Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Ciąża?

1 miesiąc 2 tygodni temu #1068369 przez Nenka2602
Hej dziewczyny mam do was pytanie .
15.01.19 późnym wieczorem (dzień spodziewanej miesiączki ) dostałam plamienia . Myślałam ze to początek okresu ale rankiem na podpasce nie było nic na następny dzień przez cały dzień nic dopiero wieczorem pare kropel brązowego śluzu . 12 dni od tego zdarzenia zrobiłam test ciążowy . Wyszedł negatywny . Piersi mnie nie bolą jest mi niedobrze i słabo ale nic po za tym . Czy mogę być w ciąży ? Do ginekologa nie mogę iść bo pracuje na umowę zlecenie i nie mam ubezpieczenia . Kocham się z narzeczonym zawsze od 6 lat bez zabezpieczenia dlatego ze stwierdziliśmy ze nie możemy mieć dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 tygodni 6 dni temu #1068480 przez Margerita28
Musisz przemyśleć kwestię ubezpieczenia... przez urząd pracy bezrobotni mogą załatwić....a na zleceniówce jest chyba ubezpieczenie, przecież pracodawca powinien Tobie to zapewnić,upewnij się w ZUS, a jak będziesz miała wypadek, to co....
Wykonaj test ciążowy ponowny według instrukcji... lepiej się kochaj z zabezpieczeniem w płodne ja mam tester owulacyjny ze śliny Afrodytę i wykazuje mi kiedy jest największe ryzyko ciąży

1 tydzień 1 dzień temu #1068501 przez CiniMini82
Tez mi sie wydaje ze na zleceniowce ubezpieczenie zdrowotne jest (ale reki nie dam sobie uciac). Prawda jest taka ze jesli nie masz 100% pewnosci ze nie mozecie miec dzieci to wpadka moze byc zawsze, dlatego wykonuje sie badania albo zabezpiecza (ja biore tabletki vines). Moja siostra przez 4 lata starala sie o dziecko, nie udawalo sie a jak odpuscila starania to zaszla i ma 3 letnia corke. A tez zakladali ze dzieci miec nie moga. Na twoim miejscu zrobilabym badanie z krwi beta HCG koszt ok 17 zl, zalezne od laboratorium. Wtedy bedziesz miala czarno na bialym

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka