BezpiecznaCiaza112023

Mamusie PAŹDZIERNIK 2018 :)

5 lata 6 miesiąc temu #1067985 przez Aneczkaa
Hej dziewczyny !
Gratulacje dla wszystkich mam!
I powodzenia dla reszty
Oto Kubuś. Przyszedł na świat 22.10 długość 55cm waga 3.12 kg. Poród był tragiczny trwał 27 i pół h Kuba był źle ułożony. W końcu musieli mnie przeciąć. Naszczescie wszystko dobrze się skończyło, jesteśmy już w domu i uczymy się obsługi małego człowieczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1067989 przez Wietrzyca
Ojoooj, Dziewczyny - Tygrysica88 i Aneczkaa, ogromne gratulacje! Tyle malych ludzi juz na swiecie, cudownie :) Ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo, zyczymy szybkiego dojscia do siebie.

U mnie nawal sie juz skonczyl, cycamy sie czesto, w nocy na szczescie maluch co 3h popije i idzie dalej spac, w dzien gorzej z tym spaniem, bo raczej "wisi" :P Ale jakos trzeba sobie radzic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068010 przez karolinkowo
Moje Drogie:) 26.10 powitaliśmy na świecie Anatola. Poród siłami natury bez znieczulenia-8 wyczerpujących godzin ze skurczami co 2-3 minuty w oczekiwaniu na rozwarcie, ale udało się i teraz nic innego się nie liczy:p. Tolek jest cudowny!!!Ważył 3300, mierzy 53cm. Już jesteśmy w domu i od nowa układamy wspólnie z resztą rodzinki swój świat. Ja czuję się dobrze, coraz lepiej choć właśnie zaczyna mi się nawał pokarmu i pewnie zaraz pogryzę ściany:p Pozdrawiam i trzymam za resztę mocno kciuki.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068011 przez Aneczkaa
Ogromne gratulacje karolinkowo! Czekamy jeszcze na kogos, czy wszystkie dzieciaczki są już z nami?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068054 przez Wietrzyca
Karolinkowo gratulacje! Wspaniale dalas rade. :) Jak pieknie to wszystko opisalas, az sie lezka w oku kreci :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068055 przez Wietrzyca
Dziewczynki, ja bym bardzo nie chciala tracic kontaktu. Czy jestesmy w stanie przejsc na facebooka? Zrobilybysmy tajna, niewidoczna z zewnatrz grupe tylko dla nas kilku. Musimy miec jakas przestrzen do rozmowy, wymiany info nt rozszerzania diety, etapow rozwoju, etc. Dla niemajacych fb: moze jakies fejkowe konto?

Ciezko sie nieraz tu wchodzi, i cos czuje, ze sie rozleziemy szybko w ten sposob.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068056 przez karolinkowo
Dziękuję za gratulacje:) Wiatrzyco, to bardzo dobry pomysł1:) Myślę,żę trzeba przejść do szybkiej realizacji i podać nazwę grupy a my rychło do niej dołączymy:) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068057 przez Aneczkaa
Hej dziewczyny! Myślę że z tym Facebookiem to bardzo dobry pomysł ! Tu kontakt jest mega ograniczony ! Która podejmuje się założenia grupy? Dajci znać !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068058 przez yuki
Fakt. Forum jest koszmarne, nie dostaje wszystkich powiadomien albo wyskakuja bledy i przez tydzien nie idzie sie zalogowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068063 przez Wietrzyca
Wlasnie sie nie moglam przez kilka dni zalogowac :P

Zalozylam grupe "październikowe dzieciaczki 2018", mozecie ja wyszukac i odpowiadajac na pytanie wpiszcie swoj nick z forum (zebym wiedziala, ze to Wy, a nie ktos inny). Kiedy juz beda wszyscy, zmienimy ja na grupe tajna, zeby nikt nie mogl jej wyszukac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068071 przez karolinkowo
Nie mogę odnaleźć tej grupy na fb:( Czy tylko ja mam ten problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068072 przez yuki
Jak wpiszesz nazwe to musisz jeszcze wybrac aby szukalo tylko w grupach. Inaczej nie znajdzie. W.telefonie pod miejscem na wyszukanie po wcisnieciu lupy sa przyciski z podzialem na ludzi, posty, itd. zeby znalezc grupy to musisz przewinac w prawo, gdzies na koncu sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068433 przez Tygrysica88
nie moge znależć na fb naszego forum marta strzelec napiszcie do mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl