BezpiecznaCiaza112023

imię dla maleństwa

13 lata 9 miesiąc temu #23622 przez sloneczko
ja daje tylko jedno imie, Laura i koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23634 przez _aga86_
Moja coreczka rowniez ma tylko jedno imie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23639 przez Madzia89862
a ja sama mam dwa imiona i nigdy problemow nigdzie nie bylo:)moj synek ma tez dwa imiona drugie po tatusiu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23682 przez sunaja21
niestety nie wiemy jeszcze czy bedzie dziewczynka czy chłopiec może 23 lipca na usg bedzie wkońcu cos widac!odkad spodobało mi sie imię NAdia to wszędzie spotykam dziewczynki o tym imieniu :) oszaleć można a moj meżus nie chce sie przestawić z MAjki na NAdie hihi:)uparciuch jeden:) a nawet nie myslelismy o 2 imieniu narazie za duży problem z jednym heheh:)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23691 przez Gosia
No to już tak jest, że jak się wybierze imię to potem się często je słyszy to tu to tam. Poprostu wcześniej się na to nie zwracało tak uwagi. U nas imię Maja wybraliśmy już bardzo dawno temu i wiąże się z tym pewna historia, ale długo by opowiadać. Więc będzie Maja i koniec kropka i jesteśmy w tym względzie oboje zgodni. Choć teraz też co gdzie słyszę to same Majeczki będą. Drugie imię po mamusi :laugh: Małgorzata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23695 przez sylwcia
a ja mam jedno imię chociaż też miałam problem z tym bo zawsze mama mówiła że mam dwa i na początku w szkole mam świadectwa i dwa imiona jednak w starszej klasie jak kazano przynieś skrócony odpis aktu urodzenia okazało się że jest jedno a rodzice mówią że ksiadz na chrzcie mówił dwa imiona i jak byli mnie zapisac to też w urzędzie dwa podawali a tu po tylu latach taka niespodzianka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23722 przez _aga86_
Sunaja moze dla kompromisu nazwijcie niunie MAJA NADIA, albo NADIA MAJA:D I moze zrobcie losowanie, ktore ma byc pierwsze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23731 przez sunaja21
heheheh:) narazie bede Go męczyć aż wkońcu może ulegnie:) do grudnia jeszcze mam troszke czasu :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23742 przez Joanna-Rona
sunaja21 napisał:

heheheh:) narazie bede Go męczyć aż wkońcu może ulegnie:) do grudnia jeszcze mam troszke czasu :)


:) no ładnie zabrzmiało to jak słodka obietnica jeszcze nawróce Mężusia na dobrą drogę:)
Mężczyźni tak naprawde są bardzo plastyczni na pewno zmięknie, albo dylpmatycznie zrób tak, żeby mu się wydawało, że od początku chciał Nadzie :)

Powodzenia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23763 przez iwo23_1990
Ja tam z mężem nie mam problemu:)
Ustaliliśmy razem imiona jak nawet dzidziusia jeszcze nie planowaliśmy:)
Dla dziewczynki miało byc NADIA bo strasznie mężowi sie podobało i ja nie miałam nic przeciwko...
Synuś miał byc OLIVIER bo mi sie podobało i znów mąż nie miał nic przeciwko:) I właśnie w drodze mamy Synusia i będzie Olivierek Mikołaj, bo drugie imie po tatusiu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24050 przez sylwcia
iwo23_1990 widzę że braliśmy ślub w ten sam dzień :lol: i jak dobrze myślę to w loginie jest Twój rok urodzenia również ten co ja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24600 przez dziub12
hej dziewczyny ja tutja nowa jestem i pragnę również podzielić się imieniem-moj synek który ma sie urodzić na pczatku wrzesnia bedzie miał na imię Kacper:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24619 przez kasiora
moja znajoma ma KACPERKA, bardzo grzeczny chlopczyk :) dobrze mu z oczu patrzy :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24625 przez iwo23_1990
Sylwcia ha ha ale zbieg okoliczności normalnie szok :woohoo: Ciekawe co jeszcze nam sie zgadza może data urodznia:D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24630 przez sylwus136
a ja mam Kacperka i jest rozrabiaka juz :D a ma dopiero 3 miesiace a potrafi dac mamusi i tatusiowi do wiwatu :D ale jego słodki usmiech wynagradza wszystko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl