BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063309 przez Heathera
Hej hej
My wczoraj mieliśmy wycieczkę do mojej siostry więc cały dzień szybko minął :)
Teraz czekam w kolejce na usg :o jeszcze 2 panie przede mną ale się stresuje :O

Maja to straszne co piszesz współczuję:/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063313 przez tatinka23
Heathera, czekamy na dobre wiadomosci i fotke.

Maja, wspolczuje Ci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063344 przez Heathera
No i wszystko ok :) Parametry w normie, waga 324. Zdjęcia mam dwa ale takie ze nie wiem co to jest :D jakieś fragmenty ciała :p
Łożysko faktycznie na przedniej ścianie więc dlatego tak późno poczułam ruchy.
I wyszło że prawdopodobnie DZIEWCZYNKA :)
Fajnie bo będzie mniejszy problem z imieniem i z pokojem i mam na bieżąco rzeczy po Werce.
Synek tylko się zasmucił że nie będzie miał brata...
a mi jakoś jest dziwnie bo przeczuwałam chłopca. Zobaczymy jeszcze na kolejnym usg czy nic nie wyrośnie :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063373 przez maja001
Dzieki dziewczyny.Ciezko wytlumaczyc co sie czuje komus kto ma normalnych rodzicow.Ale to wielki zal i pustka...:(
Heathera oj jak fajnie ja tez marzylam o 2dziewczynce ale synka tez kocham :)
U nas znow brzydka pogoda mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo dzieci mi sie nudza.
Z dobrych wiesci to przeziebienie chyba przeszlo bo i gardlo juz nievboli i nie czuje soe rozbita jedynie noewielki katar zostal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063380 przez Heathera
Mają ja w sumie bardziej liczyłam na chłopca chociaż tak na prawdę to mi obojętne było
Za to mąż się ucieszył że będzie kolejna córeczka tatusia :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063387 przez Lady M
Heathera super, ze wszystko Ok :)
Ja byłam dziś na 3D i jest duże prawdopodobieństwo, ze będzie dziewczyna. Ale nie nastawiam się na 100% bo jest tak ułożona, ze ciężko było lekarzowi dojrzeć. U mnie tez Ok, jedyna niepokojąca mnie sprawa to obwód brzuszka, jakby trochę za mały. I teraz nie wiem co myśleć, może mi pomożecie ?
Porownalam sobie usg z czwartku i z dzisiaj i wygląda na to, że w czwartek obwód brzuszka (to jest symbol AC w biometrii płodu) wskazywał na 19.3 hbd - czyli prawidłowe (hbd to tydzień ciąży). A dziś AC=18.5 hbd - czyli za małe . W czwartek mam wpisaną wagę 295 g a dziś 290 g. Nie wiem co o tym myśleć. Możliwe żeby schudła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063390 przez Heathera
Lady M ty w ogóle na to nie patrz bo te dwa usg były robioną dwoma innymi sprzątam. Jeden był widocznie po prostu bardziej dokładny a drugi mniej albo dzidzi tak się ułożyła że raz się dobrze zmierzyła a raz źle. Czasem na jednym sprzęcie takie coś wychodzi bo dziecko się rusza i trudno zmierzyć i wychodzą z dwóch badań różne pomiary a co dopiero jak na dwóch różnych sprzęt ach. Do tego trzeba pamiętać że usg co do wagi może mieć błąd pomiaru niektórzy mówią że +/-300 a niektórzy ze +/-500. Na ten pomiar brzuszka też nie patrz bo u mnie też w takiej tabelce są różne wskaźniki i niektóre są że niby rozmiarów na 20tc niektóre ze na 19tc ale gin mówiła że po prostu nie dość że dzidzia się rusza i ciężko dokładnie zmierzyć to jeszcze wszystko tak na prawdę rośnie. Jeśli gin powiedział że jest wszystko ok to nie masz się co martwić :)
I super gratulacje dziewczynki :) ja też jeszcze tak mocno się nie nastawiam zobaczymy na kolejnym usg czy nic nie wyrośnie : p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: Lady M

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063393 przez tatinka23
Super dziewczyny ze wszystko dobrze jest. No i gratulacje dziewczynek chodź jeszcze nie jest pewne. :) ja dzis mam wizyte, ciekawe jak tam u mnie jest..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063425 przez Lady M
Heathera dzięki za te informacje. No rzeczywiście sprzęt był inny. Mój mąż w ogóle się tym nie przejął, a ja jak to ja... :)

Tatinka czekamy na wieści od Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063428 przez Heathera
LadyM Nie no wiadomo dla Ciebie to wszystko jest nowe to zrozumiałe ja w pierwszej ciąży też się o wszystko bałam :)
Tatinka czekamy na wieści

Kurde weźcie od wczoraj nie ma u nas ciepłej wody...ja dzisiaj z domu nie wyjdę jak tak dalej będzie bo włosy już mam tłuste a pogoda jest ładna i M do 15 więc na działkę byśmy się wybrali...kurde no będę musiała grzać i w misce myć :/

A w ogóle macie jakieś plany na wakacje ? Jakieś wyjazdy ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063429 przez maja001
LadyM jestem tego zdania co heathera.Sprzety sa rozne i nie ma co na te pomiary patrzec tak dokladnie
Tatinka czekamy na wiesci :)
Heathera co do wakacji to my wyjatkowo w tym roku nigdzie nie jedziemy.Brak funduszy niestety.Bylismy w Olsztynie i to nam musi wystarczyc choc planuje jakas jednodniowa wycieczke gdzies z maluchami moze Wroclaw.Z drugiej strony jak wszyscy pisza o wakacjach to mi troche zal ze nie jedziemy nigdzie bo co roku staram sie gdzies zabrac maluchy.Rok temu bylismy w Zakopanym 2lata temu w Wladyslawowie.Obiecalam sobie jednak ze za rok jedziemy nad morze koniec i kropka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063446 przez tatinka23
Juz po wizycie jestem. Wszystko dobrze jest, wyniki morfologii i moczu wszystko w normie. Usg mam 5.07 wiec zobacze moja dzidzie i moze dowiem sie kto tam siedzi :) skusze sie jeszcze na Usg 3D\4D . Musze tylko dowiedziec sie dokladnie jaki koszt i na kiedy mi dadza termin.
Lady M , robilas Usg prywatnie? Jaki koszt u Ciebie jest?
Co do wakacji nie wyjezdzamy nigdzie. W tym roku odpuszzamy. Maz ma nowa prace ale i tak juz pytali kiedy na urlop sie pisze a uparl sie ze urlop bierze na listopad jak rodzic bede. Rok tamu nad morzem bylismy a dwa lata w gorach. Moze gdzies na weekend nad jezioro wyskoczymy i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063451 przez Lady M
Tatinka ja płaciłam 270 zł i robiłam u polecanego profesora. Nie orientowałam się jak wahają się ceny, chciałam iść do doświadczonego lekarza. Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze :)

Co do wakacji to niestety nic z tego. Po pierwsze nie będzie czasu, po drugie kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063453 przez Heathera
No to patrze u was tak jak u nas kasy brak i w tym roku nie będzie jakiś dużych wypadów a praktycznie co roku nad morze jeździliśmy. U nas tylko WIktor jedzie do mojej siostry na tydzień i w sierpniu ja jadę z dziećmi do rodziców co męża nie będzie a tam będzie mi lżej i siostra swoich synów tam daje więc dzieci się razem pobawią.
ale ale za tydzień w weekend jedziemy na domek nad jeziorem niedaleko nas :) Dobre chociaż i 3 dni sobie odpocząć do tego niedaleko jest takie mini zoo gdzie można zwierzaczki karmić. Drogo nie wyjdzie bo nie trzeba daleko jechać, za domek też nie dużo bo razem ze znajomymi wynajmiemy a zoo to grosze bo 10 zl dorosły 5 za dziecko. Fajnie bo już myślałam że nigdzie razem nie wyjedziemy nawet na weekend :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063455 przez maja001
Tatinka moj tez w Pl pracuje od kilku miesiecy i na urlop w wajacje by sue nie zalapal zapewne a poza tym uparl sie ze wezmie go w lustopadzie jak mam termin porodu.Zreszta u nas to nawet przymus bo nie mam komu dzieciakow podrzucic jak pojde rodzic wiec moj bedzie zmuszony z nimi byc w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl