BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041990 przez maga4
Ja sie czuje w miarę dobrze tylko jestem bardzo zmęczona i zwykle śpię już przed 22. Czasami mam lekkie mdłości. I straciłam ochotę na słodycze ale za to jem wszystko kwaśne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042028 przez martadiana
Hej ja już po wizycie wszystko ok serduszko bije to 6 tydzień +2 dni

Co do samopoczucia u mnie masakra z rana do godziny 15 wymiotuje i nic jeść nie daje rady dopiero na wieczór coś zjem.. No i senność straszną moglabyn całymi dniami spać :/ w pierwszej ciąży lepiej się czułam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042110 przez jakasse
Cześć Dziewczyny !


Dawno mnie tu nie było :)
Ostatni raz na 'czerwcówkach 2014" - bo moj synek Franek to już ponad 2 latek :)
Z dziewczynami z tamtego forum przeniosłyśmy się na prywatną grupę na Fb i nadal utrzymuejmy kontakt :)


Ja jestem z Wrocławia :) Na ten moment jestem po 2 testach, 3 betach ( wszystko pozywtyne) i 1 wizycie u gina ktory potwierdzil, że jest pęcherzyk ale
jeszcze nie ma serduszka. to ok 5 tydzień,
nie przejmuje się gdyż z Franiem mialam tak samo w 5 tyg sie dowiedziałam o ciąży bez serduszka, a tydzien pozniej juz bylo :)
Na kolejną wizyte mam się stawić 28.09

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042169 przez Niespodziewajka
Witaj Jakasse :) mamy synkow z tego samego roku i msc :) i teraz tez widze ze jestesmy w podobnym okresie ciazy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042277 przez GoNia79
Witajcie dziewczyny myślę że już od jutra będę mogła oficjalnie do Was dołączyć dziś zrobiłam za namowa dziewczyny z testów owulacyjnych test ciążowy podchodziłem do niego sceptycznie i nie liczyłam ze coś z tego będzie wczoraj powinnam dostac @ ale nie przyszła dziś test pokazał 2 kreski testowa blada ale powtórzyła w ciągu dnia jeszcze dwa razy i wyszło tak samo jutro wizyta u lekarza zobaczymy czy będzie mógł ciążę potwierdzić. .
ostatnia @ miałam mieć 15 sierpnia pojawiło się tylko plamienie testy negatywne beta negatywna 22 sierpnia przyszła z podwójną siła. .teraz okres powinnam mieć wczoraj i nie ma jest tylko ból brzucha.. staraliśmy się 3 lata..
trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042336 przez maga4
GoNia79 daj znać po wizycie. Trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042337 przez GoNia79

maga4 napisał: GoNia79 daj znać po wizycie. Trzymam kciuki:)



dam znać na pewno :S boję sie ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042339 przez martadiana
Jakasse witaj i gratulacje :) ciaza planowana ? Ja tez mam grupe na fb styczniowek 2015 dziewczyny mnie tam wspieraja ale tutaj z wami bedziemy mogly sobie pisac o wszystkim na bierzaco :)

Gonia79 Ciebie tez witamy i gratulujemy :) to twoje pierwsze dziecko ?

Co u was dziewczyny ? U mnie porazka moge spac 24 na dobe .. juz jest troche lepiej moge zjesc sniadanie ale do wieczora nic bo mnie mdli :/ nawet nie moge nic ugotowac bo ciezko mi sprobowac ale musze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042341 przez GoNia79

martadiana napisał: Jakasse witaj i gratulacje :) ciaza planowana ? Ja tez mam grupe na fb styczniowek 2015 dziewczyny mnie tam wspieraja ale tutaj z wami bedziemy mogly sobie pisac o wszystkim na bierzaco :)

Gonia79 Ciebie tez witamy i gratulujemy :) to twoje pierwsze dziecko ?

Co u was dziewczyny ? U mnie porazka moge spac 24 na dobe .. juz jest troche lepiej moge zjesc sniadanie ale do wieczora nic bo mnie mdli :/ nawet nie moge nic ugotowac bo ciezko mi sprobowac ale musze


witaj to moja druga ciąża po 14 latach... mam jeszcze przyszywanego synka z pierwszego małżeństwa mojego męża ma 5 lat...
mam do was pytanko wiecie cos o konflikcie serologicznym? ja mam grupe krwi AB Rh+ a mąż 0 Rh D-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042378 przez GoNia79
Jestem dziewczynki po wizycie niestety ale nic pan doktor nie zobaczył w moim łonie (długo w nim mieszał oj dlugo)powiedział ze mam zrobić betę jutro a potem w pn jesli będzie pozytywny wynik..brać kwas foliowy i jeśli brzuch będzie bolał odpoczywać. . Po pozytywnych wynikach bety po trzech tygodniach mam przyjść znów i wtedy się okaże co i jak..wiec znów czekam..jutro rano jadę a popołudniu będę mieć wynik..tylko w jednym miejscu w Gnieźnie będę miec wynik w tym samym dniu..uff no to trzymać kciuki..miałam tak od razu zrobić ale mężulek tak namawiał bym poszła zaraz bo się martwi ze posłucham go no i dalej i tak nic nie wiemy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042401 przez jakasse
martadiana - nie planowana :)
Miedzy dziaciakami u mnie bedzie praktycznie rowne 3 lata roznicy, bo synek jest z czerwca :)


Gonia79 - nic sie nie martw ja szybko sie dowiedzialam o ciazy, na testach byly bardzo blade drugie kreski, zrobilam bete i wynik byl 33 wiec bardzo bardzo wczesna ciaza, poszlam do gin nic nie widzial na usg kazal po 2 dniach powtorzyc bete , jesli sie ciaza dobrze rozwija to powinna wzrosnac o ok 70 % u mnie dwa dni pozniej byla 79 wiec super, lekarz kazal przyjsc za tydzien - przyszlam znalazl maly punkcik na usg co oznacza ze ciaza jest w macicy, ale jest bardzo wczesna ( u mnie bardzo nieregularne miesiaczki wiec trudno ustalic wiek ciazy) .... teraz mam przyjsc 28.09 ciaza powinna miec ponad 6 tyg i powinno juz byc serduszko i wtedy okreslimy z wymiarow szacowany termin porodu.

Tak samo mialam z pierwszym synkiem :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042437 przez Edyta_1989
Witajcie :)
Nasz termin 09 05 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042440 przez GoNia79
beta 837,4 ... więć 4-5 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042616 przez ewa123
Witam przyszłe mamusie. Juz raz gosciłam na forum pazdzierniówki 2014. Mam dwuletniego synka. Zrobiłam dwa testy wyszły pozytywnie. Byłam juz u gina ale zobaczyl tylko mala plamke na usg wiec to wczesna ciąza. Mam nadzieje ze zagoszcze tu na dłużej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042623 przez Awil
Cześć wszystkim mamusiom. Mam nadzieję że mogę do was dołączyć. Jestem w 7 tygodniu ciąży, wizytę u gina mam w piątek. Pierwszą wizytę miałam w 5 tygodniu , bolał mnie mocno brzuch. Dostałam luteinę i trzymamy się . Mam już 4 letnią córcię. Nie mogę się doczekać piątku, żeby usłyszeć serduszko i zapewnienie że wszystko ok. Strasznie się boję ciąży, ponieważ w pierwszej musiałam leżeć od 26 tygodnia. Dziewczyny życzę nam wszystkim radosnej pełnej energii ciąży i szczęśliwego rozwiązania . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl