BezpiecznaCiaza112023

Mamusie z terminem na kwiecień 2010

14 lata 1 miesiąc temu #9057 przez agduda
Witajcie
Lekarz termin pierwszego spotkania z Mikołajkiem wyznaczył nam na 23 kwietnia 2010. Siedzę w domu i czekam...
Właśnie spakowałam torbę do szpitala i mimo że kilka razy skreślałam różne rzeczy z listy nadal jest ogrooomna! :blink:
Chętnie poznam pozostałe kwietniowe Mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9065 przez Mirella
Fajnie, że dołączyłaś do nas :) Nic nie skreślaj, raczej weź drugą torbę, albo zapakuj się do większej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9203 przez julcia_81
czesc ja rowniez mam termin na kwietnia 29.Swoja torbe pakowalam juz na poczatku marca wiem ze to troche za wczesnie ale sprawialo mi taka przyjemnosc na sama mysl ze poprostu nie moglam sie temu oprzec.A teraz tylko trzeba czekac choc nie ukrywam ze ta cisza juz mnie meczy tzn.poprostu nie moge sie doczekac .Cale szczescie ze mam jeszcze jedno dziecko w domku i przynajmniej on zajmuje mi glowe.Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9293 przez madzia222
Witam dziewczyny.

Mój pierwszy termin (OM) to 28 kwiecień. Torba jeszcze nie spakowana, ale powoli sie do tego przymieżam :laugh:

Będzie to mój 3 poród ale i tak się strasznie boje :P

[img][url=http://www.zapytajpolozna.pl] [img]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/vhttp://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9314 przez sloneczko
no to dziewczyny trzymajcie sie, ja jestem z terminem na maja ;) i moja torba tez juz spakowana ;)

p.s myslalam ze nie ma zadnej mamusi na kwietnia a tu az trzy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11052 przez angellika1
Dziewczyny trzymam za Was kcuki przecież to już niedługo ten najważnieszy dla Was dzień

pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11093 przez julcia_81
jestem ciekawa czy moja corcia posiedzi do terminu w brzuszku .Wlasnie dzisiaj jej opowiadalam ze pokoik dla niej jest juz gotowy a ona mnie kopnela ale sie usmialam !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11869 przez agduda
Hej Mamuśki:)
Ło jessu...noszę klocka...2930g. na wczorajszym badaniu USG, a do terminu jeszcze 2 tyg. Co prawda szyjka już zgładzona i rozwarcie na 1-2cm, ale tak to możemy sobie jeszcze chodzić i chodzić:D
Lekarz zalecił duuuzo seksu i poród w przeciągu tygodnia, żeby chłopak za bardzo się nie roztył;) Ale czy Mikołaj sobie z tego w ogóle coś robi...?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11923 przez Emilia
Witajcie kochane, ja również mam termin na kwietnia a dokładniej na 11 :) torba już spakowana dawno temu a teraz czekam cierpliwie kiedy moja córeczka będzie chciała być już ze mną:) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11929 przez sloneczko
no Emilia to juz tuz tuz, mozna powiedziec ze Twoja dziecinka puka juz do Twoich drzwi ;)

'Zycze szybkiego i lekkiego rozwiazania ;)
mnie to za 4 tyg czeka (jezeli nie wczesniej)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12028 przez Emilia
Mojej małej wcale się nie spieszy:)jeśli do niedzieli nie urodzę (a nic na to nie wskazuje)to w poniedziałek idę do szpitala i pewnie we wtorek będę już z moją księżniczką:) nie mogę się już do czekać a mój mąż każdego dnia zagląda do łóżeczka i myśli już sobie jak to będzie kiedy będziemy już w trójeczkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12035 przez Madzia89862
emili uwazaj bo teraz moze myslisz ze sie nie spieszy dziecinie a nim sie obejzysz i nagle sie zacznie:)ja tak mialam :)zadnych skurczy nic tylko w nocy ze snu wyrwaly mnie odejscie wod i jazda do szpitala:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12064 przez _aga86_
Emilia mam nadzieje, ze dasz znac jak urodzisz:) Zycze szybkiego i latwego rozwiazania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12098 przez Emilia
Oczywiście ja żartuję z tym , że mojej małej się nie spieszy:)ale jestem przygotowana na to, że w każdej chwili może się zacząć:):)i bardzo na to czekam, chociaż boję się jak nie wiem!!!A jeśli już urodzę:) to na pewno dam znać!pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12099 przez sylwus136
ja mam termin na 13 kwietnia :) siedze w domu i juz sie nie moge doczekać :D
jak byłam 1 kwietnia na wizycie to maluch miał 3400 :Dteraz pewnie ma juz troszke wiecej :Dwiec urodzi sie mały słonik :D
brzuch to mam juz ogromny :D nie mieszczęsie w nic :P i musze chodzic w bluzach męża :D
pozdrawiam mamusie kwietniowe ';d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl