BezpiecznaCiaza112023

Mamusie PAŹDZIERNIK 2018 :)

5 lata 6 miesiąc temu #1067880 przez Aneczkaa
Hej dziewczyny! Zazdroszczę Wam trochu że znacie te wszystkie informacje. Tu w UK niestety wygląda to tak że jeśli jest wszystko okej nawet nie ma skanu na koniec. Ostatnio tydzień temu jak byłam u położnej ( jak się nic nie dzieje nie ma wizyt z lekarzami) powiedziała mi że Mały jest prawidłowo ułożony. Idę na kolejną wizytę w przszylya środę, ciekawe co się dowiemy :) Pozatym że czuje się jak mały wielorybek i swędzi mnie cal ciało, łącznie z koniuszkami palców to wszystko okej. Ostatnio budzimy się też około 3 w nocy i nie śpimy do rana świetnie! Pewnie będzie tak do końca... Od tego poniedziałku w końcu jestem na macierzyńskim ale prawdę powiedziawszy nawet nie czuję tego bo cały coś się dzieje i coś robię, chyba muszę dać sobie na wstrzymanie bo chce urodzić w terminie. Chyba zaczynam się stresować porodem Aaaaaa Ratunku! Czy nasze kochane dzieciaczki nie mogą się transportowac jakaś inna drogą??!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067881 przez Aneczkaa
Kuba i ja pozdrawiamy wszystkie mamuśki! :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067882 przez Aneczkaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067883 przez karolinkowo
To Wiktorek jest już całkiem pokaźnych rozmiarów Tygrysico:) Noce są koszmarne i u mnie. Od godziny 3 nad ranem to śpię a właściwie walczę o sen...bolą plecy,żebra i w głowie pełno różnych myśli. Dziś po standardowej walce mój żołądek jeszcze dołożył wilczy apetyt toteż dzień zaczęłam od śniadania o 6 rano:p. Już czekam końca choć się go boję. Z tego co mi wiadomo Juki to gaz wcale nie uśnieży bólu porodowego a jedynie Cię skołuje ale to wiem z relacji koleżanek rodzących w ostatnim czasie. Ja zeszły poród odbyłam na oxy bez znieczulenia i tak jakby co też się da tyle,że zostaje w pamięci dużo dłużej...nawet nie wiem czy kiedykolwiek zapomnę ten ból

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067884 przez karolinkowo
Pozdrawiamy i My z Mikołajem:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067885 przez Tygrysica88
No z tego wychodzi że tak hehe 9 października idę do szpitala i z każdym dniem oddycham z ulgą ze wytrzymalam ciśnienie mi zaczyna rosnąć dziś mamy z córcia nie dość że katar to jeszcze biegunkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067886 przez Tygrysica88


Wiktor też pozdrawia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067893 przez Klaudia1995
Cześć dziewczyny!
W ramach pracy magisterskiej badam satysfakcję z porodu. Jeśli pierwszy poród masz przed sobą możesz wziąć udział w badaniu. Proszę, poświęć chwilę na wypełnienie kwestionariusza. www.survio.com/survey/d/T3W9W8A3J2K2M9Z1X

Pozdrawiam ciepło i szczęśliwego rozwiązania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067897 przez Wietrzyca
Dziewczynki, czekam własnie na cesarke. Trzymajcie kciuki, bo stresuje się jak cholerka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067898 przez Wietrzyca
Czekamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067899 przez yuki
Trzymam! Będzie dobrze, zaraz się z Olą zobaczycie :)

A ja byłam w poniedziałek na kolejnym ktg i nic. Młodej się nie spieszy. Na poniedziałek mam termin z usg, liczę że do tego czasu coś się ruszy bo brzuch ewidentnie mi się obniżył.


Tygrysica, a jak u Ciebie? Jesteś w szpitalu? Już po czy będą Cię trzymać dłużej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067907 przez Aneczkaa
Hej Wietrzyca! Trzymam kciuki, będziesz już to miała za sobą ! Zawsze trzeba znaleźć jakiś pozytyw. Szczerze powiedziawszy trochę zazdrosze, mnie to czekanie zaczyna denerwowac. Powodzenia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067918 przez Tygrysica88
I jak po cesarce??ja jestem w szpitalu od wtorku znowu ciśnienie mi zaczyna rosnąć cesarke mam mieć za tydzień Ale od wczoraj mam skurcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067919 przez Tygrysica88
Wiktor wazy 4.300kg :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067920 przez ALEX01
Hej dziewczyny 2 dni temu okazalo sie ze moja mala jest ulozona posladkowo. Cesarka wyznaczona na srode 17 pazdziernika to tylko 3 dni do terminu mam nadzieje ze dotrzymam bo to juz 4 porod wiec moze pojsc szybciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl