalazłam. On chce Nikodema albo Nikole ale mi się podoba tak sobie.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058623 przez tatinka23
Własnie tu jest główny problem u wszystkich.
Nam się podoba takie a drugiej połówce nie, my chcemy tak a oni tak :)
Ja na razie nie zaczynam tematu jakie imię wybrać, wydaje mi się że to będzie niezłe sprzeczanie się :) Zwłaszcza że pierwsze dziecko, wymarzone i wyczekane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058632 przez maja001
Odebrałam wyniki pozostałe ok tylko mocz wyszedł nie za bardzo, ale podejrzewałam. Mam liczne bakterie i podwyzszony ciezar własciwy oraz dosc liczne leukocyty, choc w normie jeszcze. Przycyna tego stanu rzeczy moga byc dwie 1 to infekcja z miejsc intymnych przeniosła sie na ukąłd moczowy 2 żle pobrany mocz.Rano zapomniałam a pozniej mi sie spieszyło i kilka kropli wycisłam go i podejrzewałam ze moze coś z moczem byc nie tak. Dla pewnosci jutro podejde i zrobie sobie posiew moczu bede miala klarowna sytuacje.
Dziewczyny od kilku dni pobolewa mnie gardło ale tak bardzo delikatnie ze sama nie wiem czy to jakas wirusówka czy cos innego.
Heathera
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To tak w kwsti sprostowania ze nie o pieniadze mi chodzi ale o normalnosc, a tu je nie widze jakos> :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058650 przez tatinka23
Nie wszystko jest tak jak chcemy.
Z niektórymi faktami trzeba się pogodzić i żyć dalej.

Jak się dziś czujecie dziewczyny?

PatiZona jak po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058654 przez PatiZonka1987
cześć Kochane :) w końcu dopadłam forum, wczorajcały czas jakiś błąd wyskakiwał :dry:

Maja001
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Przed wizytą wczorajszą to aż mi się ręcę spociły ze stresu :laugh: jeszcze czekałam pół godziny bo lekarz miał opóźnienie, a jeszcze w kolejkę weszły 2 dziewczyny w bardzo zaawansowanej ciąży więc grzecznie czekałam ....

I ogólnie wszystko ok
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kolejna wizyta za miesiąc, mam listę badań do zrobienia. I jak tu przetrwać ten miesiąc bez rozmyślania, żeby było wszystko dobrze ... hmmmm ....
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058655 przez tatinka23
Ważne że z ciąża wszystko dobrze jest :-)
Miesiąc szybko zleci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058656 przez Heathera
maja no właśnie więc u Cb jest kiepsko, współczuje ale ważne że mas teraz swoją rodzinę, dzieci i męża na których możesz liczyć. A z takimi rodzicami no to zostaje tylko się odciąć

tatinka u mnie dzisiaj pozytywnie :) Rano przyszła kurtka wiosenna dla synka. Na olx kupiłam używana a wygląda jak nówka :) Do tego przyszły druczki z Pge i wyszła nadpłata :)
Słoneczko świeci więc po południu idziemy na spacer jak brat wróci :)
Na razie Werka śpi wiec ogarnąć muszę mieszkanie, wziać prysznic i wybrać ciuchy dla niej bo już wyrosła z 74.
Maja czy Ty u siebie też masz tyle prania...jejku no codziennie po 1 czasem nawet 2 pralki. A jak przez weekend nic nie ruszam to potem mam cała łaienkę ciuchów...jak dojdą ciuszki maluszka to chyba nic innego nie będę robić jak tylko prać, rozwieszać, składać itd

patizonka mi też wczoraj forum nie chciało się odpalić. Super, że wszystko ok :) Ja biorę witaminy Pregna plus. A na morfologię chyba się wybiorę we wtorek bo szwagierka przyjeżdża to już się pytałam czy mi Werki popilnuje :)
Najlepiej zająć się czymś i nie rozmyślać wtedy szybko czas leci :) U mnie wiadomo więcej obowiązków przy 2 dzieci wiec jest co robić, ale może jakieś książki do czytania ? Są różne na temat ciąży. U mnie w kolejce czekają już od roku 3 książki a ja ciągle nie mam czasu :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058664 przez maja001
Witajcie dziewczyny
W końcu odzyskałam auto sprawne i wybrałam sie na wycieczke a mianowicie byłam na cmentarzu u dziadka, bo juz tak dawno nie byłam ze az mi wstyd.
PatiZonka super wiesci i aby takie super była do samego konca. Fajnie zobaczyc bijace serduszko u dzidzi, tez juz bym chiała a tu jeszcze 2 tygodnie czekania. A mówił gin czemu taka duza rozpietosc miedzy usg a data z @ ?
Heathear ja juz sie do prania przyzwyczaiłam, poza tym ja wszystko dodatkowo prasuje ( ale lubie wiec mi to nie przeszkadza) Co do pytania to tak co dziennie mam pranie a jak bedzie 3 maluszek to chyba bede miała 2 prania dziennie
Tatinka psałam kiedys ze mam wizyte 11 04 i sie pomyliłam mam 12 04 czyli jak dobrze pamietam dzień po twoje

Ja dzis w miare dobrze sie czuje, nie ciazowo :) Biore sie za rozwieszanie prania które juz czeka 3 godzine na powiesenie i ide po syna do przedszkola.Mała śpi wiec mam chwile na zrobienie czego kolwiek w mieszkaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl