BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1058838 przez maja001
Witaj Gosia 1001 fajnie ze zdecydowalas sie do nas dolaczyc.Trzymam kciuki zeby za tydzien serduszko pieknie bilo.Ja tez nie widzualam jeszcze serduszka na ostatniej wizycie i mam nadzieje ze na najbluzszej juz zobacze.Napisz z kad jestes ile masz lat czy pracujesz?Jak masz ochote pochwal sie dzieciaczkami.Ile lat maja twoje pociechy?No i jak sie czujesz w tej ciazy?

Ja wlasnie gotuje obiadek i ide po wyniki z posiewu moczu a pozniej do cioci do szpitala.A i od wczoraj stracilam apetyt dzis jeszcze snuadania nie jadlam jakos nie moge sie przymusic,ale wiem ze musze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058864 przez Gosia1001
Mam w tym roku 30 lat i na stanie 10 latka, roczniaka i mam nadzieje listopadowego maluszka.
Nie pracuje, bo dopiero co skonczyl mi sie macierzynski.
Ogolnie czuje sie dobrze, ale powoli wkradają sie mdłosci. Poranki to koszmar :/ cały dzień mi niedobrze, czuje sie senna.
Ale staram sie cały czas ruszac, spacerowac - codziennie ok 5km po parku robie. Bardzo mi to pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058866 przez tatinka23
Mdłości to już każda dopadły.
U mnie też poranki to jeden wielki koszmar. Dopiero po przekaszeniu bułki robi się ok.
Wieczorem jeszcze mnie dopadaja jak kładę się spać. Rano wcale nie mogę się obudzić.
Na pewno maluszek listopadowy będzie z Tobą jak u każdej z nas :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058867 przez maja001
gosia a z kad jestes?

Odebralam wyniki posiewu moczu jalowy.Ulzylo mi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058870 przez Gosia1001
Podkarpacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058878 przez PatiZonka1987
Ja również witam nową koleżankę w sumie nową mamusię ;)

Ja po długim wolnym weekendzie - musiałam iść dziś do pracy .... poranek był ciężki, wyglądałam i czułam się jak 7 nieszczęść .... mulenie poranne nie odpuszcza . ale w sumie przyzwyczaiłam sie już do tego .... jeśli przez to moja Kropusia ma się zdrowo rozwijać to wszystko zcierpię B)

U mnie dzisiaj słoneczny i duszny dzień .... niewiem czy nie jest to zapowiedź jutrzejszego deszczu .... :dry: po powrocie z pracy ogarnęłam mieszkanko,pranie nastawione - perfekcyjna pani domu nie ma co :laugh: mąż po 19tej wraca, więc zabieram się za jego obiad / a w sumie za mój też bo po powrocie do domu wciągnęłam 2lody świderki - były przepyszne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058904 przez Heathera
hej hej
Ja ostatnio zabiegana. Weekend taki piękny więc spędziliśmy u teściów. W sobotę na babyshower szwagierki przyznałam, że jestem w ciąży bo mnie namawiali na alkohol :P W sumie fajnie to przyjęli. W niedziele maż miał wolne więc rano wspólne śniadanko, potem grill u teściów i na wieczór mąż zabrał mnie do kina :)
Wczoraj pilnowałam córki szwagierki więc też zleciało, mąż do późna już w pracy i już tak pewnie będzie ciągle i co raz dłużej :/
Dzisiaj rano byłam na badaniach. Godzinę czekania na głodnego i 4 ampułki pobrali ale dałam radę :)

Z gorszych wiadomości to mam straszny katar :/ Najgorzej jest jak jem bo nie da się otwartą buzią :P Do tego doszły zaparcia, pewnie przez witaminy bo jest w nich żelazo. Cerę mam co raz gorszą :/

Witaj Gosia :) Moja imienniczko :)

Ładna pogoda dzisiaj więc lecimy na spacerek, miłego dnia :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058909 przez maja001
heathera jakie witaminki bierzesz?, ja mam troche mało płytek krwi i tz sie zastanawiam nad wprowadzeniem witaminek. A wekend spedzony podobnie jak u mnie czyli na relaksie.

A mi dzis w nocy umarła ciocia z która byłam bardzo zżyta moje dzieci zreszta równiez. Nie mam pojecia jak powiedziec mjemu 4 latkowi o jej smierci ? :( Pomagamy teraz wujowi załatwiac pogrzeb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058920 przez Heathera
Mają biorę Pregna plus. W poprzedniej ciąży też to brałam i było ok :)
Oj przykro mi bardzo :(



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058922 przez PatiZonka1987

Heathera napisał: Mają biorę Pregna plus. W poprzedniej ciąży też to brałam i było ok :)
Oj przykro mi bardzo :(


Maja001 strasznie mi przykro .... najszczersze kondolencje.

Heathera ja na ostatniej wizycie pytałam lekarza o te witaminy ... czy lepiej brać kwas który do tej pory brałam czy jakieś "kompleksy" witamin ... na co odpowiedział mi, że właściwie to mój wybór , i tak i tak jest ok. A jeśli chciałabym brać witaminy to polecił mi właśnie pregna plus - z tym, że wtedy już tylko to bo to zawiera również k.f.

Ja z zaparciami miałam problem wcześniej, teraz zauważyłam, że po powrocie z pracy dopada mnie mega zmęczenie, czuję, że potrzebuję drzemki ... i tak po obiadku sobie leżę i czasami łapie mnie drzemka :)

Inne co zauważyłam u siebie to problem z jedzenie obiadów (pomijam , że nie mam kompletnie weny do gotowania czy smażenia mięcha bo mnie jakoś "odrzuca" , przerzuciłam się na zupy - dzisiaj pomidorówka :) ) i poprostu niedojadam , bo w połowie jedzenia czuję się dosłownie "przejedzona" i czuję, że dość, chociaż wcale nie zjadłam dużo. Więcej nie zjem i koniec. I mąż stwierdził, że jakoś tak zeszczuplałam na buzi :cheer:

Aktualnie sobie leżę i leniuchuję, mąż na 2 zmianie więc leżę do góry "gwizdkiem" B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058927 przez Heathera
Patizonka ja właśnie biorę tylko Pregnę, bez dodatkowego kwasu. U mnie raczej takie witaminy są potrzebne bo nie jem dużo mięsa wiec muszę uważać z anemią.
Może nakładaj sobie mniejsze porcje a np dwie . Jedna i za godzinę drugą ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058928 przez maja001
Jak ja tak zachwalacie to tez kupie te witaminki.
A ja sie troche nabiegalam ale udalo sie zalatwic pogrzeb na piatek.Jeszcze tylko opieke nad dziecmi musze znalesc bo oboje z mezem chcemy isc na pogrzeb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058933 przez tatinka23
Maja bardzo mi przykro :-(

Co do jedzenia to też jakaś klapa. Raz jem jak szalona a drugi raz dziubne trochę że mąż się śmieje czy się przypadkiem nie przejadlam. Wczoraj w trakcie obiadu musiałam zostawić bo mi się nie dobrze zrobiło. Raz jest wszystko ok a raz klapa.
Co do witamin to przyjaciółka poleciła mi witaminy Solgot Witaminy i minerały prenatalne. Muszę zapytać mojego lekarza co o nich sądzi. Może jakieś inne poleci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058950 przez Gosia1001
Ja staram sie jesc małe porcje, bo zaraz czuje w żołądku bulgotanie i mdłosci. Wogole na wszystko mi niedobrze, na nic nie mam chęci. Wiec staram sie wmuszac w siebie..

Maja bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1058951 przez Gosia1001
Ja staram sie jesc małe porcje, bo zaraz czuje w żołądku bulgotanie i mdłosci. Wogole na wszystko mi niedobrze, na nic nie mam chęci. Wiec staram sie wmuszac w siebie..

Co do witamin to ja biore kwas foliowy i pije olej konopny.

Maja bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl