BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063201 przez maja001
Dziewczyny ja rowniez juz kilka razy poczulam takie kopniaczki aoe sa one rzadkie.Czekam jak beda regolarne :)
Dzis u nas popsula sie pogoda a ja obudzilam sie z bolem gardla niestety :(.Jednak u mnie wszyscy troche przeziebieni maz z zatokami dzieci z katarem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063202 przez Lady M
Maja to kuruj się szybciutko, żeby się w nic złego nie rozwinęło.

A coś słyszałam, że w 3 trymestrze trzeba będzie liczyć ruchy ? Jak to jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063210 przez Heathera
Mnie przeważnie kopie tak lekko pod pepkiem i z prawej strony najczęściej. Dzisiaj rano było to samo więc już jestem spokojna. Bo już się martwiłam z Werką tak bąbelki poczułam w 16tc a takie już porządne w 18tc i mąż ręką wyczuwał od 18tc a tutaj już dzisiaj zaczynam 21 tc i na szczęście od wczoraj już mam nadzieję będzie co raz częściej tych kopniaczków

Maja zdrówka



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063217 przez maja001
Dzieki dziewczyny, kuruje sie.
Musze sie wam pochwalic kochajacym rodzeństwem, choc nie zawsze jest miedzy nimi tak słodko to chyba sie kochaja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063218 przez Lady M
<3 <3 <3 <3 <3 <3 na pewno się kochają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063219 przez Heathera
Maja super rodzeństwo :)
U nas codziennie są przytulanki ale też i kłótnie np Jak Werka zabiera coś albo rozwala dla Wiktora :p

A te ruchy to trzeba liczyć ale już w sumie nie pamiętam 10 na dzień czy 10 na godzinę



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063220 przez Lady M
Dziewczyny, jak lekarz określi płeć to lecicie z wyprawką i urządzaniem pokoju zgodnie z tym co usłyszycie od lekarza? Tak jak pisałam, ja jeszcze nie wiem czy dziewczynka czy chłopiec, ale nawet jak mi powiedzą, to będę się zastanawiała jak urządzić pokój bo przecież zdarza się, że lekarz się pomyli. U mojej koleżanki tak było... i później klops. Wszystko miała pod dziewczynkę, a urodził się Tymek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063224 przez maja001
LadyM ja czekam jeszcze do badania prenatalnego 4 07 i jak potwierdza chlopca to urzadzam pod chlopca.Jak chlopiec okaze sie dziewczynka to bedzie ubierana na niebiesko i spac w niebieskim lozeczku pod niebieska posciela.Ale ja mam troche lepiej bo chociaz ubranka bede miec po coreczce,wozek zielony kocyk recznik tez sie znajdzie sie rozowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063225 przez Lady M
Maja takie rzeczy jak wózek, kocyk to mozna kupić w neutralnych kolorach. Gorzej z urządzaniem pokoju. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063226 przez tatinka23
Chwilę mnie nie było a tu tyle nowości :D

Maja, cudne te Twoje dzieciaczki takie kochane a malutka jak laleczka :)

Co do kopnięć to chyba i ja już poczułam, takie delikatne kopniecie tylko nie wiedziałam czy to było kopnięcie czy po prostu "przelało" mi się w brzuszku ale jednak to był kop od dzieciątka :D.
Ja jednak poczekam z urządzeniem pokoju i z zakupami bo to różnie może być. Już każdy mi mówi żeby nie kupować wcześniej, a szczególnie wózka, zawsze mogę sobie obrać jakiś a mąż w każdej chwili może jechać i kupić. Czekam cierpliwie na Usg i mam nadzieję że już się dowiem kto tam siedzi i mi dokucza :) Maż obstawia że chłopca zmajstrował ja jednak idę w zaparte że to dziewczynka. W sumie nie ważne co będzie aby zdrowe i szczęśliwie wszystko było a cała reszta nie ma znaczenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063235 przez Heathera
U mnie to w sumie nic nie zależy od płci. Maluch będzie spać w naszej sypialni więc nie urzędzam mu pokoju. Wózek mam ciemny fiolet więc nada się i dla chłopca i dla dziewczynki. Jedynie co to jak się dowiem jaka płeć to ubranka powybieram i pościel a resztę przekazuję na strychu do moich rodziców bo na pewno zaraz ktoś znowu będzie z rodziny czy znajomych w ciąży, ale zrobię to jakoś pod koniec ciąży dopiero więc pewnie już będę bo tym ostatnim usg



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063236 przez Heathera
A u nas był dzisiaj taki dzień ojca :D
Na prezent koszulki i prace tzn namalowany smok przez Wiktora i praca wspólna akwarium. Ryba czerwona to odcisk Wiktora, różowa-Werki a fioletowa to odcisk mojego brzucha z dorysowany ogonem :D Wiktor malował tło i ozdabiał z moją pomocą. W roli wodorostów aloes i kwiatek "raczek".
Na deser była galaretka z owocami z roztopioną czekoladą, lodami i bitą śmietaną :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063243 przez tatinka23
Łooo matko, ale masz pomysły kochana :):D A jaki duży brzuszek już masz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063250 przez maja001
LadyM ja pokoju rownierz nie urzadzam bo jeszcze nie wiadomo gdzie sie podziejemy.Tak to jest zyc na wynajmie
Heathera twoja pomyslowosc jest rewelacyjna.Mi jej niestety brakuje :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063257 przez Lady M
Heathera super dzień ojca :) Twoja rodzinka się z Tobą nie nudzi :)
Maja to co piszesz jest dla mnie niewyobrażalne :( Wspieram Cię kochana z całych sił. Nie wiem co Ci poradzić :( może unikaj odwiedzin ?
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl