BezpiecznaCiaza112023

Ciąża?

5 lata 2 miesiąc temu #1068369 przez Nenka2602
Hej dziewczyny mam do was pytanie .
15.01.19 późnym wieczorem (dzień spodziewanej miesiączki ) dostałam plamienia . Myślałam ze to początek okresu ale rankiem na podpasce nie było nic na następny dzień przez cały dzień nic dopiero wieczorem pare kropel brązowego śluzu . 12 dni od tego zdarzenia zrobiłam test ciążowy . Wyszedł negatywny . Piersi mnie nie bolą jest mi niedobrze i słabo ale nic po za tym . Czy mogę być w ciąży ? Do ginekologa nie mogę iść bo pracuje na umowę zlecenie i nie mam ubezpieczenia . Kocham się z narzeczonym zawsze od 6 lat bez zabezpieczenia dlatego ze stwierdziliśmy ze nie możemy mieć dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068480 przez Margerita28
Musisz przemyśleć kwestię ubezpieczenia... przez urząd pracy bezrobotni mogą załatwić....a na zleceniówce jest chyba ubezpieczenie, przecież pracodawca powinien Tobie to zapewnić,upewnij się w ZUS, a jak będziesz miała wypadek, to co....
Wykonaj test ciążowy ponowny według instrukcji... lepiej się kochaj z zabezpieczeniem w płodne ja mam tester owulacyjny ze śliny Afrodytę i wykazuje mi kiedy jest największe ryzyko ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068501 przez CiniMini82
Tez mi sie wydaje ze na zleceniowce ubezpieczenie zdrowotne jest (ale reki nie dam sobie uciac). Prawda jest taka ze jesli nie masz 100% pewnosci ze nie mozecie miec dzieci to wpadka moze byc zawsze, dlatego wykonuje sie badania albo zabezpiecza (ja biore tabletki vines). Moja siostra przez 4 lata starala sie o dziecko, nie udawalo sie a jak odpuscila starania to zaszla i ma 3 letnia corke. A tez zakladali ze dzieci miec nie moga. Na twoim miejscu zrobilabym badanie z krwi beta HCG koszt ok 17 zl, zalezne od laboratorium. Wtedy bedziesz miala czarno na bialym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 tygodni temu #1068536 przez Jagna89
Ja również myślałam, że nie będę miała dzieci bo starałam się prawie rok, jednak lekarza zalecił mi monitorowanie owulacji. Wówczas kupiłam sobie komputer cyklu myway, który wyznaczał moje jajeczkowanie a ja mogła skupić się na poczęciu ;) Dziś przy dwójce dzieci używam go jako naturalną antykoncepcję plus prezerwatywę, do pigułek nie wróciłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl