BezpiecznaCiaza112023

ćwiczenia w ciąży

6 lata 3 miesiąc temu #1066487 przez wikilo
Kochane przyszłe mamusie :)

Mam pytanie do aktywnych w ciąży. Jakie macie treningi, co polecacie?
Jak bardzo aktywne byłyście przed ciążą?


Ja trenowałam 6 razy w tygodniu ok 40 min- 1 godzina, głównie cardio spalanie, siłowy, stabilizacja, kondycyjne ćwiczenia.

Teraz niestety nie znalazłam idealnych zestawów, ale ćwiczę z mniejszą intensywnością i częstotliwością z fitnessblender bez skoków i niebezpiecznych ćwiczeń + streching.

A jak jest u was?
Macie coś godnego polecenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066661 przez Położna123
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo Wam gratuluję że wkrótce zostaniecie mamami, szczerze! Sama mam roczna córeczkę i wiem jaka to wspaniała przygoda na Was czeka!
Za kilka miesięcy będę położna (mam nadzieję) ale przed tym potrzebuje Waszej pomocy. Swoją prośbę kieruje do przyszłych mamusiek, które są w pierwszej ciąży. Do zakończenia pisania pracy licencjackiej potrzebuje Waszych odpowiedzi w ankiecie, jest ona krótka i sprawdzi Wasza wiedzę na temat porodu (to dobry sprawdzian również dla Was przed tym ważnym dniem, na końcu zobaczycie ile zdobyłyscie punktów).
Jeszcze raz bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, bardzo mi tym pomożecie, a to link :
docs.google.com/forms/d/1miV9vcobzPRJMPq...PCJWvgkY-xz5OEI/edit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067175 przez Miria
Zacznę od siebie. Jestem dziś po pierwszej wizycie u diabetologa. Miałam 165 po obciążeniu 50g glukozy. Wynik po 75 był trochę lepszy - 144. Ale i tak dostałam u lekarza glukometr i szczegółowe wskazania kiedy mierzyć i niestety co jeść... A dużo z tego co lubię znajduje się niestety na liście zabronionej
Tak wiec było trudno ale dałam rade bo czego to nie robi sie dla maluszka ;)

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl